Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za zabranu pusenja na javnim mestima?
Da.
34.5%  (10)
Ne.
20.7%  (6)
Obeleziti javna mesta na "pusacke i nepusacke" zone.
44.8%  (13)
Ukupno glasova: 29
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste za zabranu pusenja na javnim mestima?  (Pročitano 12765 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi kod nas puse nerazumno, divljacki. Koza, kosa, garderoba ... sve se oseca na tako "prijatan" duvanski dim  Smile Nikad mi nije bilo jasno, zasto ljudi puse!? Kad pitas prosecnog pusacha "matori/a, zasto pusis?" , sledi boemski (Smile ) odgovor "od necega se mora umreti" Smile Smile Smile ... sta to bese mozak?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Ljudi kod nas

Sad!  Smile

Ljudi kod nas puse nerazumno, divljacki. Koza, kosa, garderoba ... sve se oseca na tako "prijatan" duvanski dim  Smile Nikad mi nije bilo jasno, zasto ljudi puse!? Kad pitas prosecnog pusacha "matori/a, zasto pusis?" , sledi boemski (Smile ) odgovor "od necega se mora umreti" Smile Smile Smile ... sta to bese mozak?

Jel ovo tema: "Zasto ljudi pushe?" Ili "Da li treba uvesti zabranu/podeliti sekcije/pustiti ih na miru..."  Smile  Smile

 Uglavnom se pochinje zbog dzekiranja al ne mora na tome da ostane  Smile Mene licno smiruje, ubija vreme, nema ni ona jutarnja kafa tu simboliku bez dima i nije ni istog ukusa... itd...
Mislim svako ima svoj razlog. Smile
Ko kad bi ja tebe sad pitao zasto moras da provocirash? Chuj kod nas je nerazumno, divljacki a tamo preko je suptilno i dzentlmenski jel?  Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2008, 15:25:45 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve se vrti oko tebe razneseni je l' da?  Smile
Nije u tome kvaka, nije sve tako jednostavno, kao sto ti mislis Smile


Ja se borim za prava pusaca
Postujem!

 tako da ona moja prostacka recenica objasnjava revolt prema restriktivnim zakonima koji pogadjaju uzivaoce cigareta............neka se uloze pare u ventilacioni sistem  Smile
Tako nesto ne postoji, jer je preskupo za odrzavanje. Onda treba podici cenu cigareta, pa sami finansirajte bahatost i "ventilaciju".
Ti imas prava kao i ja  Smile ... ja ne zelim da udisem smrad duvanskog dima, ti zelis ... ok. Nadjimo kompromis, podelis javno mesto na dva dela i cao   Smile

White
koga provociram? Vas pusace ili ...? Ne razumem.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Nov 2008, 15:27:06 od RaznosacPica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Frizider
Citat
Nikad mi nije bilo jasno, zasto ljudi puse!?
Ni meni nije jasno zasto neko radi kao babasera kad moze da kopa kanale  Smile
Citat
Chuj kod nas je nerazumno, divljacki a tamo preko je suptilno i dzentlmenski jel?
Pa naravno, i ti pitas gluposti, suptulno mu traze toalet papir i dzentlmenski mu ostave napojnicu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Ako si mi prijatelj ne razgovaraj sa mnom!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 9793
Zastava Mallevila
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
mob
Alcatel Mikajlo Pupin
meni nisu jasni ljudi koji upale cigaru, cimnu dva dima i ostave u pepeljari da izgori. Cim izgori do kraja, chadi drugu i aj iz pocetka...
IP sačuvana
social share

Ko je nasadjivao ovu sikiru oca mu jebem?!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koliko vidim, slabo marite za misljenje drugih. To nije dobro, nije ljudski. Ne mora svako da bude prinudjen da udise ono sto ne zeli. Duvanski dim oduzima nepusacima i ono malo svezeg vazduha. To je daleko od dobrog i demokratskog nacina odnosa prema drugim ljudima  Smile Smile

Mislim da se po tom pitanju nesto mora uraditi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
LG Frizider
Citat
Mislim da se po tom pitanju nesto mora uraditi.
I ja mislim. Idi da zivis u sumi! Tamo je cist vazduh, jedino kad budes palio vatru nagutaces se malo dima ili pocni da se privikavas na zivo meso! A i lisce i korenje moze da se jede bez spaljivanja........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Citat
Chuj kod nas je nerazumno, divljacki a tamo preko je suptilno i dzentlmenski jel?
Pa naravno, i ti pitas gluposti, suptulno mu traze toalet papir i dzentlmenski mu ostave napojnicu Smile

Ali ali... ja sam mislio da je u toj utopiji odavno prevazidjen toalet papir, mislim to je za nas divljake ovde   Smile  Smile

Citat
koga provociram? Vas pusace ili ...? Ne razumem.  Smile

Razumesh ti lepi sve... chak i bolje od nas Smile
...al ajd da ponovimo
Znam da si je ti otvorio ali skrecesh temu u pogresnom pravcu. Trenutno postoje 2 aktivne teme o cigarama i pushachima. Mozda postoji i vise ali za ove dve sam siguran da su aktivne.
Znaci nije pitanje zasto ljudi pushe vec da li im treba zabraniti na javnim mestima ili ih odvojiti od nepushacha ili ostaviti sve kako jeste danas?
Drugo... namerno ili podsvesno provocirash sa tim "ovde ljudi puse divljachki"?  Smile

evo ti jedan cvetic  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Mislim da se po tom pitanju nesto mora uraditi.
I ja mislim. Idi da zivis u sumi! Tamo je cist vazduh, jedino kad budes palio vatru nagutaces se malo dima ili pocni da se privikavas na zivo meso! A i lisce i korenje moze da se jede bez spaljivanja........
Uozbilji se ... Znam da te nerviram, ali sam sebi moras pomoci da prevazidjes to  Smile Smile

Ja sam uvek za dogovor i kompromis, tako bih postupio i po ovom pitanju. Postujem prava ljudi da puse i da se truju, ako oni to zele, ali isto tako postujem i izbor coveka da zivi zdravo (ako je to ikako moguce). Vrlo je neprijatno udisati vazduh "obogacen" teskim metalima. Prinudjeni smo da udisemo smog i izduvne gasove motora sa unutrasnjim sagorevanjem, ali problem pusaca mozemo prevazici, mnogo lakse i jednostavnije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Drugo... namerno ili podsvesno provocirash sa tim "ovde ljudi puse divljachki"? Smile
aha, to ti je zapalo za oko. Sve sam to rekao sa razlogom. Prosecan Srbin, jedva sastavlja kraj sa krajem sto se finanisja tice, ali smo po broju pusaca negde pri samom vrhu u Evropi, ako ne i u svetu. Znaci, nemas pare (ne mislim na tebe, jer si verovatno mlad deran Smile ) da deci kupis voce, ali imas pare da kupis otrov. Nesto tu meni nije kako treba, ne znam sta ti kazes na to!?

Sto se mladje populacije tice, gledam tu decurilju po ulici, najbitniji i najvazniji su kada ulicom puse cigaru  Smile (ok, decija posla, ali sta drustvo radi po tom pitanju?).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.