Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pusti srbi-ko proćita pronacice bar nekoga od svojih poznanika u ovom tekstu  (Pročitano 938 puta)
29. Dec 2008, 23:44:31
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
.  Hi. . . aloha. . . bonžur. . bonjorno. . . ili ti srpski DOBAR DAN. . . Nije Vuk bio lud kada je rekao pishi što govoriš, čitaj kao što je napisano. . . Nije mu zabadava podignut spomenik na Bulevaru Kralja Aleksandra i nije li taj kraj tek onako jedan od najpopularnijih kada se kupuju stanovi. . . .
Predpostavljam da vas sada jako interesuje ko vam to popuje i soli pamet i krade dragoceno vreme vasheg neispunjenog života. . . e pa ako vas toliko zanima ko sam potrazite na internetu. . . u skandaloznom svetu gde vam kurir koji viče iz sve glasa „alo“  24 sata kroji standarde po kojima cete navodno biti lepi i zdravi govoriti svima hello i misliti da ste glamurozni . . . . dok  vashi dani predstavljaju samo blic zivotne priče koje koju brbljate na telefon svojim „prijateljima“ kao večernje novosti i mislite da se svet oko vas okraće

Ali ako nemate dovoljno vremena ili niste adekvatno edukovani za korišćenje računara olakšaću vam posao. . . . ja sam Noa. . . bivša anoreksičarka bulimičarka kleptomanka patološki lazov bez dlake na jeziku
Nisu li moje titule za divljenje. . . . imam toliko „ iskustva „ i posedujem svo „znaje „ kao i zvanja koja se danas jako cene. . . izgladnjivala sam se godinama,,,gurala prste usta,,,krala i lagala gde god sam stizala. . . .
U ime oca i sina. . . . amin . . . pa sho se to krstite. . . sto kad je to danas kao dobar dan. . . . Posetite malo Kneza Mihajla. . . izbečite ta vasha kontaktna sočiva boje mora i uposlita mozak koji je odavno postao tehnološki vishak vasheg organizma i nece vam biti teško da primetite prekomerne količine silikona na našim ulicama. . ,Popnite se na Kalemegdansku tvrdjavu i pogledajte „down“. . . mislim da ce vam zutina i ravno sečene šishke izbiti oči. . . .
Pa to je nash Capital city. . . . ako vam se smuči od tolike fenseraje zadjite po zabačenijim kvartovima bijeloga grada. . . Tamo vam je provod za dzabaka i kuci cete doci naduvani i pijani iako niste potrošili ni dinara . . . . Imace te oko 10promila alkohola u krvi a marihuanu cete osecati narednih 15 godina u svom izoperisanom nosu. . .

Eeeeeee jad beda u sjaju srpske prestonice smrde na zanosne pariske parfeme  od 250 kinti. . . u kineskim gaćama i italijanskim mjao šeng cipelama sa krznenom torbom od unikatne koze odrane mačke komšinice Gine koja se danima vukla po uličnim kontejnerima pre nego je postala skupo dizajnirana „prda „ torba. . . .

Shta me bre gledash majmune. . . neshto ti nije jasnooooo a. . . . mojne ti cev završi u grlu ,,,,mojne ti se tata probudi u zivom kreču. . . mojne ti maloj produvam dizne. . . .

Ja sam student. . . mislim studiram. . . to se valjda tako zove. . . kako mi se zove fakultet???pa neeeeeznam,,,,mislim upisao me je neki čika sa velikom debelom kajlom oko vrata pre neko veče u njegovom metalik sivom bmw . . . . ili je bio mercedes. . . jao ne znam. . . uglavnom kad je „zavrshio“( Za zameni za S“) rekao je bice od tebe neshto. . . lepotice. . .  tako me je nazvao. . . . . iako se ja zovem Milojka. . . . . . . . ali znam da je mislio na mene. . . mislim nije nikog drugog bilo u kolima. . pričala je prepečena Beogradjanka 45 kilašica ispred svog pansiona nadomak Beograda 24 km severoistočno od Malog Mokrog Luga. . . Mislim. . . upisace me znam sigurna sam. . . . NESTAVICE SE. . .

1 oktobar: mislim KAKO nisam na spisku,,,,mislim ovo je sramota. . . pa rekao mi je da ce od mene biti neshto,,,,pa sve sam uradila. . . jedino nisam htela da izadjem iz kola dok mi ne kaze da me voli . . . . ali on me je onako eleganto izbacio. . . . mislim znam da mu je stalo  samo se folira. . . kako nisam na spisku. . . Gospodjice. . . kome josh treba da popushim da bih se upisal naredne godine. . . Izvinite. . . koleginice. . . . vi ste predpostavljam pushili m.  Prosvete čim ste na budžetu. . . . mislim koleginice,,,molim vas. . . recite mi gde on izlazi. . . ja ga nisam videla kod Mare u kafani. . . tamo kod česme. . . u mom kraju. . . KOLEGINICE,,,SHTO STE TAKO SEBIČNI RECITE MI. . . i ja bih da studiram. . . ali nemam sredstav, ni mozga. . . molim vas pruzite mi shansu da uspem. . . pomozite mi. . . .

Jao jeste to viiiii. . . jao mnogo ste lepshi u prirodi. . . jao znam ko ste narvno,. . . mislim ne slusham grand ali znam ko ste. . . jao divna vam je ona haljina shto ste obukli u petak. . . ma ne nisam gledala rekla mi komshinka. . . i sminka je bila sjajna. . . ma kazem vam. . . . ne slusham ja to. . . ja samo slusham OPERU mislim ONO ŠORPEN,,Bentoven i taj rad. . . znate ja jako volim da se kulturno obrazovno edukujem,. . . i da sirim noge i poglede na svet. . . mislim razumete me. . . Jao divni ste. . . samo tako nastavite. . . .

JEBEM TI I DECU I SESTRU I ZENU I KOMŠILUK. . . KRETENU . . . SRAM VAS BILO LOPOVI JEDNI. . . NISTE RASPISALI TENDER A KUPILI STE VOZOVE PIZDA VAM MATERINA . . . .
LOPURDE JEDNE. . . .

More. . . kume. . . znash sta ono malopre u skupshtini. . . hahaha,,,e znash sta i ja sam ti poverovao da me stvarno toliko mrzish. . . Ma pusti ove budale sto gledaju. . . su poverovale. . . to je najbitnije nego. . . je li koliko cemo ovaj mesec da dzopimo od PENZIONERA. . . . iskreno meni treba za stan klincima. . . mislim malo im je po jedan sta ce kad se njihova deca rode. . . a i ovaj BMW 5 MI je postao isfuran totalno mislim kršina kao da ga u Zastavi proizvode. . . sad bi  JA jedan ferari kume onako seljački crveno shto više da bode oči. . . E kume to ti je dobro. . . a ja ove nedelje nisam bio nijednom Na karibima. . . e kad bolje razmislim. . . ma neka bude 20% . . . + malo iz stare devizne shtednje i to je to

E kume. . . nego sutra slavim pa svrati. . . . shta slavish kume koja ti je slava. . . SVETI JEZDA I DAFINA. . . veliki sveci. . . tako da danas postim. . . jedem samo svinjetinu i kajmaka. . . i pijem viski. . . pršutu i hobotnicu danas ne konzumiram

Joj kume doći ću nishta ne brini. . .

NASTAVIĆE SE


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zanimljiv tekst, samo, nekako mi ne ide međ ove viceve...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 22256
Zastava Winterfell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson HGPORI
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.