Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:10:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: MOLIM vas za hitnu pomoc...  (Pročitano 6996 puta)
12. Nov 2008, 20:16:08
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E65
 SmileLudi pomagajte!!!!  Odjednom ne mogu da otvorim nista u kompu!!! Znaci nista, cak ni korpu za otpatke, ni jedan folder, program. nista... samo mi daje info da je neki error i da saljem raport microsofu da bi oni uz pomoc tog raporta radili na poboljsanju.... .... skidala sam neki igricu, avast nije nista nasao medjutim kad sam kliknula na folder gde je downloadovao nije hteo da otvori folder, uradila sam restart, skenirala komp, ali nista... ne otvara ne samo taj folder nego ni jedan,znaci NISTA ...Otvorio mi je jedino browser ali uz pomoc tog infoa o erroru, kliknem da saljem taj raport i otvori mi browser e tako udjoh na net.... a inace kad hocu da otvorim sa desktopa nema sanse, samo iskace taj prozor da je error i da saljem raport microsoftu,ne mogu da otvorim ni start, ni moj komp, ni kontrolnu tablu... ni programe, apsolutno nista....pomagajte sta da radim??.... poslala sam im prokleti raport, a kada kliknem dont send onda mi samo refreshuje desktop.... i to ne uobicajeni refresh nego mi se ikonice sa desktopa izgube na minut dva i onda se polako ponovo pojave....
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 20:18:20 od srecnicaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
restartuj racunar, i dok ti dize sistem pritisni par puta taster f8 i pronadji opciju safe mode idi strelicom do nje i pritisni enter. kada udjes u safe mode pokreni avast, i ako imas jos nesto od programa za zastitu (spy-bot, malwarebytes anti-malware...)  pokreni i njih, sve sto pronadju obrisi i posle restartuj racunar ali ovaj put pusti da se sistem normalno digne i vidi da li se sta promenilo, pa javi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E65
restartuj racunar, i dok ti dize sistem pritisni par puta taster f8 i pronadji opciju safe mode idi strelicom do nje i pritisni enter. kada udjes u safe mode pokreni avast, i ako imas jos nesto od programa za zastitu (spy-bot, malwarebytes anti-malware...)  pokreni i njih, sve sto pronadju obrisi i posle restartuj racunar ali ovaj put pusti da se sistem normalno digne i vidi da li se sta promenilo, pa javi...
    ok... idem odmah to da probam... pa javim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC 
Cekaj ne moras da restartujes u safe mode, Avast ima tu opciju. Klikni desni klik na na avast skin, to je kao onaj plejer, i tu imas opciju da skenira sistem pre podizanja, prakticno u Safe Mode. Oznacis tu opciju i restartujes, posle samo gledaj on ce sam da odradi scan, ako te pita sta da radi kad nadje virus, klikni na broj 6.
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 20:40:14 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
jes` , ali jel moze da pokrene spy-bot ili jos nesto iz avastovog safe moda Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC 
Ajde da vidimo da li ce da uspe iz safe mode, ja sam imao slican slucaj da explorer nije radio ni u sigurnom modu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E65
uradila iz safe mode i nista... avast je nasao meke malwere ali kad sam  opet pokrenula sistem isto je... ne mogu nista da otvorim osim info o erroru i odatle uspem da otvorim browser....  Smile


evo momci da javim da sam uspela Smiley uradila sam oporavak sistema iz safe mode... vratila sistem na stanje od 10h jutros i sad radi... doduse malo usporeno ali... o tome cu misliti sutra Smiley  U svakom slucaju hvala vam na podrsci i savetima...
« Poslednja izmena: 12. Nov 2008, 22:57:41 od srecnicaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
dve preporuke: skini kasperski, pa makar i trial, koji ti vazi trideset dana i potrazi malwarebyte`s anti-malware, instaliraj ih kod sebe, odradi update i onda ponovi sve ovo skeniranje u safe modu...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Žena
Poruke 30
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia E65
dve preporuke: skini kasperski, pa makar i trial, koji ti vazi trideset dana i potrazi malwarebyte`s anti-malware, instaliraj ih kod sebe, odradi update i onda ponovi sve ovo skeniranje u safe modu...

e nedaju mi vise trial verziju.... skidala ga nekoliko puta.... ali evo uz pomoc http://www.malwarebytes.org/mbam.php  ovog anti malwera u kombinaciji sa avastom sam ocistila ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Apple iPhone 12, S21
 Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:10:56
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.