Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:32:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: FHP podneo prijavu protiv MUP-a  (Pročitano 17107 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
malo kasnim sa odgovorima jer vodimo zestoku raspravu o Jeleni Karleusi ovde:

ona je taman bas za takve kao sto si ti...taj nivo inteligencije Smile

pa i ti u njoj ucestvujes  Smile

ma jebe se nama za jelenu karleusu Smile  ovde je rec o tome da ti branis i podrzavas najvece olose koje je Srbija ikad imala na svom celu Smile
odoh ja da spavam, a i da ne razvodnjavamo temu, za razliku od ovih EuroGayova ima nas koji zivimo od svog rada! Smile

ja branim dostojanstvo i suverenitet ove zemlje, ali u pravu si ova tema je otisla na sasvim drugu stranu, a i imacemo priliku da razgovaramo o djindjicu za koji dan kada bude godisnjica smrti pa ce neko verovatno okaciti temu

time bih i ja ovde zavrsio i da pustimo ljude da nastave o temi (koja se vec odavno i iscrpla)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
pa i ti u njoj ucestvujes

da...ali na na sasvim suprotnoj strani od tebe...ti si njen obozavalac dok ja to naravno nisam Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75
ma jebe se nama za jelenu karleusu Smile  ovde je rec o tome da ti branis i podrzavas najvece olose koje je Srbija ikad imala na svom celu Smile

odoh ja da spavam, a i da ne razvodnjavamo temu, za razliku od ovih EuroGayova ima nas koji zivimo od svog rada! Smile

То братићу  Smile свака ти дала. Ако се уопште може са таквим сподобама причати, е онда се то тако ради. Свака част. Поздрави  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia E

ja branim dostojanstvo i suverenitet ove zemlje, ali u pravu si ova tema je otisla na sasvim drugu stranu, a i imacemo priliku da razgovaramo o djindjicu za koji dan kada bude godisnjica smrti pa ce neko verovatno okaciti temu

time bih i ja ovde zavrsio i da pustimo ljude da nastave o temi (koja se vec odavno i iscrpla)
branis suverenitet a podrzavas nezavisnost Kosova i Metohije???? Smile

branis dostojanstvo ove zemlje tako sto popularises gay i lesbo kulturu u Srbiji tako sto devijantna ponasanja stavljas kao moralne repere u dustvu i tako sto su ti najveci privredni kriminalci uzori?? nemoj vise da nas branis molim te!

pa zamisli da je Karadjordje popularisao sve to ili Car Dusan ili Knez Lazar ili Petar Karadjordjevic, gde bi ova zemlja zavrsila rasmisli samo! danas bi ti na glavi nosio turban i slavio bajram na gay paradi... zalosno je sto postoje ovakvi ljudi kao sto si ti za koje kultura vera religija i istorija sa celim kulturnim nasledjem nista ne znace i nista ne predstavljaju u zivotu!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6230
Ja bih nekima opet vratio Kardeljev zur. Ali onda bi morao da vratis i ustav Vojvodine.
Jos ameri da odrese kasu i da pevamo.A mogu i Rusi. Nije vazno kome smo duzni. Vazno je da imamo da zhederemo i da ne mora da radimo.
Izgleda mi da drug Ivica, od kada je otvoren ovaj topic, vec uhapsio 18 kolega.
Ako racunas na odvijanje svinjskog creva slede jos 100.Znas kako to ide: a sto mene? Eno onaj je krao vise od mene a njega stitis i tako to.
Ja se secam casnih starina, pokoj im duse, kada je bio dobar standard. Merili koliko radis, kako zivis i uvek pitali: ko ce to da plati? Ameri deda. Smile Smile Smile uuuuuuuuu kaze: cuvaj se tih para. mloooooogo su skupe. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


šta to beše mozak, šta to beše mozak

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 482
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Siemens c 75

Шкорпио, да имам неки времеплов јел те, прво би тебе пустио у њега и послао те у Кардељево време, да једном за свагда завршиш са њим.

Брате  у д а в и  са тим Кардељем. Апсолутно се слажем са тобом он јесте узрок ових трагичних последица, али јебига шта сад, ша сад и друга ствар  ментални склоп оног и овог народа није исти. Знаш прошле су деценије, људи су се отрезнили или бар један огроман део, тако да немож више да га комплет трпаш у исти кош " нерадника који би плату, коју наравно нису зарадили ".
Огромана маса њих данас ради не 1 него 2 или 3 посла свакодневно, прошло је време научили су да савију грбачу, ја радим 5 послова, само на једном ми иде радни стаж, 2 наплатим и 2 радим из " задовољства " јер немам новца да платим менаџера и књиговођу. КУД гута новац, ношња је скупа па је зато шијем, везем, ткам.
Времена се мењају и људи са њима, зато пусти Кардеља нек се пече у паклу а ти избаци неку конкретну идеју како и шта даље!!  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2009, 02:57:37 od sahalin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6230

Шкорпио, да имам неки времеплов јел те, прво би тебе пустио у њега и послао те у Кардељево време, да једном за свагда завршиш са њим.

Брате  у д а в и  са тим Кардељем. Апсолутно се слажем са тобом он јесте узрок ових трагичних последица, али јебига шта сад, ша сад и друга ствар  ментални склоп оног и овог народа није исти. Знаш прошле су деценије, људи су се отрезнили или бар један огроман део, тако да немож више да га комплет трпаш у исти кош " нерадника који би плату, коју наравно нису зарадили ".
Огромана маса њих данас ради не 1 него 2 или 3 посла свакодневно, прошло је време научили су да савију грбачу, ја радим 5 послова, само на једном ми иде радни стаж, 2 наплатим и 2 радим из " задовољства " јер немам новца да платим менаџера и књиговођу. КУД гута новац, ношња је скупа па је зато шијем, везем, ткам.
Времена се мењају и људи са њима, зато пусти Кардеља нек се пече у паклу а ти избаци неку конкретну идеју како и шта даље!!  Smile Smile Smile
Znas koji je tvoj problem? Nisi ga osetio, pa da vidis da nikakve razlike nema.
Psihologija je stvorena kod masa: partija je duzna da ti da, da zhderes.
Zato pisem o Kardelju. Niko ne trazi posao ili niko se ne zali na zhuljevite ruke.
Kardelj ti se pojavljuje svakodnevno: akcijeeeeeeee, leba za tri dinara, krediti od pozajmljenih para i milion stvarcica da ti ne nabrajam.
Vi mene (neki) smatrate psihopatom antikomunizma, a u stvari ne vidite da ljudi drugacije ne znaju da razmisljaju. Svi od reda.
Ideologija je nestala, ponasanje je ama bas isto, ni za makac se nije promenilo samo sto su u pomoc pozvali mafijase i crkvu.
Sto je jos gore, unistavaju ono sto je ostalo od zdravog srpskog tkiva, seljaka (i lala i gedza su tu ubijeni u pojam). Pozajmljuje pare, kupuje djubre od proizvoda, daje monopol izabranima i od pozajmljenih para daje ti da jedes djubre a da srpski seljak mora da baca mleko, prodaje stoku za zdaba i unistava mu trud.
U mesto da hibride udaris korbachom po grbaci i posaljes ga da radi, ti pozajmljujes i dajes mu djubre da jede i on zadovoljan.
Znas ti sta je srpska zemlja bre sahalinu, pravnice?
Kada je Milos pitao jednog njegovog obera, koji je trgovao u Bechu, koliko bre kosta taj Bech? Ovaj mu je odgovorio: ko jedna dobra majska kisa u Sumadiji. Smile Smile Smile
ne znas ti o cemu pricam, ali ako naucices.

Btw pogledaj kako ameri iz grada idu kod farmera i skupljaju strnjiku od vrsidbe. Da proizvedu celulozni etanol.
Haloooooooo, ameriiiiiiiiii mora da radeeeeeee. Danas, nije to vestern.Prati malo.
Znas ti koliko toga imas? Po svetkom savetu za resurse imas 80 teradzula, prevedeno u tonama energetske nafte to je 200 miliona tona. Uvozis 340 milona tona. Breeeeee, samo od slame strnjike i tuluzine mozes to da prepolovis ali treba to neko organizvovati i narocito saviti grbachu.U Srbiji bi pamet trebala da bude u korbachu. Daj mi ga, pa ces videti kako ce zapad da moli za srpku kokos, srpsko jaje, ili peceno prase.
Ovako zivite po Kardelju: zajam, nama vise vama manje i ko jebe sledece  generacije. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2009, 08:24:55 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Џукеле ће ме докусурити...

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5780
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20;
mob
Alcatel OT 800 Tribe
Citat
U Srbiji bi pamet trebala da bude u korbachu. Daj mi ga, pa ces videti kako ce zapad da moli za srpku kokos, srpsko jaje, ili peceno prase.
Jedan od retkih slucajeva gde se ja slazem sa tobom.
IP sačuvana
social share

Speed kills, drive 2cv and live forever.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6230
Citat
U Srbiji bi pamet trebala da bude u korbachu. Daj mi ga, pa ces videti kako ce zapad da moli za srpku kokos, srpsko jaje, ili peceno prase.
Jedan od retkih slucajeva gde se ja slazem sa tobom.
Ja koliko sam razumeo, do kraja prosle godine, drustvena imovina je ukinuta.
Koji je sada kriterijum, da im dajes neplaceno, placeno i ostale kategorije? Iz budzeta?
Koji je kriterijum, da mu das ne znam 300 evra za godinu staza? Ili koliko? Gde je on to bio osiguran?
Kod tata Broza? kod tata Kardelja? Nek mu da onaj kome je verovao.
Od mene moze dobiti kamdziju po grbachi. Pola srpske zemlje u korovu. On kaze: nema posla. Smile
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
тор и корбач а за теже случајеве зна се оџак ...  Smile

Али у праву си ... једноставно нису Срби за демократију ... ко зна да ли ће икада бити ... Најпре ће Србија ''процветати'' под диктатуром ... пролетеријата, апсолутном, просвећеном (као ова данашња  Smile) или каквом већ ...

Али док се не буде знало чија је прва и последња, биће по оној народној ... мало ручица много гузица

Што би рекао мој стриц у зајебанцији: Сад пред ове изборе има да гласате како ја кажем ... Доста је било, гласа свако како хоће, па кад не ваља ... ко је крив? ... нико ... е сад ћете гласате како ја кажем, па ако не буде ваљало знаће се ко је крив ...  Smile

Преузимање одговорности  Smile

тор и корбач а за теже случајеве зна се оџак  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:32:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.