Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:29:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dupli trošak!  (Pročitano 6019 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Београд Београђанима

А ти си вероватно рођени ''београџанин'' коме је прабаба шетала пудлице по Калемегдану?
Да ја сам рођен у Београду, значи не припадам ни већини (досељеници), али ни мањини (трећа , четврта генерација Београђана) и не сматрам да је то битно, јер често и ови горе поменути не поштује културу Београда.
Чак шта више БГ је сувише велики да би сви гајили исти однос према београдским вредностима, па долазимо до такозваног локал патриотизма, где одређени људи желе да побољшају живот у својој средини БГ-а и да истакну свој локални идентитет, који се често ставља и изнад београдског.
Али ГСП је оно што припада пре свега Београђанима и постоје делови града који још увек нису покривени мрежом ГСП-а.
Citat
Кад би ишло све по систему сваком своје и он и пола Београда би поцркали гладни.
Друже Твајс, не знам одакле си, али се надам да ћеш скапирати поенту.
Прво, 2,5  милиона Београђана пореских обвезника оставља највише новца у државну касу.
Друго, на мојој општини Палилула се налазе нека привредна добра и те фирме плаћају порез граду и држави, а у моју средину и општину се не слива ништа.
Али нажалост наше паре одлазе овима са југа и ко зна где све.





Пази и ми финансирамо заостале крајеве више него сланинари, али о томе нико не прича.
То је тако и тако ће бити и у будуће.
Пусти ратове и повољности географског положаја БГ за одбрану, причамо о економији која иде са политиком.
Ја сам мешанац свих српских православних племена, једино са крајишницима немам ништа, али мора да се поштује основна култура града у који се дође.
Ја не бих могао да живим нигде осим у БГ, али бих прихватио сваки други град, не бих правио Борчу или БГ тамо где им није место.
Али пази ја знам ликове који су такође прва генерација БГ па су наставили са руралном културом својих родитеља са села, а опет знам и за примере урбаних дошљака који су се утопили у БГ , нема правила.
БГ је на неки начин као С.А.Д. град досељеника, који ће тек у блиској будућности постати град са већином рођених у њему.

На крају крајева ово говори довољно ...
Citat
Odbornici Skupstine Beograda usvojili su gradski budzet za 2008. godinu, u vrednosti od 66 milijardi dinara.
Poslanici Skupstine Vojvodine usvojili su budzet za 2008. godinu. Budzet ukupno iznosi 55.830.000.000 dinara.
Smile Smile Smile


На крају крајева ''ми'' финансирамо ''вас'', а кад би ишло сваком своје ''ми'' ми би живели далеко богатије него ''ви'' јер читава Србија финансира ''вас''. Ја сам иначе из војводине тачније Новог Сада. Али ја не делим Србе и грађане Србије ни локално ни глобално и не сматрам да неко са југа нпр. из Врања треба да живи сиромашније од мене или тебе већ напротив сматрам да сви треба да смо равноправни без обзира што је југ по природи ствари сиромашнији од нпр. војводине... Та твоја политика не води ничему. Београд сам по себи нема никакву привреду... Шта ћете ви у бг да орете? Лабудово и баново брдо? Или муда од лабуда?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2107
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG 
Citat: mrly link=topic=409872. msg6464465#msg6464465 date=1231200801
Не улазим у евентуалну политичку позадину овога, али ипак зар није срамотно ово поскупљење превоза упрокос појефтињењу од 50% нафтних деривата + сам убеђен да они добијају нафту без акциза ал сигурно у мањем износу је намет на њихову нафту. . . Кад је барел био поскупио поскупио је и градски одмах а не знам чему ово ново поскупљење иако је цена опала. . . .

To ni meni nije uopste jasno imamo cene kao u regionu a triput manje plate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Alcatel 258
А чуо сам оправдање, скуп је ремонт, није ни чудо што 90% Новог Сада, а да не причам о приградским насељима не плаћа месечну маркицу...
И тако се објави само да је неко за 3 године украо 30 милиона евра, пленидбе нема, а по нама удри куком и мотиком и курблом, и надрканим возачима, и гужвом на свакој фреквентној линији па ко више издржи... а битно је да се редукују поласци а градоначелник отвара своје такси предузеће... то само код нас може ал нека и треба кад смо несој сами од себе..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Шта вам ту није јасно кад знамо следеће...


Citat
U VLADI POPIJU KAFE I VODE ZA 150.000 EVRA!
U Vladi Srbije za godinu dana popiju 14,5 tona kafe, na žestoka pića potroši se više od 50.000 evra, a benzin za službena kola košta nas čak 35 miliona dinara!
Press pre 55 dana
 
Press
U Vladi Srbije godišnje se na kafu, običnu i kiselu vodu potroši čak 13,3 miliona dinara (više od 150.000 evra), pokazalo je istraživanje Pressa!

Zvuči neverovatno, ali premijer, ministri, njihovi savetnici, pomoćnici, državni sekretari, ostali službenici i njihovi gosti godišnje popiju kafe u vrednosti od 6,56 miliona dinara! Ako kilogram kafe plaćaju 450 dinara (velikoprodajna cena), onda to znači da se u Vladi Srbije godišnje popije čak 14,5 tona kafe, što je dovoljno za 2,61 milion šoljica kafe!

Alkohol se plaća

Ovi podaci se odnose na sve zgrade u kojima su smešteni ministri i službenici Vlade: zgradu u Nemanjinoj 11, gde je sedište premijera, Palatu Srbija na Novom Beogradu i zgradu ministarstava u Nemanjinoj 22-26.

Prema podacima Uprave za zajedničke poslove, Vlada Srbije na žestoka piće mesečno potroši 347.966 dinara, odnosno blizu 50.000 evra godišnje! Ukoliko ovu sumu pretvorimo u flaše viskija, koje se mogu kupiti po velikoprodajnoj ceni od oko 10 evra, dobijamo fantastičan podatak da članovi Vlade, njihovi saradnici i gosti godišnje popiju oko 5.000 flaša viskija! To je 416 flaša viskija mesečno, odnosno 17 flaša svakog radnog dana!

Međutim, u Upravi napominju da je alkohol na posebnom režimu u Vladi Srbije!

- Novi generalni sekretar Vlade dao je nalog da se prilikom posluživanja žestokih pića vrši naplata prema ekonomskim cenama tih pića. Pri tom, najveći deo žestokih pića upotrebi se prilikom organizovanja velikih svečanosti i prijema koji se organizuju u Palati Srbija, kao što je, na primer, bila proslava povodom „Evrosonga"... - napominju u Upravi.

Naši ministri i ostali zaposleni u Vladi godišnje na gorivo potroše 35,4 miliona dinara. Za ovaj novac se, po današnjim cenama, može kupiti nešto manje od 400.000 litara benzina! Pretvoreno u kilometražu, zaposleni u Vladi za godinu dana pređu oko četiri miliona kilometara!

Prema podacima Uprave, gotovo 900.000 dinara svakog meseca potroši se na namirnice za restorane u Vladi Srbije. Saberi, pomnoži, godišnje na ishranu ode 10,7 miliona dinara.

„Nacionalna zakuska"

U restoranu u zgradi Vlade Srbije u Nemanjinoj 11, u kojoj stoluje premijer, od kraja oktobra iz menija su izbačena kuvana jela, tako da se sada po niskim cenama mogu kupiti čorbe, sendviči, salate i poslastice. Ukinuto je i nošenje hrane po kabinetima. Šefica kuhinje i svih bifea u Vladi Srbije Rosa Radić kaže za Press da je najskuplje jelo nacionalna zakuska, koja košta 210 dinara.

- To vam je na tanjiru pršuta, sir, kajmak. Ministri u restoran uglavnom dolaze posle sednice Vlade... Ovde svi plaćaju sve i nema privilegija... - kaže Radićka.


Плус плате од пар хиљада до пар десетина хиљада евра, па путни трошкови за којекакве зајебанције, па премије и бонуси и транге франге још којешта... Све то кошта, а једини финансијери свега тога смо ми грађани јер једино ми и пунимо буџет који они пљачкају. Јебига тако то иде, власт је власт и све је то у неку руку разумљиво јер је тако увек било и биће само што га ови баш претераше. Што је много много је. Најблаже речено ми већ имамо много додирних тачака са ЕУ и врло је могуће да нас и приме у исту, одавно смо достигли ниво европских цена и пореза. А и опозиција може бити задовољна јер имамо источни стандард и источне плате.  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Citat
На крају крајева ''ми'' финансирамо ''вас'', а кад би ишло сваком своје ''ми'' ми би живели далеко богатије него ''ви'' јер читава Србија финансира ''вас''. Ја сам иначе из војводине тачније Новог Сада. Али ја не делим Србе и грађане Србије ни локално ни глобално и не сматрам да неко са југа нпр. из Врања треба да живи сиромашније од мене или тебе већ напротив сматрам да сви треба да смо равноправни без обзира што је југ по природи ствари сиромашнији од нпр. војводине... Та твоја политика не води ничему. Београд сам по себи нема никакву привреду... Шта ћете ви у бг да орете? Лабудово и баново брдо? Или муда од лабуда?
Ха-ха-ха, па ти човече још живиш у добу Броза Тита, када су комунисти причали да Војводина може да храни пола Европе.
Нема производње и привреде више, све се увози, не слушај Чанка и његове сателите.

Видиш и сам да Београд има буџет већи од Војводине за преко 10 милијарди динара и тај буџет су изгласале про-европске странке на челу са ДС, а све по препоруци ЕУ, ММФ и осталих западних фактора.

Ево шта каже и википедиа
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4
Београд је економски најразвијенији део Србије. Више од 30 % БДП у Србији долази из Београда, који даје више од 30 % радне снаге у Србији.


« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 20:16:50 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Alcatel 258
Па ако нема производње и привреде од чега онда живи тај јебени Београд? одакле онда паре и Београду и Новом Саду?
А како то да Ниш нема?
Ја би лично забранио досељавање у Београд и у Нови Сад, растурио универзитете па зар не би било лепо кад би економски факултет у Чачку примао 1500 људи и да сваке године дође нових људи толико па да купују станове, да власници џебалебаре као пола Бга и Нса јер су ето купили у неко време преко синдиката 4 стана...
Много је лако паламудити, да простиш на изразу, и бити Београџанин и НовосаЏанин кад ти сваке године дође нових 20 000 људи којима породице шаљу паре, да купују по маркетима, купују ваше станове, праве гужву у вашем таксију, омогућавају вам да продајете шупе за 300 евра месечно....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Ниш нема пара због Е.У. и осталих сила, то нема везе са БГ или НС.
Једноставно они не желе да улажу (и кредитирају) у Ниш из неких њихових разлога и не желе да се Србија равномерно развија.
Цела земља је опљачкана и БГ и Војводина нису способни ни себи да помогну, а камоли Нишу.
Ја рецимо само у превозу од куће до посла губим у просеку по три сата дневно, да бих прешао релацију од 10 км.

Ево неких детаља из економије, када је у питању само моја општина Палилула где живи негде преко 160.000 људи.
Citat
Economy

Industry and adjoining economic activities are located mostly along the right bank of the Danube. It includes the highy industrialized neighborhoods of Viline Vode (TEMPO cash-and-carry center, several gravel and sand extracting companies on the Danube's bank, Beograd put, Centroprom, Martez, Tehnohemija, Jugopapir, Duga, Avala cardboard factory, Balkan, eastern part of the port Belgrade and the railway station Beograd-Dunav) and Ada Huja (hangars and companies for building and construction, including a series of concrete plants and gravel and aggregates storing and treating facilities, paper and cardboard factory Avala-Ada, furniture factory Novi Dom, gravel storages of Tembo and DV Trade, etc). It also includes a series of brickworks which occupy extensive areas of the northern ridge of the Field of Višnjica (Polet, Trudbenik, Jedinstvo, Kozara, Balkan, Rekord). There is also extensive industrial zone in Krnjača and agricultural industry in Padinska Skela.

Palilula is crisscrossed by some of the major railroads in Belgrade area: Zrenjaninski put, Pančevački put, Višnjička street, Slanački put, etc. The only Belgrade's bridge over the Danube, Pančevo Bridge (with railway) is located in Palilula.

Intensive agrucultural production is developed in Banat section and eastern areas around Veliko Selo, producing large amounts of food (grains, fruits, vegetables, dairy products, etc) for the population of Belgrade. Palilula has the largest agricultural area of all municipalities of Belgrade. It covers an area of 298 square kilometers, or 66,5 % of the entire municipal territory. [1]


« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 21:14:05 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
На крају крајева ''ми'' финансирамо ''вас'', а кад би ишло сваком своје ''ми'' ми би живели далеко богатије него ''ви'' јер читава Србија финансира ''вас''. Ја сам иначе из војводине тачније Новог Сада. Али ја не делим Србе и грађане Србије ни локално ни глобално и не сматрам да неко са југа нпр. из Врања треба да живи сиромашније од мене или тебе већ напротив сматрам да сви треба да смо равноправни без обзира што је југ по природи ствари сиромашнији од нпр. војводине... Та твоја политика не води ничему. Београд сам по себи нема никакву привреду... Шта ћете ви у бг да орете? Лабудово и баново брдо? Или муда од лабуда?
Ха-ха-ха, па ти човече још живиш у добу Броза Тита, када су комунисти причали да Војводина може да храни пола Европе.
Нема производње и привреде више, све се увози, не слушај Чанка и његове сателите.

Видиш и сам да Београд има буџет већи од Војводине за преко 10 милијарди динара и тај буџет су изгласале про-европске странке на челу са ДС, а све по препоруци ЕУ, ММФ и осталих западних фактора.

Ево шта каже и википедиа
http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4
Београд је економски најразвијенији део Србије. Више од 30 % БДП у Србији долази из Београда, који даје више од 30 % радне снаге у Србији.




Не живим ја у доба тита нити слушам чанка. Чанак просипа исту фашистичку демагогију као и ти, разлика је само у војводина војвођанима и београд београђанима. Шта то Београд производи? Из дана у дан само се повећава број становника наравно досељавањем и из дана у дан све је више вас ''београђана'', мрсомуда који производе маглу и пакују је у тетрапак.
Преброј запослене који плату примају из буџета државе па онда види колико је њих у Београду, а колико у остатку Србије. Ко пуни тај буџет?


Ниш нема пара због Е.У. и осталих сила, то нема везе са БГ или НС.
Једноставно они не желе да улажу (и кредитирају) у Ниш из неких њихових разлога и не желе да се Србија равномерно развија.
Цела земља је опљачкана и БГ и Војводина нису способни ни себи да помогну, а камоли Нишу.
Ја рецимо само у превозу од куће до посла губим у просеку по три сата дневно, да бих прешао релацију од 10 км.

Ево неких детаља из економије, када је у питању само моја општина Палилула где живи негде преко 160.000 људи.
Citat
Economy

Industry and adjoining economic activities are located mostly along the right bank of the Danube. It includes the highy industrialized neighborhoods of Viline Vode (TEMPO cash-and-carry center, several gravel and sand extracting companies on the Danube's bank, Beograd put, Centroprom, Martez, Tehnohemija, Jugopapir, Duga, Avala cardboard factory, Balkan, eastern part of the port Belgrade and the railway station Beograd-Dunav) and Ada Huja (hangars and companies for building and construction, including a series of concrete plants and gravel and aggregates storing and treating facilities, paper and cardboard factory Avala-Ada, furniture factory Novi Dom, gravel storages of Tembo and DV Trade, etc). It also includes a series of brickworks which occupy extensive areas of the northern ridge of the Field of Višnjica (Polet, Trudbenik, Jedinstvo, Kozara, Balkan, Rekord). There is also extensive industrial zone in Krnjača and agricultural industry in Padinska Skela.

Palilula is crisscrossed by some of the major railroads in Belgrade area: Zrenjaninski put, Pančevački put, Višnjička street, Slanački put, etc. The only Belgrade's bridge over the Danube, Pančevo Bridge (with railway) is located in Palilula.

Intensive agrucultural production is developed in Banat section and eastern areas around Veliko Selo, producing large amounts of food (grains, fruits, vegetables, dairy products, etc) for the population of Belgrade. Palilula has the largest agricultural area of all municipalities of Belgrade. It covers an area of 298 square kilometers, or 66,5 % of the entire municipal territory. [1]





Па наравно да губиш 3 сата у превозу кад вас се нагузило 3 милиона у Београд. И сви сте ''рођени београђани''.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Citat
Не живим ја у доба тита нити слушам чанка. Чанак просипа исту фашистичку демагогију као и ти, разлика је само у војводина војвођанима и београд београђанима. Шта то Београд производи? Из дана у дан само се повећава број становника наравно досељавањем и из дана у дан све је више вас ''београђана'', мрсомуда који производе маглу и пакују је у тетрапак.
Преброј запослене који плату примају из буџета државе па онда види колико је њих у Београду, а колико у остатку Србије. Ко пуни тај буџет?
Ја бих волео да сваки град, свака општина само годину дана живи од својих прихода и многи би тада схватили ко кога издржава.
У суштини богати(ји) финансирају сиромашне, тако је и тако ће остати, то су БГ и поједине општине са севера Србије.

Citat
Па наравно да губиш 3 сата у превозу кад вас се нагузило 3 милиона у Београд. И сви сте ''рођени београђани''.
Да којим случајем у БГ живе само рођени Београђани не би било гужве, већ рекох раније, већину чине досељеници.

п.с. кад смо већ спомињали Ниш, потсети ме на један догађај пре 5-6 година.
Био је фестивал хип-хопа доле и један ортак тамо нас пита одакле смо, ја кажем из Борче, тек ће један  'знам брате, био сам тамо' , а неки су били у фазону 'чуо сам'.
Био сам поносан.  Smile   Smile
У суштини јебеш Београд, ја сам само рођен тамо, да је било породилишта у Борчи, био бих поносан на место рођења, као поједини Земунци.
« Poslednja izmena: 08. Jan 2009, 19:16:17 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S8
Ono,da stavimo na stranu raspravu,u kojoj sam zoni ja,zivim na Vracaru?Mislim,ja kupim jednu onu kartu na trafici i sa njom se vozim 5 - 6 meseci... Smile
I poslednji put sam je platio 32.00 dinara...koliko je sada? Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:29:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.