Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:54:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: porodicno zlostavljanje  (Pročitano 6013 puta)
15. Jun 2009, 06:13:09
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 ispricao bi vam pricu o porodicnom maltretiranju. naime mene su maltretirali tetka i teca dugi niz godina. naime oni su vlasnici firme za proizvodnju ... i samim tim smatraju da mogu da rade sta hoce. ono sto sam ja prezivljavao od njih mogla bi da se napravi dobra knjiga. tetka me je naprimer u 2 sata nocu izbacivala iz stana koji nije njihov i samo zato sto sam branio majku od njenog vredjanja,ili znala bi da mi u najtezem trenutku savetuje da se ubijem,ucenjivala moju majku da potpise prenos vikendice a onda bez ikakvog povoda zabrani meni da idem u selo gde sam odrastao,deda mi je takodje pretio sekirom ako dodjem tamo i vidim majku posto mi je majka trenutno bila u vikendici iz straha od njih jer zivi od njih,a teca je recimo znao da vice na moju majku zbog cega je ona psihicki popustila i takodje da preti da ce poslati nekog da nas prebije jednom je meni predlozio oralni sex i to ispred citave familije dok su oni cutali ali sreca do toga nije doslo. zamislite kakva familija


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 15. Jun 2009, 15:28:26)
« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 15:15:12 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ubaci im pikavac u skladiste tekstila. za pocetak.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
ispricao bi vam pricu o porodicnom maltretiranju. naime mene su maltretirali tetka i teca dugi niz godina. naime oni su vlasnici firme za proizvodnju ... i samim tim smatraju da mogu da rade sta hoce. ono sto sam ja prezivljavao od njih mogla bi da se napravi dobra knjiga. tetka me je naprimer u 2 sata nocu izbacivala iz stana koji nije njihov i samo zato sto sam branio majku od njenog vredjanja,ili znala bi da mi u najtezem trenutku savetuje da se ubijem,ucenjivala moju majku da potpise prenos vikendice a onda bez ikakvog povoda zabrani meni da idem u selo gde sam odrastao,deda mi je takodje pretio sekirom ako dodjem tamo i vidim majku posto mi je majka trenutno bila u vikendici iz straha od njih jer zivi od njih,a teca je recimo znao da vice na moju majku zbog cega je ona psihicki popustila i takodje da preti da ce poslati nekog da nas prebije jednom je meni predlozio oralni sex i to ispred citave familije dok su oni cutali ali sreca do toga nije doslo. zamislite kakva familija


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 15. Jun 2009, 15:28:26)

Koliko imaš godina?
« Poslednja izmena: 16. Jun 2009, 15:15:40 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia c5
Zlo i naopako... Smile Jesi li mozda razmisljao da uzmes neku bejzbol palicu pa da ih sve komplet isprebijas,pokupis majku i odes u neku novu i prijatniju sredinu? Ne vidim neku drugu soluciju... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Za ovo postoje nadležne institucije.
Nisi rekao koliko imaš godina i gde ti je otac?
Postoje socijalne službe ako si maloletan, pa da te pošalju u neku hraniteljsku porodicu, ili u krajnjem slučaju prijava policiji. Ne moraš trpeti maltretiranje.
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Znate šta- kad sam ovo pročitao dođe mi da odem tamo pa da se popričam u četiri oka sa tamo neki... ne znam šta bi bila tema priče al posle sigurno ne bi mogli da sviraju klavir, pevaju u hori i da igraju za Bajern iz Minkena.

Ima službe za to ali nisu sposobne ništa da reše. Na žalost nisi ni prvi a ni poslednji da proživljava teroro u kući. Otac verovatno nije živ čim se takve stvari dešavaju. Ili je ko zna gde a to mu dođe na isto.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Sklonio sam licne podatke iz teksta, jer mislim da to moze predstavljati problem...

Inace prica je takva da je to stvarno strasno...
Jebiga.. u toj varijanti je svakako najbolje pobeci potpuno od svega toga...
Snaci se negde drugo... jer svakako su za to vece sanse nego za to da se situacija normalizuje...

Pa ... jednog dana ... mozda se osvetiti ...
Ne mislim da je ispravno, ali nekima jeste potrebno da ta rana zaraste...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6630, valjda
Znate šta- kad sam ovo pročitao dođe mi da odem tamo pa da se popričam u četiri oka sa tamo neki... ne znam šta bi bila tema priče al posle sigurno ne bi mogli da sviraju klavir, pevaju u hori i da igraju za Bajern iz Minkena.

Ima službe za to ali nisu sposobne ništa da reše. Na žalost nisi ni prvi a ni poslednji da proživljava teroro u kući. Otac verovatno nije živ čim se takve stvari dešavaju. Ili je ko zna gde a to mu dođe na isto.

Iz iskustva znam da te iste sluzbe ne mogu da obavljaju posao jer rade sa jako "zanimljivim" likovima koji uopshte nisu primer dobrog i finog vladanja, a uz to nemaju nikakvu lichnu zashtitu. Kako su to obichno zene (socijalni radnici) teshko da neka od njih moze da udje u bilo kakav konflikt sa mushkom osobom. Primer je Knjazevac.
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ne znam koliko imas godina,ako si radno sposoban trazi poso i bezi odatle zajedno sa majkom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Za pocetak je najbitnije da nadjes neku osobu od poverenja kojoj ces da ispricas sve sto prozivljavas. To moze da bude  rodjak, porodicni prijatelj, profesor u skoli... osim sto ce tebi da pomogne da se na neki nacin oslobodis tereta, razgovor ce mozda otvoriti i neka druga resenja.
Da bi neko mogao da ti da konkretan savet, moras nesto vise da kazes. Zbog cega zivite sa tecom/tetkom, koliko maltretiranje traje, da li to sto je majka "psihicki popustila" znaci neku konkretnu dijagnozu, da li ste evidentirani u nekom od Centara za socijalni rad, po kom osnovu i sl.
Neki generalan predlog bio bi da ako si u mogucnosti sa majkom napustis mesto gde zivite. Mozda imas nekog rodjaka koji bi vas primio na neko vreme, ili  mozes preko leta da nadjes neki posao i iznajmite stancic za pocetak...
Druga stvar, zlostavljanje sto u porodici sto van nje mora biti predmet sankcije. Da bi do toga doslo, ne mozete da sedite i trpite maltretiranje, vec se nasilnici moraju prijaviti. Centar za socijalni rad, policija, tuzilac, zdravstvo, NVO koje se bave problemom nasilja... sve su to adrese gde je potrebno da izlozis svoj problem da bi se neka resenja pokrenula.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:54:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.