Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:37:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: B92 ostaje bez frekvencije?!  (Pročitano 19516 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
e vidis to je mozda jedna od stavki oko kojih se svi slazu na forumu, bez obzira na nase razlike u misljenju. i ja mislim da to zasluzuje jednu posebnu temu na forumu, koja bi bila i edukativna za zene i na kojoj bi bili prezentovani nacini kako da se protiv toga bore. neka samo jednoj zeni to pomogne i to ce biti veliki uspeh!
Ja mislim da treba da postoji neka organizacija koja bi tim zenama pomogla.Neka na primer pravna i sl koja bi se od srca trudila da im izadje u susret.Sad ima zakon protiv diskriminacija ali bojim se da niko se nece osvrnuti na to.Ja sam iskreno za takav jedan zakon jer smatarm da postoji diskriminacija ali mi je zao samo zato sto ce taj zagon da iskoriste samo pojedine osobe a ne svi gradjani Srbije,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Naravno da su nepovolji.Ali to nije slucaj samo sa KiM tako nam je svuda po Srbiji.Ako mi damo KiM docice ti Siptari do Beograda a sta dalje?Ako mi nesto ne preduzmemo po pitanju radjanja.Svake godine se u Srbiji ubije 200 000 nerodjene dece.Zamisli kako bi bilo da su ta deca sad ziva.Ne bi se mi bojali Siptara


Pogrešno razmišljaš. Prvo, baš zato moramo da se konačno razgraničimo sa šiptarima, da ne bi išli dalje na sever tj. da ne bi za 50 ili 100 godina bili većina i u Subotici. Jer kad imaš granicu, onda kontrolišeš protok ljudi preko granice i jednostavno sprečiš da ti se šiptari naseljavaju po državi.

Drugo, ako ti misliš da treba rađati decu da bi sutra kad napune 19 godina bili topovsko meso na nekom frontu, onda jebeš takav porod. Onda bolje nemoj da imaš decu, skupljaj pare za atomsku bombu, veruj mi da će se šiptari više bojati jedne atomke nego 200 ili 500 hiljada novorođene srpčadi.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Sad ima zakon protiv diskriminacija ali bojim se da niko se nece osvrnuti na to

Јбга ... кад су држави важније педери од трудница  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Pogrešno razmišljaš. Prvo, baš zato moramo da se konačno razgraničimo sa šiptarima, da ne bi išli dalje na sever tj. da ne bi za 50 ili 100 godina bili većina i u Subotici. Jer kad imaš granicu, onda kontrolišeš protok ljudi preko granice i jednostavno sprečiš da ti se šiptari naseljavaju po državi.
A sta mislis da ih nema u Subotici.Pa to je Sloba hteo ali su nad bombardovali.Pogledaj demografiju Srbije po regionima pa ce ti bitno jasnije
Citat
Drugo, ako ti misliš da treba rađati decu da bi sutra kad napune 19 godina bili topovsko meso na nekom frontu, onda jebeš takav porod. Onda bolje nemoj da imaš decu, skupljaj pare za atomsku bombu, veruj mi da će se šiptari više bojati jedne atomke nego 200 ili 500 hiljada novorođene srpčadi.
Nisi shvatio ali nema veze.Mozemo mi da se odvojimo od siptra i da se zatvorimao sa svih strana ali ako ne pocenomo da radjamo osta zemlja pusta.A za tvoju informaciju zene na KiM su radjale po 7 dece a ima ih i sad samo sto je problem jer su one proterane sa KiM.

KiM mozemo vratiti da mi lepo vratimo svoje ljude tamo a one koji su dosli iz Albanije vratimo nazad.A sad mi da se vratimo na temu.B92 i cenzura,Evo vidite vesti koje ja postavljam u temi o KiM a gde su te vesti na B92?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Alcatel 
Zakon protiv diskriminacije, prevashodno je donošen zbog pedera. Ako ste pratili Čanak predlaže i zakon protiv nacizma. Pored zabrane propagiranja nacizma, što i treba da je zabranjeno, Šanak u stvari baca akcenat na zabranu nošenja simbola , slika i slično. Odnosno ne bi bile dozvoljene slike haških optuženika. To je krajnje morbidno, jer dokle god neko nije osuđen ne može se smatrati krivim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Dok ne zatvore ovu temu pokusacu da ubacujem vesti koje su na B92 i one koje su prave

Vest sa KiM
Policajci KPS-a pretukli Slobodana Antanaskovića iz Pasjana

A na b92
Na Kosovu danas mirno

Ima toga dosta samo ne mogu bas da sve ispratim.Toliko lazu da ne mogu sve da stignem.

Evo jos jedna vest koja mi sad pade.Nesto malo posle 1 janura b92 je bio da podeli paketice i modeme u skolama na KiM.Dan pre njih saradnici Kosovskog Bozura su takodje odneli modem u jednu skolu sto je bio prvi modem koji je telekom dodelio skolama u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
Zakon protiv diskriminacije, prevashodno je donošen zbog pedera. Ako ste pratili Čanak predlaže i zakon protiv nacizma. Pored zabrane propagiranja nacizma, što i treba da je zabranjeno, Šanak u stvari baca akcenat na zabranu nošenja simbola , slika i slično. Odnosno ne bi bile dozvoljene slike haških optuženika. To je krajnje morbidno, jer dokle god neko nije osuđen ne može se smatrati krivim.

hahaha izvoli procitaj zakon i videces da su u njemu bolje zasticeni popovi nego LGBT zajednica.
Cankov predlog je dobar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
Zakon protiv diskriminacije, prevashodno je donošen zbog pedera. Ako ste pratili Čanak predlaže i zakon protiv nacizma. Pored zabrane propagiranja nacizma, što i treba da je zabranjeno, Šanak u stvari baca akcenat na zabranu nošenja simbola , slika i slično. Odnosno ne bi bile dozvoljene slike haških optuženika. To je krajnje morbidno, jer dokle god neko nije osuđen ne može se smatrati krivim.

hahaha izvoli procitaj zakon i videces da su u njemu bolje zasticeni popovi nego LGBT zajednica.
Cankov predlog je dobar
A jel su to svestenici ugrozeni kad treba neko da ih stiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
A jel su to svestenici ugrozeni kad treba neko da ih stiti.

nisu ugrozeni nego su povlasceni pa je zato i moguce da imamo onakav zakon o crkvama i verskim zajednicama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson k310i
Citat
A jel su to svestenici ugrozeni kad treba neko da ih stiti.

nisu ugrozeni nego su povlasceni pa je zato i moguce da imamo onakav zakon o crkvama i verskim zajednicama
A u cemu su povlaceni?Ti mislis da su povlaceni ja da su ugrozeni kao i svi pravosloavni vernici.Zasto na forumu b92 nema teme o religijama,zasto je to zabranjena tema kao i zasto na b92 ima emisija prottiv vere a nigde da neko dodje i kaze suprotno.Ne kao bude obostrano a ne samo jedna strana.Oni mogu da napadju sve zivo a ti ne mozes da se branis
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:37:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.