Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:05:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako smuvati decka??  (Pročitano 110316 puta)
Zvezda u usponu


I'm Victoria's secret!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2417
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
SonyEricsson K750i
pa dobro, i ako naleti, bar ce nauciti. experience is what you get when you don't get what you want, sto kaze dan stanford Smiley
IP sačuvana
social share
Sum myself up in three words? Well, I suppose it would have to be: kller, alien, vagina.
I'm so goth I shit bats!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


life doesn't get easier, you just get stronger

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1290
Zastava Zrenjanin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
LG 
Q :  kako smuvati decka ?

A :  flash your tities , ladies !

 Smile
« Poslednja izmena: 29. Jul 2010, 14:04:50 od cincar »
IP sačuvana
social share
See, there's three kinds of people: dicks, pussies, and assholes. Pussies think everyone can get along, and dicks just want to fuck all the time without thinking it through. But then you got your assholes, Chuck. And all the assholes want us to shit all over everything! So, pussies may get mad at dicks once in a while, because pussies get fucked by dicks. But dicks also fuck assholes, Chuck. And if they didn't fuck the assholes, you know what you'd get? You'd get your dick and your pussy all covered in shit!
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Citat
e onda je krenula da me podjebava u fazonu sto je nisam poljubio haha, posle mi je i dala do znanja da joj se svidjam i otvorila mi dusu  ( preko sms-a) sto ja ne volim, jer ne znam kako sada da se postavim prema njoj kada je vidim danas Smile
Ja ne shvatam zasto je nisi odmah poljubio  Smile

Budi musko, izadji sa njom i prvo sto ces da uradis je da je poljubis i da joj kazes "Eto da nadoknadimo za ono vece" ili nesto u tom fazonu Smile

Sto se tice teme: Nemam pojma nije moja oblast ekspertize, niti znam niti me interesuje kako smuvati decka  Smile

Meni se retko desavalo da devojke same pridju, obicno ja prilazim njima  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Kako se juce potrefilo da sam citala taj post bas u trenutku kada nabasa na ovu pesmu :



Sha-la-la-la-la-la
My, oh, my
Look at the boy too shy
He ain't gonna kiss the girl
Sha-la-la-la-la-la
Ain't that sad
Ain't it shame, too bad
You gonna miss the girl  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
 Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia N-shurnaest
Prilazi ti meni random riba u pabu (proshli jebeni vikend) sa nekom prichom kako se toboz interesuje njena drugarica za moju malenkost.. pochne razgovor lepo, tek ti riba ko grom iz vedra neba odjednom " A izvini, jesi ti gay" ?  Smile Smile prethodna pitajna su bila tipa standard "je l chesto izlazish ovde ... odakle si " pa onda to.. Rek'o jebO mater, shta nije u redu sa mnom, nisam imao nishta roze niti usko na sebi, bio sam obuchen u crno, bermude bile dzins, na tikama grim reaper se sve kosom naravno , ne govorim ko sisa, WTF ?!

Tako netjete nikad smuvati dechka !!!  Smile  Smile

Naravno ja sam odgovorio strogo kulturno i diplomatski : Mama ti gay!

« Poslednja izmena: 29. Jul 2010, 22:35:29 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Citat
e onda je krenula da me podjebava u fazonu sto je nisam poljubio haha, posle mi je i dala do znanja da joj se svidjam i otvorila mi dusu  ( preko sms-a) sto ja ne volim, jer ne znam kako sada da se postavim prema njoj kada je vidim danas Smile
Ja ne shvatam zasto je nisi odmah poljubio  Smile

Budi musko, izadji sa njom i prvo sto ces da uradis je da je poljubis i da joj kazes "Eto da nadoknadimo za ono vece" ili nesto u tom fazonu Smile

Sto se tice teme: Nemam pojma nije moja oblast ekspertize, niti znam niti me interesuje kako smuvati decka  Smile

Meni se retko desavalo da devojke same pridju, obicno ja prilazim njima  Smile

aha. tako sto bacis kosku pa pobegnes Smile Smile

inace, ne znam kako ga smuvati jer kad dodje pravi momenat, ja se spetljam, skrecem pogled, glupo mi nekako...ma ko da mi prvi put u zivotu Smile
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.125
Ovako. . .  Delovace glupo, ali. . .  Ne znam sta da radim.  Vec DUUUZE vreme zaljubljena sam u decka, koji je i zaljubljen u mene. .  Ali nismo zajedno. . .  On je mladji od mene 2 godine (on ima 17), jedan je od najboljih drugova mog brata, i NIKAD nismo razmenili vise od 1 reci - cao. . .  Ja znam da mu svidjam, i to odavno - neke stvari govore i ono sto on nece, ali. . .  On ne prilazi. .  Iz bratove price (brat ne zna za ovo!!) saznala sam da je on mnoooogo stidljiv decko, i mnogo nesiguran u sebe. . .  Ali, i ja sam takva. . .  Uopste nemam samopouzdanja i izuzetno sam povucena. . .  Nije stvar u izgledu, naprotiv, ali to ne donosi neku sigurnost u prilazenju, ili sta znam vec. .  Nije samo u tome problem, nasla bih ja nekako nacin da mu pridjem ( a def.  ih ima mnogo), ali ja zelim nesto specijalno, zelim da bude posebno.  Ne zelim ono klasicno - preko prijatelja, fejsbuka ili sta vec. .   Mnogo sam romanticna, i inace tesko zaljubljiva. .  Osecam da bismo on i ja bili extra par. .  ZNAM da mu se svidjam, znam da gleda u mene kad misli da ja ne vidim, pesme koje postavlja na fejsbuku uvek mogu da dodju u kontekst sa nasom pricom, i uvek pokusava da sazna nesto vise o meni kod brata, onako suptilno.  Volela bih da on meni pridje, ali ne znam kako da mu govorom tela dam do znanja da ga ne bih odbila. .  Inace, poznata sam kao devojka koja cesto odbija momke, ali sta cu.  Nikad se nisam poigravala ni sa kim, odmah im stavljam do znanja da ja nisam od "onih". . Kako da uoste pocnemo? Ja jos malo idem na fakultet, a bice mi krivo ne bude li nista od nas. .  Glava mi je u haosu, jer vise ne znam sta da mislim, kao izgubljena sam. .  Samo znam da na samo na njega mislim, i ovo skrivanje osecanja ce me ugusiti. . .  ALI NE MOGU PRVA DA PRIDJEM!!     Rekla sam jos na pocetku da sam glupa. . Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ne diraj lava dok spava!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1068
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.125
Probaj malo SMS,facebook..300 stvari ima na koje moze da se dodje do blizih informacija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I'm Victoria's secret!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2417
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
SonyEricsson K750i
milan tarot je rekao da cete biti zajedno. u starackom domu  Smile


elem, a sto ne navedes njega da ti pridje. ako bude znao da nece biti odbijen pricice sigurno. najveci strah je da budes odbijen, pogotovo kada prvi put muvas devojku. ako ne bude imao taj strah, pricice sam. dakle, daj mu neki signal Smiley
ako nastavis tako pucices skroz s mozgom.
IP sačuvana
social share
Sum myself up in three words? Well, I suppose it would have to be: kller, alien, vagina.
I'm so goth I shit bats!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:05:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.