Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hard neprestano radi, a Win se skoro pa skroz zamrzne?  (Pročitano 8239 puta)
Poznata licnost


Život je igra u kojoj ne postoji save game

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2544
Zastava ko zna kad i ko zna gde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
SonyEricsson W950, Z1010
Cak i kad se uradi full scan, postoji mogucnost da neke trojance ili crve ne nadje. Za njih je zaduzen Malwarebytes' Anti-Malware. Koristio sam ga u kombinaciji sa nekoliko antivirusa i najefikasniji je sa NOD32. Tj. posle skeniranja kompa sa NOD32 Malwarebytes' Anti-Malware ima najmanje posla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


TrajDali

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6;MEG
mob
Nokia 5320
avast virus cleaner nije nas'o nista... Neznam dali moze da se Avast pokrene iz Safe Mode-a, ali on ima boot-time scan opciju, koja je, mislim, bolja nego da skeniram iz safe mode-a. Pokrenucu i boot-time scan pa cemo da vidimo...

Mada, sada kad sam zavrsio sa skeniranjem (sa avast virus cleaner-om) i kada sam skenirao sa registry cleanerom, i popravio 22 greske, znatno je poboljsanje, cak mi i ne koci... Smile

Sad skeniram sa Malwarebytes' Anti-Malware...
IP sačuvana
social share
Da je Bethoven ziv bio bi DJ! xD
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
HTC Diamond
Obavezan ti je scan iz SAFE MODA nekim antivirusom...Znam sigurno da moze sa KIS2009 i sa NOD32 , mada trebalo bi da moze i sa Avastom..Nisam siguran !

Takodje skini i CCleaner i procisti malo comp i registry !
Takodje mozes da bacis pogled i na moj tutorijal koji se nalazi u mom potpisu .. Sredjivanje XP-a ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


TrajDali

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6;MEG
mob
Nokia 5320
Obavezan ti je scan iz SAFE MODA nekim antivirusom...Znam sigurno da moze sa KIS2009 i sa NOD32 , mada trebalo bi da moze i sa Avastom..Nisam siguran !

Pa kazem ti da Avast ima boot-time scan opciju. Pre nego sto se Win uopste podigne (fora sa Check Disk-om),avast se pokrece i skenira (bukvalno iz dos-a)... (neznam koliko sam se pravilno izrazio :p)

Takodje skini i CCleaner i procisti malo comp i registry !
Takodje mozes da bacis pogled i na moj tutorijal koji se nalazi u mom potpisu .. Sredjivanje XP-a ! Smile

CCleaner mi je standardna oprema. Stalno cistim komp njime. Wink


Cak i kad se uradi full scan, postoji mogucnost da neke trojance ili crve ne nadje. Za njih je zaduzen Malwarebytes' Anti-Malware. Koristio sam ga u kombinaciji sa nekoliko antivirusa i najefikasniji je sa NOD32. Tj. posle skeniranja kompa sa NOD32 Malwarebytes' Anti-Malware ima najmanje posla.

Malwarebytes' Anti-Malware mi je nasao samo jedan malware, i to pokvarenu open komandu u registriju koju sam pocistio...

HKEY_CLASSES_ROOT\regfile\shell\open\command\ (Broken.OpenCommand) -> Bad: ("regedit.exe" "%1") Good: (regedit.exe "%1") -> Quarantined and deleted successfully.

Neznam... U svakom slucaju, hvala na pomoci... Videcu kako ce se ponasati od sada... Ako opet pocne da me zeza izbrisacu particije, formatirati hard pa sve iznova...
« Poslednja izmena: 24. Feb 2009, 22:30:03 od TrajDali »
IP sačuvana
social share
Da je Bethoven ziv bio bi DJ! xD
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Prisutne su neke restrikcije. ako nisi ti ili tvoj administrator koristili opciju da onemoguci (zakljuca) menjanje opcija i pocetne strane u Internet Exploreru putem regedita ubij onda ovo
Kod:
O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Restrictions present

tvoj problem bi moglo da se sredi ali alati koji to rade... ovde ih nedozvoljavaju Smile

a ovaj BHO sto si ubio..ta linija je legitimna,registry unos za msn live
ja bi je vratio

aj skeniraj komp sa gmer-om

http://www.gmer.net/gmer.zip
Raspakuj ga u neki folder.

pokreni ga Izaberi Rootkit/Malware Tab na vrhu.
skeniraj
kad zavrsi klik na Copy dugme ispod
otvori notepad pa sacuvaj negde taj log za svaki slucaj (kopy paste) to kazem jer ne smem da trazim logove
Ponovi ovo isto sa Autostart Tab-om. i taj log sacuvaj

javi ima li rezultata  Smile

« Poslednja izmena: 24. Feb 2009, 22:57:34 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


TrajDali

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6;MEG
mob
Nokia 5320
Prisutne su neke restrikcije. ako nisi ti ili tvoj administrator koristili opciju da onemoguci (zakljuca) menjanje opcija i pocetne strane u Internet Exploreru putem regedita ubij onda ovo
Kod:
O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Restrictions present

Izbrisao sam... Mada ne vidim zasto bi zbog restrikcija u IE-u, komp radio ovako... Smiley

a ovaj BHO sto si ubio..ta linija je legitimna,registry unos za msn live
ja bi je vratio

E pa nisam sacuvao backup, a i nema veze, jer mi Live Messenger funkcionise i dalje...

U svakom slucaju mi se Win poboljshao, posle operacije od sinoc... Opet je onaj stari... Hvala na pomoci! Wink
IP sačuvana
social share
Da je Bethoven ziv bio bi DJ! xD
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Sony xperia
Off obrisan, nadam se da se duhovi smirili.

Nastavljamo ........






« Poslednja izmena: 25. Feb 2009, 20:27:39 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


TrajDali

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6;MEG
mob
Nokia 5320
E a sad mi ljudi Win normalno radi, tj. hard radi ok, a Win se ne zamrzava... ali... sad mi Win boot-uje 3 put duze, a i kad mi radi npr Winamp, i ja onda otvorim neki prog, pesma u Winampu pocne da secka sve dok se program ne pokrene, a onda nastavi da radi normalno, kao i ovaj drugi... Znaci to radi samo dok se taj drugi program ne pokrene... Jel to smrdi ovde na neki hardware?
IP sačuvana
social share
Da je Bethoven ziv bio bi DJ! xD
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1454
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
HTC Diamond
Ne "smrdi" na hardware vec smrdi na "ostecen" OS !!!
Imas top teme pa ubrzaj svoj Windows , ako si siguran da si ga ocistio sto se tice "napasti" !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.