Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Београђани неће у полицајце  (Pročitano 5136 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Tattoo
Pravi naslov teme bi trebao da bude,"Zašto u Beogradu samo debili hoće da rade u policiji"

Znači,niko normalan u zemlji Srbijji ne želi da bude policajac,zašto su policajci iskompleksirani likovi,da li pokušavaju da iza značke sakriju sve svoje frustracije,slabosti i komplekse.

Ja znam nekoliko likova što su postali policajci,jedan je čak postao neko mudo u BIA,i svako od njih je debil,ali ponavljam debil i to odgovorno,likovi koji nemaju socijalni život,koji nisu imali devojku nikada.Znate kad gledate sliku iz srednje škole,pa u svakom razredu je bio neki smetenjak,ili više njih,koji nikada nisu bili u diskoteci,nikada se nisu napili,na žurke ih niko ne poziva jer su slepčine trule,ali ne govorim o onima što su bubalice,pa su odlikaši,ovaj tip su slično kao bubalice,ali bez rezultata.E,takvi postaju policajci u Beogradu.

Znam jednog,postao inspektor za drogu,kad sam čuo nisam mogao da verujem,ako on juri dilere,biće droge koliko hoćete,sramota,oni iz policije jer imaju neke psiho testove,da ne bi primali psiho likove. Smile

E,vidite,zato je sramota biti policajac,kad vidiš u kakvom sastavu rade,kakve seronje primaju,jebo ti to,u gradskoj čistoći je pametnija ekipa. Smile

A o interventnoj neću ni da govorim,tamo je kriterijum da nosiš cipelu veću od 48 i odmah si primljen. Smile


« Poslednja izmena: 08. Sep 2009, 02:17:08 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
SonyEricsson k530i
Ja znam nekoliko likova što su postali policajci,jedan je čak postao neko mudo u BIA,i svako od njih je debil,ali ponavljam debil i to odgovorno,likovi koji nemaju socijalni život,koji nisu imali devojku nikada.Znate kad gledate sliku iz srednje škole,pa u svakom razredu je bio neki smetenjak,ili više njih,koji nikada nisu bili u diskoteci,nikada se nisu napili,na žurke ih niko ne poziva jer su slepčine trule,ali ne govorim o onima što su bubalice,pa su odlikaši,ovaj tip su slično kao bubalice,ali bez rezultata.E,takvi postaju policajci u Beogradu.

Па сад како се узме,рецимо из моје основне пар њих су постали пандури,а сви су били доста проблематични ликови.Има их тамо свакаквих,не треба их све трпати у исти кош.Што ми рече један таксиста својевремено, брате има нас 7000,не можемо сви да ваљамо.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pravi naslov teme bi trebao da bude,"Zašto u Beogradu samo debili hoće da rade u policiji"

Znači,niko normalan u zemlji Srbijji ne želi da bude policajac,zašto su policajci iskompleksirani likovi,da li pokušavaju da iza značke sakriju sve svoje frustracije,slabosti i komplekse.

Ja znam nekoliko likova što su postali policajci,jedan je čak postao neko mudo u BIA,i svako od njih je debil,ali ponavljam debil i to odgovorno,likovi koji nemaju socijalni život,koji nisu imali devojku nikada.Znate kad gledate sliku iz srednje škole,pa u svakom razredu je bio neki smetenjak,ili više njih,koji nikada nisu bili u diskoteci,nikada se nisu napili,na žurke ih niko ne poziva jer su slepčine trule,ali ne govorim o onima što su bubalice,pa su odlikaši,ovaj tip su slično kao bubalice,ali bez rezultata.E,takvi postaju policajci u Beogradu.

Znam jednog,postao inspektor za drogu,kad sam čuo nisam mogao da verujem,ako on juri dilere,biće droge koliko hoćete,sramota,oni iz policije jer imaju neke psiho testove,da ne bi primali psiho likove. Smile

E,vidite,zato je sramota biti policajac,kad vidiš u kakvom sastavu rade,kakve seronje primaju,jebo ti to,u gradskoj čistoći je pametnija ekipa. Smile

A o interventnoj neću ni da govorim,tamo je kriterijum da nosiš cipelu veću od 48 i odmah si primljen. Smile




kanda si ti jednom dobio pendrekom po glavi pa i dalje vuces tu traumu Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia ispo iz modu
Pravi naslov teme bi trebao da bude,"Zašto u Beogradu samo debili hoće da rade u policiji"

Znači,niko normalan u zemlji Srbijji ne želi da bude policajac,zašto su policajci iskompleksirani likovi,da li pokušavaju da iza značke sakriju sve svoje frustracije,slabosti i komplekse.

Ja znam nekoliko likova što su postali policajci,jedan je čak postao neko mudo u BIA,i svako od njih je debil,ali ponavljam debil i to odgovorno,likovi koji nemaju socijalni život,koji nisu imali devojku nikada.Znate kad gledate sliku iz srednje škole,pa u svakom razredu je bio neki smetenjak,ili više njih,koji nikada nisu bili u diskoteci,nikada se nisu napili,na žurke ih niko ne poziva jer su slepčine trule,ali ne govorim o onima što su bubalice,pa su odlikaši,ovaj tip su slično kao bubalice,ali bez rezultata.E,takvi postaju policajci u Beogradu.

Znam jednog,postao inspektor za drogu,kad sam čuo nisam mogao da verujem,ako on juri dilere,biće droge koliko hoćete,sramota,oni iz policije jer imaju neke psiho testove,da ne bi primali psiho likove. Smile

E,vidite,zato je sramota biti policajac,kad vidiš u kakvom sastavu rade,kakve seronje primaju,jebo ti to,u gradskoj čistoći je pametnija ekipa. Smile

A o interventnoj neću ni da govorim,tamo je kriterijum da nosiš cipelu veću od 48 i odmah si primljen. Smile





Брате то је генерализација. Као и у сваком занимању тако и код њих има свакаквих. Проблем је што је код нас полиција годинама злоупотребљавана у политичке сврхе па данас ма колико ти био нормалан човек чим си полицајац људи те гледају са подозрењем као да си највећи олош.
Далеко од тога да међу њима нема олоша и искомплексираних људи али има и много коректних и нормалних.
Али то ти је служба попут војске врло специфична па ако си приземан и без комплекса, ако ниси неки буљаш, дупеувлакач и полтрончина тешко да можеш много да напредујеш. Исто тако проблем је и у корупцији, али то није проблем само полиције него читавог нашег друштва и онда ако ниси такав нема ти ни просперитета.
А и будимо реални, када чујеш негде за неку позитивну ствар или неки ајде условно речено херојски подвиг полицајца, то ти као и свима на једно уво уђе на друго изађе. Памтимо само поступке олоша.

Знам их и оваквих и онаквих. Посебно у саобраћају често се сусрећем са њима. Неки су искомплексирани, зајебавају те, траже ти длаку у јајету, неки су корумпирани очекују мито, а неки су коректни и опросте ти прекршај. Али и то све много зависи од тога како се ти поставиш према њима. Ако си ти нормалан кад те зауставе и наступиш људски кад те зауставе, будеш културан у смислу изађеш из аута кажеш добар дан кад ти тражи документа кажеш изволите и тд. то ти је већ 50% да те неће зајебавати и да ће ти опростити прекршај. Е али ако глумиш мангупа, нећеш да изађеш из кола него само мало спустиш прозор и избациш му документа, унутра ти грува музика па се још накривиш на страну као да те ухватио ишијас... Онда немој ни да очекујеш да ће он да буде коректан. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.