Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kostunica nasao novi sleper ~ DSS ide sa SNS!  (Pročitano 8683 puta)
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Safari 413
Ne bih više da komentarišem nijedan post u kome se ljudi izjednačavaju sa psima, pogotovu ako to dolazi od onih koji bi takve stvari trebali da spreče. Količina uvreda na račun svih nacionalnih stranaka, ne samo DSS-a, koju sam ovde pročitao svojstvena je samo centralama LDP-a, raznih NVO-a i propagandi B92.
Ne ulazeći u razloge i motive korišćenja takvog rečnika, sačekaću da ovaj deo burek foruma dobije parlamentarniji karakter.
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisam ja rekla da je on pas, vec da bih glasala za bilo kog protivkandidata S.M, ukljucujuci tu i Kostunicinog psa.
Ako ti je lakse, glasala bih za Samija, ali nazalost... vec tad je bio pokojni...

A Kostunica ima psa. I zove se Zuca.
To je izjavio u jednom intervjuu. I stoji na Wikiju Smiley
« Poslednja izmena: 28. Jun 2009, 14:25:58 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Koliko znam, i potencijalni koalicioni partner - SNS je okrenuo curak i zalaze se za euro-atlantske integracije...

 Smile

Toma ce da radi za njih dok ne otplati dugove  Smile
Taj bar ima neku dozu nacionalne svesti za razliku od ovih trenutnih dzeparosa i secikasa.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Ne bih više da komentarišem nijedan post u kome se ljudi izjednačavaju sa psima, pogotovu ako to dolazi od onih koji bi takve stvari trebali da spreče. Količina uvreda na račun svih nacionalnih stranaka, ne samo DSS-a, koju sam ovde pročitao svojstvena je samo centralama LDP-a, raznih NVO-a i propagandi B92.
Ne ulazeći u razloge i motive korišćenja takvog rečnika, sačekaću da ovaj deo burek foruma dobije parlamentarniji karakter.
nenade, nista drugo nisu zasluzili. Meni je dovoljno da me neko slaze jednom da ga vise ne uvrstim u potencijalne saradnike niti smatram da treba da bude u okolini.
Nemoj mi reci da nije svesno zamajavanje neukih ljudi. Drugo nisu ni zasluzili.

@Anea
Pusti Tomino jeuropejtvo. Ne daj Boze da ga izaberu. Jedan mandat nije dovoljan, trebace vanredno stanje do kraja zivota ovog bedaka.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Ili zato sto je potpuno nezainteresovan za stvarne zivotne probleme plebsa...

Kosovo, pa Kosovo...

Jeste... resenje pitanja na Kosovu donece nekome hranu na sto...

U stvari... mozda i hoce... svima onima koji dobijaju duplu platu ili su bili paraziti-savetnici (mislim da je broj dogurao do 600) u ministarstvu za KiM
Mora Kosovo, al razumem da ti to ne razumeš.  Smile
Svakim društvom mora da upravlja nešto. Srbima je uvek upravljala ljubav prema istoriji i tradiciji. Inače smo dezorjentisani. Problem je što je Koštunica to definisao "principijelnim nepriznavanjem Kosova". Zašto? Pa zato što ga boli tuki za Kosovo, nego se to koristi kao zgodan način da se mlati lova. Da je njemu do Kosova reko bi ti da za povratak na Kosovo mora da se radi. Da se napravi ekonomija, podigne natalitet, školstvo, da nađeš saveznike, da se radi na kulturi i uopšte da se popravi svi segmenti društva. Od pukog stavljanje  Kosova u Ustav nema ništa. Samo da se larma i karmi sa državnih jasala. Pa Bubala nisu mogli da izjure iz stanova koje je dobio na privremeno korišćenje kao ministar. Ovde tačno upada Shkorpijeva definicija hibrida. Mi tačno više nismo isti onaj narod koji je stvorio državu, i oslobodio sve srpske zemlje. Sad ti vidi. Naši preci su od zaostale turske provincije napravili državu, opismenili potpuno nepsimeni narod, stvorili univerzitet i uopšte stvorili mnogo manje zaostalu zemlju nego što je Srbija danas. Sad stavi prst na čelo kako to da su oni sve to postigli vodeći se onim stvarima koje danas neki nazivaju mitovima, a mi  "moderni" ne možemo ništa.  Smile
Društvo mora za nečim da ide da bi uopšte imalo motiv da bilo šta radi. Nas Srbe je uvek vodila ljubav prema tradiciji i istoriji. Kolko smo mi uopšte Srbi danas, to je možda najveće pitanje. Meni se sviđa kako je to Putin definisao "Ne mogu ja da budem veći Srbin od vas". Tačno je baja ubo u srž.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Dosla demokratija,dobro.eu -vredsnosti-dobro,pale sankcije i ovi ti pruze neku priliku da zaradis nesto novca,izvoz secera ali tebi tesko da radis jer od trenutka sejanja te secerne repe do konacnog proizvoda treba dosta vremena  Smile
Ajde mi na brzinu da uvezemo iz Brazila secer,pa da ga preprodajemo "glupim jevropejcima",ovi ga provale i stave branu a taj covek je i dalje jedan od najbogatijih ljudi u zemlji i sad kad treba neko nesto da ulaze,vide da i dalje isti covek hara zemljom Srbijom i kazu:"ej,pa ovaj nas je vec jednom zaebo,ne ulazi tamo ni centa".

Cujem pre neki dan da i dalje postoji Lukoil u Srbiji.Kako to pitam se,kad je Putin uhapsio i osudio tog vlasnika u Rusiji,razbucao mu firmu?
E,pa postoje neke Drzave i Drzavnici koji postuju svoje obaveze i dogovore za razliku od nase boranije.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2009, 14:49:30 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Да, али није Коле а неће ни Мишковић да проба да узима политичарима леба и да прави своју странку. Плати где треба и колико треба и неће проћи као БКарић ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
Taj proces vracanja na radne obaveze ide jako tesko kod nas.
Sada se ima potpuno nov pristup nacinu rada. Danas ti je potreban kompjuter u 90% slucajeva procesa rada. Sve se organizuje, definise, odredi preko kompjutera. Gledao sam jednu malu fabriku namestaja sto je kupio Radoman Bozovic u Futogu. Art ne znam kako.Hoces stilski namestaj, narucis dizajn negde nekome ko se time bavi, softwerrski dizajn rezbarenja ovakva,( Luj XIVI-i karikiram). Dodjes sa softwerom kod radnika koji je tamo na masini.
On ukuca tvoj program, kaze moze ovako. Padne dogovor sta hoces, trokrilna vrata itd. Ugovor sa firmom, uplatis jednu deset pedest garnitura. Pritisne dugme, masina pici rezbarenja bolja nego sto je kralj Francuske imao.
Druge masine buse, prave drvene srafove ili kupis. I pakuje se i i isporuci se na kucnu adresu. Dodje majstor i ushrafi namestaj. na dve masine rade po tri radnika u dve smene.
Kako Fiat? Svaki deo je odredjen ko ga radi, koji su parametri, koji su standardi gde se isporucuje.
Stigne na traku, radnici samo srafe. Elektrika, kablovi, papucice, presovanje semiranje, sve rade masine, 99% radi kompjuter. Priprema posla je 90%. Sve delovi rade masine, koje programirano, bez greske izvrsavaju. Zavrtanj, podloske, galvanizacija. Cak i varenje. Varovi se mere, se testiraju.
To je bre ljudi novi svet, novi pristup. Nije glup onaj iz Indjije sto je resio na napravi kompjuterski centar.
Zastite elektroenergetskih sistema se rade softverski. Ja sam nosio kofere da stelujem zastite bato.
Sada se isporucuju vakumski prekidaci sa ugradjenim softverom. U dipecerskom centru vrsis sva podesavanja. Samo da znas nauku, sta kako, zasto.
Procesne industrije se vrse preko DCS sistema. Direct Control Sistem. Analizatori vrse kontrolu kvaliteta.
Sta onaj sto je lego na prugu zna? Pusti kompjuter, deca se igraju.
Laboratorije postaju sve vazniji element u industriji. Spektroskopija, ultrazvuk itd itd.
Odavno su ljudi shvatili da fizicki rad coveka koji moze da pruzi 35 vati kontinualno je nista.

pamet bato, to nam treba, pamet. Pamet u koju smo pre 60 godina poceli da pucamo, ciglih 60 godina proterivali a sada ga malo pushi kad vikanje parola nema vise trzisnu cenu.
Znas ti kako ce unuci da nas gledaju sa ovim demonstracijama i sa tim sranjima?

I ja sada da trazim mladim ljudima da idu za Vojom; nato majke vam ga spalim, ne dam Kosovo.
Da bi pandur Ivanovic uvrnuo koji shleper. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 28. Jun 2009, 17:02:02 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Taj proces vracanja na radne obaveze ide jako tesko kod nas.
Sada se ima potpuno nov pristup nacinu rada. Danas ti je potreban kompjuter u 90% slucajeva procesa rada. Sve se organizuje, definise, odredi preko kompjutera. Gledao sam jednu malu fabriku namestaja sto je kupio Radoman Bozovic u Futogu. Art ne znam kako.Hoces stilski namestaj, narucis dizajn negde nekome ko se time bavi, softwerrski dizajn rezbarenja ovakva,( Luj XIVI-i karikiram). Dodjes sa softwerom kod radnika koji je tamo na masini.
On ukuca tvoj program, kaze moze ovako. Padne dogovor sta hoces, trokrilna vrata itd. Ugovor sa firmom, uplatis jednu deset pedest garnitura. Pritisne dugme, masina pici rezbarenja bolja nego sto je kralj Francuske imao.
Druge masine buse, prave drvene srafove ili kupis. I pakuje se i i isporuci se na kucnu adresu. Dodje majstor i ushrafi namestaj. na dve masine rade po tri radnika u dve smene.
Kako Fiat? Svaki deo je odredjen ko ga radi, koji su parametri, koji su standardi gde se isporucuje.
Stigne na traku, radnici samo srafe. Elektrika, kablovi, papucice, presovanje semiranje, sve rade masine, 99% radi kompjuter. Priprema posla je 90%. Sve delovi rade masine, koje programirano, bez greske izvrsavaju. Zavrtanj, podloske, galvanizacija. Cak i varenje. Varovi se mere, se testiraju.
To je bre ljudi novi svet, novi pristup. Nije glup onaj iz Indjije sto je resio na napravi kompjuterski centar.
Zastite elektroenergetskih sistema se rade softverski. Ja sam nosio kofere da stelujem zastite bato.
Sada se isporucuju vakumski prekidaci sa ugradjenim softverom. U dipecerskom centru vrsis sva podesavanja. Samo da znas nauku, sta kako, zasto.
Procesne industrije se vrse preko DCS sistema. Direct Control Sistem. Analizatori vrse kontrolu kvaliteta.
Sta onaj sto je lego na prugu zna? Pusti kompjuter, deca se igraju.
Laboratorije postaju sve vazniji element u industriji. Spektroskopija, ultrazvuk itd itd.
Odavno su ljudi shvatili da fizicki rad coveka koji moze da pruzi 35 vati kontinualno je nista.

pamet bato, to nam treba, pamet. Pamet u koju smo pre 60 godina poceli da pucamo, ciglih 60 godina proterivali a sada ga malo pushi kad vikanje parola nema vise trzisnu cenu.
Znas ti kako ce unuci da nas gledaju sa ovim demonstracijama i sa tim sranjima?

I ja sada da trazim mladim ljudima da idu za Vojom; nato majke vam ga spalim, ne dam Kosovo.
Da bi pandur Ivanovic uvrnuo koji shleper. Smile Smile Smile

Imaš i sada pameti i dobrih inženjera, samo još vlada negativna selekcija. Neću njega, on je stručan i nekorumpiran. Uzeću ovoga, on je kao i ja, al još gluplji Smile To samo kapitalizam može u Srbiji da promeni. Zato se ja ovde slažem sa Kamarom, ako oćeš da iskoristiš negativnu selekciju privatizuj što više. Država Srbija je još uvek vlasnik rudnika, što je mislim redak slučaj u svetu, rudnici su mahom svuda privatno vlasništvo. Prodaj sve što možeš, ne zbog love od privatizacije, nego da bi smanjio negativnu selekciju u što većem broju slučajeva. Jer privatnik koji se bavi proizvodnjom neće nikad propustiti da goreg radnika zameni boljim. Ne možeš ti bez privrede da imaš ni socijalu. Kad podigneš efikasnu privredu, biće para i za socijalu. Ovako na kraju dođeš da nema ni za koga. Rupa se lagano širi dok ne proguta sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 6230
To jeste tako, ali nece da stvori pravnu platformu za to. Nece niko da ulaze pare da izgubi. Samo uvedi ekonomsku cenu struje, pa da vidis investicija.
Ni ne moras da privatizujes, samo mu daj udeo u strateskom ulaganju.
Nemci bi ulozili par milijardi odmah. Oni imaju te tehnologije za termoelektrane preko glave. Samo da mu kaplje procenat, pa makar bila i drzava.
A ovo drugo, gde ce Toma da stavi shlem ako privatizujes Bor? Ko ce da sece prst, da dodje Toma da preti: oniiiiiii.
@letac
Koliko sam se ja nasih mladih nzenjra otpratio, ja se pitam da li je uospte ostalo pameti u ovoj drzavi.
Ovi koji nemaju nikoga, idu mladi, po nebitnim firmama sa jakim tehnologijama: zelezara, minel, termoelektro. Posisa sve za par godina i samo cujes ode za Kanadu, Australiju, zapad, Ameriku.
Ovi po agencijama nikada pogon nisu videli. Ovi koji nemaju nikoga, lete po pogonima, zavire u sve rupe, listaju sve dokumentacije. Jednostavno svakim danom ga vidis da je sve jaci i jaci u znanju.


Ja bukvalno ne znam kako to jos finkcionise sa toliko odlazecih ljudi, koji su jaki znanjem.
Upravljacki modeli, pretpostavljaju da moras pisati procedure tacku po tacku, a kako on bez iskustva to pise, ja ne znam. jedino da kopira. Prosto jednu rupu da izbusi, mora da zna koja se burgija koristi za drvo a koja za metal, kolika je rupa za neki navoj itd. te stvari mogu samo ako predje bar par godina negde gde se to radi.
Varenje je danas nauka. da ti ne pricam o hiljadu drugih problema.

Ja vidim ceo istocni blok, kao vecite sluge zapadu. Jednostavno jer nam zapad uzima sve sto vredi.
« Poslednja izmena: 29. Jun 2009, 16:37:29 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.