Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumacenje horoskopa - vezbaonica  (Pročitano 375998 puta)
12. Jan 2009, 22:11:13
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ovde mozete postavljati svoje natalne karte kako bi ostali clanovi foruma mogli da ih analiziraju. Ovako mozemo i nauciti nesto jedni od drugih.

Podizem ovu temu medju top teme, nadam se da ce te je ovako bolje zapaziti  Smile

Znaci, ovde mogu svi, bez obzira na broj poruka postavljati svoje karte, ili ostaviti podatke .
« Poslednja izmena: 18. Jan 2009, 20:28:56 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
05.02.1990 19:30h ponedeljak Mojkovac

poz svima.. zanima me prvenstveno ljubav sve o tome sto bih mogao dobiti. Volim jednog Raka pa me zanima sta ce biti od toga.... (eto to prvenstveno) i ako moze fax al to je manje vazno Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Moze se primetiti i iz tvoje natalne karte da te prvenstveno zanima ljubav, obzirom da ti je peta kuca puna. Ona pocinje u Jarcu, tu je i njegov vladar Saturn (uzdrzanost, ogranicenja) koji pravi konjukciju sa Venerom (ljubav) i Merkurom (komunikacija) i po mom misljenju ubija im zivotnu radost Smiley Sto ce reci da je tebi bitna ljubav i da dosta energije ulazes u njeno ostvarivanje i potragu, ali bas ti nesto i ne ide....
Tranzit Marsa preko Venere ti budi strast i povecava ljubavnu zelju. Saturn ti tranzitira prvom kucom i moze ti doneti probleme sa samopouzdanjem, ovo je period kad treba da radis na sebi i svom imidzu...itd

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_61_milosrako_hp.64537.18807.gif
(26.45 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 19:14:25 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
Moze se primetiti i iz tvoje natalne karte da te prvenstveno zanima ljubav, obzirom da ti je peta kuca puna. Ona pocinje u Jarcu, tu je i njegov vladar Saturn (uzdrzanost, ogranicenja) koji pravi konjukciju sa Venerom (ljubav) i Merkurom (komunikacija) i po mom misljenju ubija im zivotnu radost Smiley Sto ce reci da je tebi bitna ljubav i da dosta energije ulazes u njeno ostvarivanje i potragu, ali bas ti nesto i ne ide....
Tranzit Marsa preko Venere ti budi strast i povecava ljubavnu zelju. Saturn ti tranzitira prvom kucom i moze ti doneti probleme sa samopouzdanjem, ovo je period kad treba da radis na sebi i svom imidzu...itd


hehehehe Smile pa to je sve tacno Smile al dal pise u toj karti neki savjet Smile il nesto u vezi buducnosti sto se tice ljubavi. dal cu imati napretka Smile
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 22:51:42 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Ne znam koliko si iskoristio ovaj tranzit Jupitera kroz petu kucu tokom prosle godine, tu je moglo biti lepih prilika. Jupiter ce inace boraviti ove godine u Vodoliji, uskoro ce praviti konjukciju sa tvojim Suncem, pa ces biti u optimisticnom raspolozenju i trebalo bi da ti se otvore nove mogucnosti....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
Pa ima jedan Rak  Smile prosle godine sam ga uhvatio i zaljubio se Smile A ove bi trebalo da bude ono pravo.. pa me zanima dal ce biti nesto od toga Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Pa ako imas konkretnu osobu u vidu onda mi trebaju i njeni podaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.1b2
25 jun 1991 Zrenjanin 16:00h
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
volela bih da mi neko istumaci malo natalnu,posto ja hm tesko da mogu biti objektivna :nervious:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2gw_02_lj_hp.gif
(27.23 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
 Smile jao sto je to simpaticno kad decko kaze da se zaljubio,ah romantika...Milose neznam sta da ti kazem za tu devojcicu,ali gledam u ovu konjukciju saturna i retrogradne venere.i to u jarcu sa saturnom u sedistu,i prosto neznam sta da mislim...ma i seksualnost ti je cini mi se pod uticajem jarca Smile xexe,pa dobro ,barem znas sta trazis u zivotu,pomalo si tvrdokoran u pitanju svojih stavova o onoj pravoj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 42
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.122 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.