Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:43:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako reci detetu ?  (Pročitano 26247 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa posto je mali naprosto obozavao dedu i zeljno iscekivo svaki vikend kad ce doci morala sam pazljivo da mu saopstim.

Znao je koliko je deda bio bolestan,posto ga je video 2 dana pre toga.
Rekla sam mu da je deda sad na nebu,da ce ga on cuvati odgore,da se seca dede kakav je bio prema njemu i koliko ga je voleo i da ga cuva u svom srcu.
Jos sam mu par stvari rekla,ali sad momentalno nemogu da se setim Smile

Mali inace uci veronauku u skoli,pa sam izabrala zato taj nacin da mu kazem,da bude sto manje bolno za njega Smile

Meni je sad mnogo lakse,jer je i on sazno...dok mu nissam rekla bila sam strasno napeta i nervozna i sve mi je zivo smetalo...ali sad je vec mnogo lakse.

Hvala jos jednom simijon,enigmi,aneo i svima ostalima sto ste u tako teskom momentu bili uz mene....stvarno ste pravi prijatelji Smile
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
Apple iPhone SE 2020
Nema na cemu. Ljudi zaista ne umiru dok god ih nosimo u svom secanju. I da, sasvim je normalno i opravdano da pustimo koju suzu kad ih se setimo. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Srce bilo bi divno da smo ti mogli pomoći još više. Možeš očekivati da ćeš i ti a i deca u početku prolaziti kroz fazu negiranja. Jednostavno nećete moći da razumete kako deke nema. Posle će, posebno kod dece, doći faza ljutnje. Osećaće kao da ih je deka napustio. Nemoj da se iznenadiš i budi jako strpljiva dok ta faza prođe. Naravno moraš uveriti da ih deka nije napustii, da nisu za to krivi ni doktor, ni roditelji, ni Bog. Baš ako treba neko da bude kriv neka to bude starost ili smrt. Posle toga doći će trenutak suočenja sa istinom. Tada će plakati, biti jako tužni, ali srećom kod dece to prođe brzo. Gledaj da ih tada angažuješ nečim lepim kao što je odlazak na izlet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa cini mi se da se malo uozbiljio nakon saznanja,drugacije je poceo da prica i stvari ozbiljnije svata kad mu nesto kazem.

Da rekla sam ja njemu da ce deda zauvek da zivi u nama i nasim secanjima,samo je pitanje kako zeli da ga pamti,i da deda nebi voleo da je on tuzan i uplakan.
IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Sve ce to da se slegne vremenom... svi su kroz to prosli i ipak nekako mislim da je ono sto je najvaznije da to ipak ide redom... 
Reakcije mogu biti svakakve.. i uvek je to tako kada se desi nesto sto ne mozemo da razumemo...
Ali vremenom, stvari dodju na svoje mesto...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da znam to ....eto neki dan je poceo da se ljuti kao,njemu se to nesvida,pa zasto je morao da ode....na kraju je reko da je jako ljut sto je otiso.

Ali sad je vec bolje,na svu srecu treba da idu na eskurziju,pa ce ga to malo razdrmati i skrenuti mu misli Smile

IP sačuvana
social share
Ne reci nikom koliko sam plakala,ne reci koliko me bolelo,ne reci nikom koliko sam te volela,reci samo da sam nestala bez traga!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 340
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
mob
Samsung L700
ako budes tajila i ne govorila dete ce to jos teze podneti ljudi moji dobri ne mozemo nasu dacu citav zivot cuvati pod staklenim zvonom i praviti od njih debile reci detetu sto pre onako suptilno deda je otisao na neko bolje mesto i nece se vracati nikad a ako dete pita jel deda umro reci DA i onda mu posveti paznju veliku, jer se dete vezalo za njega (dedu) zato sto mu deda posvecuje vecu paznju nego vi. Samo nemoj da upadnez u zamku i da ga podmicujes poklonima vec ga bolje odvedi u prirodu ili zoloski vrt... Uspece garantovano ako vec nisi..
IP sačuvana
social share
Znam kad sam dosao ali ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 340
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b4
mob
Samsung L700
ja sam malo zakasnio ali bile su mi najbolje namere......
IP sačuvana
social share
Znam kad sam dosao ali ne znam kada cu da odem i drago mi je zbog toga
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mozda nisi u toku, ali problem je resen.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Žena
Poruke 17676
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
 5.jun....02.h.ujutru...zvoni telefon...Nekako sam osetila da neshto nije ok. Koshmar u glavi...gde su klinci...Cera spava, sin na rodjendanu.
  Muzh se javlja na tel...na licu mu vidim grch bola...preminuo mu je otac. Shta sad...400.km  od Beograda...kako stici...da l je sposoban da vozi auto...shta reci deci koja su odrasla...obozhavaju dedu...itd...hiljadu misli u glavi...smirijum supruga...i sama sebi govorim...morash da budesh jaka...kako znash i umesh...

Odakle i snage ljudi moji, nemam pojma...nisam se ni oporavila od stresa...Stizhe me drugi...koji je za mene lakshi...ali za mog muzha mozhda ne...
 
Kako reci deci...Sandrici je 20.god. josh se nije oporavila od operacije..shta noj reci..Marko 22.god. ispitni rok je...
  Sabrala sam se...moram da ih pazim sve...nema ko drugi. Sandrica ostaje kuci...ne smem nju da testiram...put je dugachak...Naravno rekla sam joj da je deda preminuo, i uspela da je odgovrim da ne ide sa nama...(mozhda sam pogreshila ne znam, plashim se za nju...da joj je bar taj balans hormona ok...pa nek ide...samo mi je to bilo u glavi).

..i, da skratim...neko je napisao 'nek ide redom' neko mi reche ' ko se nije rodio taj nece da umre'....ali u ushima mi je samo bila ta rechenica ' nek ide redom'...Deda je star bio..kazhu da roditelj nije nikada star...ne znam...

Po ponashanju mog muzha, njegove sestre,moje svekrve..klinca..i naravno moj osecaj bola...mislim da je najtezhe bilo kad smo chuli, pa onda josh tezhe kad smo videli pokojnika, i kad smo se oprashtali od njega.Vidim i sada odsutan pogled kod mog muzha..ne pricha puno...mora napred i mora da zhivi.

Napisah ja...sve ovo...da nema ove teme verovatno ne bih pisala...Moramo biti spremni i na gubitak nekog blizhnjeg...ali  SAMO NEK IDE REDOM!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:43:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.