Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Биљана Цинцаревић - Изложба  (Pročitano 17190 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Biljana je jedna od onih umjetnica koja mnogo vise privlaci paznju svojom pojavom i nacinom razmisljanja nego li svojom umjetnoscu...

ona je odlicna reklama za svoj "proizvod"...s'tim sto joj je reklama mnogo bolja,nego li ono sto nam ''prodaje"... Smile

slike joj ni upola nisu dobre koliko jesu njeni komentari na iste..

gledala sam je u nekoj emisiji...televizijska ekipa je bila kod nje u stanu...i tada je komentarisala svoje slike koje su pozvuda...radikalno tumacenje slika koje meni lice na bilborde sa dobrim ribama za reklamu za neki parfem ili dobra kola...ali okej...nisam mjerodavna za kritiku likovne umjetnosti i to sto njena slika ne bi meni visila na mom zidu- ne znaci nista... Smile

elem,u tim svojim monolozima provukla je pricu o narkoticima...bla,bla....nema nista protiv konzumiranja tezih droga...to je potpuno okej na zatvorenim zurkama i ko zna da taj porok kontrolise ( pomislila sam...wow,bravo lutko...ako uspijes da nam otkrijes nacin na koji se to moze izvesti... Smile)...
i da....stav koji je tako popularan danas...svako ima pravo da zivi i radi sta hoce od svog zivota...pa i oni koji vole droge...vjesto zaobilazeci termin narkoman.politicki korektna.
respekt Smile

to je to.
radikalna i ekcentricna.cijenim mnogo vise interesantna za gledanje od svojih slika Smile

o njoj sam stekla utisak kao o onoj vrsti umjetnika koja digne dzevu i carlamu prije svoje izlozbe,prije nego li je slike neko i vidio,odlicno znajuci da je poenta upravo u tome...izazvati paznju...cackajuci tamo gdje vec i svi cackaju...ali ona to svakako radi za nijansu bolje od vecine,jer je jedan od njenih ociglednih talenata (mnogo ocigledniji nego li sto je rad cetkicom) koketiranje sa novinarima i kamerom Smile...

uzasno je dobra u davanju intervjua.
urbani gerilac.
zena mudo.
elokventna.

i da,ona je slikarka Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
Boljana Cincarevic umetnica Smiley 1 Na njene slike mogu da se loze jedino polumozgaski trend seteri i eto neki ruralni pederi kojima je vrhunac umetnosti u kojoj su do sada ucestvovali izlozba najvecih bundeva sela Boguizaledja. Da mi oproste pravi seljaci, mislim na ove "trendirane" seljobere. Slike na nivou onih Mandinih bez face iz Tri plame...........
« Poslednja izmena: 04. Okt 2009, 16:35:16 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
eeeee,biti umjetnik ti je danas sirok pojam Smile


bitno je ko kakav zeludac ima...i koliko uvrnut smisao za stvarnost Smile

nije vezano za doticnu slikarku,ali prije nekoliko godina su me odveli na nekakv performans poznate umjetnice ( nisam nasla za shodno da ime zapamtim,a ne bih da lupam trenutno) gdje smo skoro sat vremena uz dijabolicnu muziku gledali na sceni nju kako depilira intimni dio tijela Smile

na sceni je bio izrezan ogroman karton u obliku kljucaonice,a perfomans je,koliko se sjecam,i nosio naziv "kroz kljucaonicu"....

naravno,na kraju se prolomio gromoglasan aplauz,ali nisam mogla da se otmem utisku da je vecina tapsala ,jer su tapsala neki japiji u vidu eminentnih kriticara sa ogromnom umjetnickom dusom Smile...

ja sam bila u fazonu...uludo utrosenog vremena i upropascenog apetita narednog dana Smile

uglavnom...prodade ona nama muda za bubrege,a sve u celofanu vrhunske umjetnosti...ali sta ja znam Smile

e,tu vam je negdje Biljana Cincarevic...
« Poslednja izmena: 04. Okt 2009, 21:56:00 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 396
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Da li ce Biljana u aps zbog sirenja mrznje na verskoj osnovi ?  Smile
IP sačuvana
social share
Predsedniče Obama, okreni se ka nama.                    Mi smo se kuražili, sami k***c tražili.
Pogledaj nas, garavi, mi smo dobre naravi.                 Molimo te, leba ti, nemoj nas i ti j****i.  
Nas su Srbe jebali i kad nisu trebali.                           Vi ste, crnci, kurati, nećemo izdržati!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e, ovo ja zovem preozbiljno shvatanje Biljane Cincarevic Smile...

bezazlena je ona za tako ozbiljne optuzbe...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Citat
svestenik koji je blagosiljao skorpione
Чисто да знаш ... тај свештеник је људина каква се ретко среће ... данас је у Пазови, жив и здрав Богу хвала  Smile

ma videli smo da je ljudina - ko jos u to sumnja  Smile
inace niko njemu ne zeli zlo, zapravo da je nasa crkva hriscanska - davno bi ostao bez sluzbe, a ovako - bruka


Citat
ja sam bila u fazonu...uludo utrosenog vremena i upropascenog apetita narednog dana Smile

uglavnom...prodade ona nama muda za bubrege,a sve u celofanu vrhunske umjetnosti...ali sta ja znam Smile

pa dobro nije obavezno da se razumes u umetnost, ako ne znas nista o njoj - nema veze, ima drugih stvari za tebe

Citat
Da li ce Biljana u aps zbog sirenja mrznje na verskoj osnovi ?  Smile
hoce
« Poslednja izmena: 05. Okt 2009, 02:51:23 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG Frizider
Citat
na sceni je bio izrezan ogroman karton u obliku kljucaonice,a perfomans je,koliko se sjecam,i nosio naziv "kroz kljucaonicu"....

Dobro ajd, to i ima neku poentu, kao stavlja publiku u ulogu voajera, kao suptilniji nacin deljenja intime i sta ti ga ja znam, mislim cisto mrsenje muda da prostis i meni je to sranje al ajd bar ima neku poentu al ovo sto ova cincarka pokusava da predstavi je toliko providno, toliko svesno agresivno i usiljeno provokatvno da jedino sto je uspela da predstavi ovim performansom jeste da je zena cist debil. Dakle performans je mogao da se zove "Autor je retard" ili "Pokusavam da se kurvam sa medijima nebi li iskamcila neki euro od trendiranih kretena"  i tada bi eto daleko smislenije delovala cela prica..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
uzasno je dobra u davanju intervjua.
urbani gerilac.
zena mudo.
elokventna.

i da,ona je slikarka

otprilike kao ava devine ili erika bella....sa tom razlikom sto su ava i erika gospodje za ovu kalasturu Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
veliko je pitanje danas,a nevezano samo za nju,koliko je nesto stvarno umjetnost,a koliko najobicnije smece koje nam se plasira kao umjetnost Smile...i to je siroka tema i nije za pricu ovdje.

cinjenica je da kurvanja,kao uostalom i u svim drustvenim sferama,ima i u umjetnosti...
nije ona toga postedjena Smile

postalo je stvar prestiza biti na nekim izlozbama...i grdno se vara onaj koji misli da se tamo ide da bi se uzivalo u slikama i da se vecina prisutnih u umjetnost uopste i razumije.

nemam ja nista protiv pokusaja raskrinkavanja i tabua kroz umjetnicku refleksiju,
ali bi trebalo da se zna i vidi razlika izmedju umjetnickog sagledavanja drustvenog problema i ulicarskog pljuvanja i vulgarnosti Smile

ako te zanima ovo drugo...molim lijepo...idi u politicare Smile
ne vidim ko to bolje moze raditi od njih.
a i to je njihovo legitimno pravo i manir Smile

tako da ne smetaju meni njeni pokusaji...smeta mi sto ih ona,a i mnogi skorojevici,prodaju kao umjetnost Smile...

osim toga,neko rece na samom pocetku,njen najveci umjetnicki domet je slikanje za plejboj.
slazem se.
i nemam nista protiv da je na tim stranicama gledamm cesce...
ona je lijepa zena.
i manipulator Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, dajte... jos uvek se raspravljate zbog "Zene sa Dedinja"... Smiley)))

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.