Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:35:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Razlike u godinama.  (Pročitano 72895 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Pare sine, pare
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 52.0.2743.98
mob
Nokia krntija
Čekaj, riba se zove Tijana Ajfon? AJFON?!

Kent... stap... lefin...
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Nisi u toku burazeru,, imamo gomilu takvih krava.  Da stvar bude zalosnija, sve vise devojaka u Srbiji ide na te opcije, to ludilo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Zuta stampa i skart muzika ubijaju ono malo zdravih celija koje uspeju da se  regenerisu snom i zdravim aktivnostima (ukoliko postoje).
« Poslednja izmena: 31. Avg 2016, 00:09:28 od Arijada (drugi profil) »
IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Previse prostora mediji daju onome sto je lose i pogresno. Smile
« Poslednja izmena: 31. Avg 2016, 00:31:15 od pljevljani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Nokia 33-10
Čekaj, riba se zove Tijana Ajfon? AJFON?!

Kent... stap... lefin...

da da  Smile

http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/54518/ne-obazire-se-na-prolaznike-tijana-ajfon-u-toplesu-na-adi-video


mada da se manemo starleta, to su klasične kurve i njih sam pominjao bezveze, mislim da smo ovde već imali na temi primer da se klinka loži na starijeg lika pre stranicu ipo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 52.0.2743.98
mob
Nokia krntija
Citat
Ajfonova

aaaaaaaa
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Previse prostora mediji daju onome sto je lose i pogresno. Smile
 
Pa alternative gotovo i nema, tako da nemaju sta ni pametno da postave.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
nema puno glupljih tema za raspravu... od ove teme... Smile

niti su sve zene-djevojke koje su u vezi sa nekim poprilicno starijim od sebe - kurvestine neuke i glupave...i seljancure zatucane...
niti su sve one zene -cure... koje ne opste sa 10-15-20 g starijim mukarcima od sebe -svetice..... Smile

niti je svaka takva veza  ... vezana za neki materijalni interes...

i ne kapiram kakve veze s tim ima nekakva muzika i nekakva televizija....  Smile

znam koliko hoces klinkica i klinaca...od 20 i koju godinu pa i mladjih...
koji slusaju ovu domacu muziku...cecu .. viki ....miki.. brenu i acu lukasa...
koji gledaju parove..farmu...turske serije...smeju se kursdzijama i vicevima...
oblace se ko ove drolje i pjandure i narkomacine na estradi...i zive nekim sasvim drugacijim nacionom zivota
od moje neke generacije... u tom uzrastu...

i nijedna i nijedan od njih nije neka kurvestija ili neka seljacina i nakaza ko ove dzigere na estradi... Smile
niti cine bilo sta kao pomenute drolje i pjandure estradne...

sto se tice teme...jednostavno neke zene-cure kakogod...vole malo stariji ckura i sve sto ide uz njega i to ti je  Smile
neki muskarci vole mladje zene ....pa eto... nadju se na tom nekom svom putu... Smile

vidio sam to sto hiljada puta....

neka fina i mlada riba...fundraxci se i vundraci se s nekim tamo 'staronjom'...i kad se  zadovolji...svega i svacega....sto ide uz nekog staronju...ili vise njih....
i kad dodje u 30te...prepuna raznih iskustava i znanja i vjestina..mudrosti i lukavstva ..
stecenog u vucanju sa matorim bitangama i sl...

i nadje i smota  nekog bilmeza iz svoje generacije..nekog s kim recimo u 20tim ne bi bila ni na ti...
pa ni za sve pare ovog sveta ne bi s njim  razmjenjivala fluide....
i pre bi pucala sebi u glavu Smile
i rode im  djecu i zive s njima do kraja zivota... i eto.... Smile

one su mi najmanja briga... Smile  Smile

i ja ne krivim tu zensku mladez...
jest problem nekom liku iole pristojnog stasa i glasa od 30 i koju godinu...pa i cetrdeset i koju...
smotati neku klinku od 22-23 g  Smile

to je tolika razlika u bilo cemu....a kamoli u nekom znanju... zivotnom iskustvu..mudrosti i lukavstvu...
tolika je razlika kao recimo nebo i zemlja...
i takav moze da je vodi ne preko vode zednu... nego kroz vodu na dubini od 5 metara ...a da pri tome ona  crkne zedna... Smile

ali naravno to neko od 22 -23 godine ne moze da shvati....i nece shvatiti ...sve dok ne bude  imao ili la  32 ili 42 g  Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 47.0
Veoma inteligentant post od tebe.

Sve sto si rekao ima svoje mesto, skidam kapu, ali po onome sto se vidi u drustvu komotno se moze reci da dobar deo "mladezi" ide za novcem i uspehom.  Dakle kada pogledas na primer devojke od 20 i kusur godina, prvo sto gledaju je sta nosis na sebi, i vecinom hoce skockanog momka, a prii tome naravno zele nekog ko ima kintu da plati pice kada god izadju negde, a stalno negde mora da se izlazi, jer moras biti vidjen da bi bio "IN" "COOL" ili sta vec.  I naravno ako ima auto jos i bolje.

E sad, posto kola, pare i ne znam neko besnilo obicno imaju mamini i tatini sinovi, velika vecina vrsnjaka nema shanse to sebi da priusti tako da nemaju ni shanse da uopste i izadju sa ribom.  Cast izuzecima.

Drugo, u pravu si da zene vole iskusnije muskarce jerr onda ne moraju da se igraju mame ili vaspitacice sa deckom, sto je komentar sto chujem najvise, ali po onome sto se vidi u Srbiji, barem tokom mojih poseta, komsinica i prijateljica, sve su sa starijim tipovimma, i to vecinom zbog novca.

Muzika i filmovi i serije stvaraju percepciju normalnog, tako da kada klinka od 13 godina prati djubre na televiziji sledecih 10 godina, ne mozes da ocekujes nesto normalno, jer kada njene vrsnjakinje rade isto, ili ces da se uklopis ili ces biti u shit kategoriji.  Otud imamo i to pomamu starleta, sponzorusa i kurvestija, sto muskih a sto zenskih. 

Pricali smo pre par godina na jednoj temi, o mentalitetu chopora. Ranije je bilo da mozes komotno da pridjes devojci i da je pitas za ples ili ponudis pice ili samo pricas, sada mora ceo odbor o ttomme da odluci da li da pristanes na to ili ne.

Sex i Grad mentalitet. 4-5 riba sede u kaficu, drkaju telefon i cirkaju djus vodku 6 sati. Prilazi tip devojci sa leva i nailazi na zid. Devojka umesto da kaze da ili ne, gleda svoje drugarice sta ce da kazu pa ako one daju zeleno svetlo, e tek onda moze. Ali obicno do zelenog svettla ne dolazi.  Tako da tu sve pocinje i tu se zavrsava, i onda posle citas Fejs status o tomme kako nema muskaraca i gde su svi oni nestali, i kuknjava kako je sama.

Zivimo u bas sjebbanom vremenu. Koliko god prethodne godine i generacije bile sjebane, ja mislim od interneta, shirenja medija, pametnih telefona i ostaloga sranja ovo danasnje doba je mnogo losije od prethodnih. I znam, za neke je ovo napredak, samo ja ne vidim sta je to toliko napredno, osim da se snimas sa likomm u WC-u ili tako nesto.

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 30 31 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:35:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.