Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jos problema sa ponavljacima - Profesor fizickog nasrnuo na ucenicu  (Pročitano 12298 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson k800i
Mene isto tako napao u srednjoj! Mislim da je prohodao do sada Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Trazim komisiju  Smile

Sve zavisi od vaspitanja. U mojoj porodici se nikada ne podize ton, tako je od kada znam za sebe, sve se resava dijalogom normalnog tona. Zato povisen ton na mene deluje neverovatno iritirajuce.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moze i komisija...ja uzivam kada imam publiku Smile

ti si rekao svoje,ja sam rekla svoje....
iza mene govori iskustvo u tome,ali nisam sujetna...
navikla sam da se misli,vezano za sve profesije,da su svi bolji strucnjaci, u teoriji naravno, od onih koji u praksi to zive i rade...

intreresantno mi je uvijek da cujem i tudje misljenje,a intimno misljenje o tom misljenju...ostavicu za sebe...kada vidim da polemika nema vise smisla Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
Sony 
Pa eto , znači nisu uvek učenici nasilni samo na profesorima , nego i profesori na učenicima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
Napao... tesko...
Drzao za ruku... svakako...

Zaboravljate da je pre koju deceniju (npr. 2) bilo dozvoljeno da profesor ponekad pukne po rukama ucenika koji pravi haos...
Mozda su zato tadasnje generacije bile vaspitanije, obrazovanije i potpuno socijalizovane...

Ali.. ne... svi bi da se igraju Samerhila (koji je slavno propao) Smiley
« Poslednja izmena: 28. Avg 2009, 15:31:35 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
To sto je bilo prihvaceno ne znaci da je bilo normalno. Ne bih voleo da budem u kozi profesora koji bi mi i prst spustio na dete.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Nokia 1800
Smoking is bad, mkay  


Interesantna rasprava.  Smile

sto se tice tvoga praga tolerancije... Smile
lijepo je rekla Anea...ko ne umije ili ne moze da se iskontrolise,uopste u zivotu,pa za njega je onda kavez...
u skoli to moras,a da ne govorimo o tome da to nikako necu da trpim,jer nemam pomracenje svijesti,pa da ne znam kada je i da li je moja reakcija i zahtijev opravdan.

A sta je sa situacijama kad ne zelis da se iskontrolises? Ili potpuno kontrolisano bijes (ili povisis ton na) nekoga zato sto znas da trenutno ne razume jezik normalnih ljudi vec samo batinu.

Upravo zato sto se u skoli moraju kontrolisati obe strane, dolazi do konflikta... o tome cu sad...

sto se uopste i ide u skole,kada je na scenu toliko napredna generacija? Smile

Zato sto roditelji nemaju vremena i da rade 12 sati i da uce decu sve ono sto deca uce u skoli. Poenta:

Da napravim paralelu sa zivotinjama posto je generalno (kad moram da upotrebim tu rec  Smile ) covek zivotinja dok ne sazri psihicki...
U skoli se uci ono sto bi u zivotinjskom carstvu majka ucila svoje dete. Razlika - niti profesor voli ucenika kao majka svoje dete, niti ucenik voli profesora kao roditelja. Recimo u coporu vukova, majka gricne za uvo svoje mladunce kad god uradi nesto sto ne treba. To je nacin ucenja. Kod nas ljudi se koristi batina, kais, gola ruka, klecanje na kukuruzu itd... Koliko god ne hteli da priznate, to je najbolji sistem ucenja u ranom periodu zivota kad detetu jos nisu usadjene neke norme. U stvari, kazna i jeste vrsta usadjivanja normi  Smile

Ja mogu ortaka da ostavim u sobi sa staklenom casom, ali zato trogodisnjeg komsiju ne mogu. Pa makar mu rekao da ne dira casu. Zasto? Pa zato sto je moj ortak 5000 puta uzeo casu u ruke, a mali komsija samo 2 puta i to plasticnu (od ta dva puta, jednom mu je ispala  Smile ). A kad bi mu ispala staklena casa na nogu i kojim slucajem se polomila, ja necu imati potrebe vise da sumnjam u njega kad ostane sam u sobi sa staklenom casom. Necu imati potrebe ni da ga kaznjavam zato sto me nije poslusao kad sam rekao "ne diraj". Sopstveno neznanje ga je kaznilo i pritom necemu naucilo.

Nazad na temu,
Zao mi je ali, u skoli bi trebali ponovo da uvedu klecanje na kukuruzu  Smile

Nista ne opravdava povisen ton - tacka.  Smile

a nagluvost  Smile

Citat
To sto je bilo prihvaceno ne znaci da je bilo normalno. Ne bih voleo da budem u kozi profesora koji bi mi i prst spustio na dete.

Ali on to radi zato sto ti nisi kad je trebalo   Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Apple iPhone SE 2020
To sto je bilo prihvaceno ne znaci da je bilo normalno. Ne bih voleo da budem u kozi profesora koji bi mi i prst spustio na dete.  Smile

Vidim da ovo "normalno" dovodi samo do nenormalnog...

Mozda je nekome normalno i prihvatljivo da devojcica (1) od sesnaest (2) godina pusi cigarete (3) u hodniku srednje skole (4) jer je pala na popravnom ispitu (5) i besni na profesora (6) koji je upozori na njeno ponasanje (7).

Eto... ja sam navela sve sto je meni nenormalno u toj recenici...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
licno,to ne podrzavam...nikakvo fizicko zlostavljanje...a ako cemo iskreno....vise je i fizickog i psihickog zlostavljanje od strane ucenika.
nazalost,ali tako je...
nesto je debelo podbacilo.

ali,u skolu ne idu samo vaspitana djeca...vec i ona koja vaspitana nisu....


i zalazem se za to...da bar u skoli naidju na osobe koje ce da ih postave na pravo mjesto...kad vec porodica to nije uspjela....

i kada mu kazem da prekine...da prekine istog momenta...ili ce lekciju o postovanju da nauci na tezi nacin,pa da shvati da logika ulice...ne prolazi u skoli...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
HTC One
Sta je nenormalno u tome sto pusi sa 16. godina? Jel nezakonito?

Sta je nenormalno sto je pala na popravni? Jel ti vrsis neku diskriminaciju na osnovu intelekta?

Ne bih voleo da ti se desi, ali bas bih da vidim tvoju reakciju u situaciji da sutra imas dete i profesor se fizicki obracuna sa njim bez obzira na povod (naravno, ako profesor nije morao da udari da ne bi i sam bio olesen).

Citat
Zato sto roditelji nemaju vremena i da rade 12 sati i da uce decu sve ono sto deca uce u skoli. Poenta:

Moraju da nadju vremena. To se takodje odnosi i na tvoju opasku da profesor mora da cusne jer ti nisi... neka proba... a ja sam vec izneo moj stav na jednoj drugoj temi o danasnjim "roditeljima", cast izuzecima:

A ti jesi u kozi roditelja? Izvini, nisam te prepoznao.

Ove rec roditelj trpi sve... pa i roditelje koji smatraju da je ljubav deci dati dzeparac umesto odvojiti vreme za njih... ili da si dobar roditelj ako ne "smaras" svoje dete i pustis ga da svako jutro dolazi kuci iz ko zna kog provoda bez da ga ista pitas posto to rade i drugi mladi... ne bih im stajao na muku, ali i roditelja ima raznih.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.