Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:18:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kapetan Dragan pred izručenjem  (Pročitano 31120 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Мислиш да је коректно да се на српском националистичком форуму појављујеш са тим Ником и
успут мало добацујеш,а очекујеш да се неко држи теме у твом случају педери у затвору? Smile
Када сам рекао да ниси интелигентан мислио сам на твој Ник јер ко год га прочита ријечи су
упућене "власник" Ника,у овом случају теби. Smile
Немој се ти сикирати за ратове које смо добили или нисмо али знај шта год имамо имамо
захваљујући првенствено себи за разлику од неких.Размисли мало па причај о биткама или
ратовима.

jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo Smile

Ево ти савјет........... Smile
Кулирај се са Ником од колеге. Smile

Ali, pa vi, kao narod, nemate ni za kiflu Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3134
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Мислиш да је коректно да се на српском националистичком форуму појављујеш са тим Ником и
успут мало добацујеш,а очекујеш да се неко држи теме у твом случају педери у затвору? Smile
Када сам рекао да ниси интелигентан мислио сам на твој Ник јер ко год га прочита ријечи су
упућене "власник" Ника,у овом случају теби. Smile
Немој се ти сикирати за ратове које смо добили или нисмо али знај шта год имамо имамо
захваљујући првенствено себи за разлику од неких.Размисли мало па причај о биткама или
ратовима.

jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo  Smile

Ево ти савјет........... Smile
Кулирај се са Ником од колеге. Smile

ti pozivas na korektnost? pa ne moze se pronaci tvoje dve poruke da su bez psovki ili vredjanja nekog

no ajde da se drzimo teme

kapetan sada ima pravo da jos jednom ospori zahtev hrvatske, ali u sustini male su sanse da se tako nesto dogodi posto je ipak vrhovni sud presudio. sada ce da odgovara za zlocine i to u hrvatskoj. jos uvek nema njegovih izjava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Мислиш да је коректно да се на српском националистичком форуму појављујеш са тим Ником и
успут мало добацујеш,а очекујеш да се неко држи теме у твом случају педери у затвору? Smile
Када сам рекао да ниси интелигентан мислио сам на твој Ник јер ко год га прочита ријечи су
упућене "власник" Ника,у овом случају теби. Smile
Немој се ти сикирати за ратове које смо добили или нисмо али знај шта год имамо имамо
захваљујући првенствено себи за разлику од неких.Размисли мало па причај о биткама или
ратовима.

jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo Smile

Ево ти савјет........... Smile
Кулирај се са Ником од колеге. Smile

Ali, pa vi, kao narod, nemate ni za kiflu Smile Smile Smile

Ти опет са глупим балинским мозгом,наравно о теми. Smile

Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Мислиш да је коректно да се на српском националистичком форуму појављујеш са тим Ником и
успут мало добацујеш,а очекујеш да се неко држи теме у твом случају педери у затвору? Smile
Када сам рекао да ниси интелигентан мислио сам на твој Ник јер ко год га прочита ријечи су
упућене "власник" Ника,у овом случају теби. Smile
Немој се ти сикирати за ратове које смо добили или нисмо али знај шта год имамо имамо
захваљујући првенствено себи за разлику од неких.Размисли мало па причај о биткама или
ратовима.

jos nismo culi taktiku kapetanovog svesrpskog saveta, sada tek postaje zanimljivo  Smile

Ево ти савјет........... Smile
Кулирај се са Ником од колеге. Smile

ti pozivas na korektnost? pa ne moze se pronaci tvoje dve poruke da su bez psovki ili vredjanja nekog

no ajde da se drzimo teme

kapetan sada ima pravo da jos jednom ospori zahtev hrvatske, ali u sustini male su sanse da se tako nesto dogodi posto je ipak vrhovni sud presudio. sada ce da odgovara za zlocine i to u hrvatskoj. jos uvek nema njegovih izjava

Ти си особа са којом се не разговара.Ја  српске непријатеље ликвидирам а ти си то. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Kosmet je Srbija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3631
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Bosch pumpa
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Gde ste vi ikad išta dobili? Davali ste 500 kuna svakom ko izmisli novu reč za vašu novu državu! Smile 1995 je bila nameštena borba i to još uz pomoć natoa. Teško da će Dragan biti u vašem zatvoru dugo, jer je već odležao svoje u australiji samo u pritvoru.
 

ti to iz iskustva Smile Smile Smile

baš tipično, za pripadnika ipak niže razvijene rase, kada te drugi jebu, ti misliš da si sa svojim prostim humorom pametan, nešto kao i toliko ismijavani mujo i haso Smile


Pokazuješ prirodu vas fašista koju su uvek pušili k.... nemcima.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jedino što sam prijmjetio, da svi odmah skrenete sa teme, ne želite priznat da ste izdojili u ratu, da sad dojite po sudovima, uostalom ne priznajete ni da ste agresori, kapetana Dragana uopće ne spominjete, bez obzira što će vaš junak dudlati po hr zatvorima, umjesto toga vi se okrečete jeftinom humoru i kao zajebanciji, nije ni čudo što u povijesti niste rat dobili, ili bitku, nisam siguran, znam da jako slavite neki častan poraz...smiješno Smile

Gde ste vi ikad išta dobili? Davali ste 500 kuna svakom ko izmisli novu reč za vašu novu državu! Smile 1995 je bila nameštena borba i to još uz pomoć natoa. Teško da će Dragan biti u vašem zatvoru dugo, jer je već odležao svoje u australiji samo u pritvoru.
 

ti to iz iskustva Smile Smile Smile

baš tipično, za pripadnika ipak niže razvijene rase, kada te drugi jebu, ti misliš da si sa svojim prostim humorom pametan, nešto kao i toliko ismijavani mujo i haso Smile


Pokazuješ prirodu vas fašista koju su uvek pušili k.... nemcima.

ti nisi realan za diskusiju, mislim "kosovo je srbija"????, a sad bi raspravljao o ozbiljnim stvarima... Smile
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Smirite strasti! Bez pretnji i vredjanja ili ce postovi biti brisani Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 6300
А зашто имамо две теме?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Motorola 
Secam se kad je izasao iz zatvora pre otprilike godinu dana i izjavio je kako nema cemu da se raduje jer su mu oduzeli pet godina zivota,a evo nije ni slutio da ce morati opet u zatvor.
« Poslednja izmena: 30. Mar 2010, 18:19:46 od Don Shone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Све за Српство

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7454
Zastava Добој, Република Српска, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Smirite strasti! Bez pretnji i vredjanja ili ce postovi biti brisani Smile

Зар довољна увреда није Ник нејм:Дије туки? Smile

Са њим тешко може бити без вређања. Нек му киту једе мама.
« Poslednja izmena: 30. Mar 2010, 18:18:08 od yetyou »
IP sačuvana
social share
Edit by yetyou: Maksimalno dozvoljeno koristenje potpisa je uredjeno od trenutnog "raspolozenja"  MOD-eratora.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


da je meni takva mašta

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Secam se kad je izasao iz zatvora pre otprilike godinu dana i izjavio je kako nema cemu da se raduje jer su mu oduzeli pet godina zivota,a evo nije ni slutio da ce morati opet u zatvor. Da li neko moze samo reci ko je bio kapetan Dragan? Patriota ili ratni profiter?

Bio je ratni profiter u svakom slučaju, rijetko su agresori patriote, barem ne oni inteligentniji, zaluđeni pojednici da, ali ovako visoko rangirani nema šanse
IP sačuvana
social share
zašto obavezno ne dođeš
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:18:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.