Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:27:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Đavoli i demoni ne postoje!  (Pročitano 37425 puta)
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
hajde da odmorimo oči uz ove animacije... Smile





































































































IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Magic lud si  Smile Smile Smile
U redu druze preporuka. Al' ovde se o djavolima, demonima, govori. Iluminati i ostala boranija imaju drugu temu.  Smile



Ma nije majke mi-vidiš da pričaju o demonima i duhovima Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Najveci uspeh djavola je sto je ubedio svet da ne postoji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
Samsung 
Najveci uspeh djavola je sto je ubedio svet da ne postoji  Smile
Ubedio je samo neke. Mnogi se jos uvek bore protiv njega i na taj nacin zavrsavaju njegov posao ma ko i sta on bio. Smile
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.3
 taj ekstasens je ocigledno u djavolovoj sluzbi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 569
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.2
mob
Nokia n70
Ne znam ljudi u sta da vjerujem ali iz licnog iskustva vjerujem jednom . Neko u porodici je imao takav period da je halucinirao i stalno vidio jednu osobu stanu (dobro poznatu osobu) .Znaci u 3 ujutro uleti u sobu pretrazuje ormare i vuce tu je ,tu je. Ajde da se smiri razgovari li smo s tom osobom da ne dolazi vise zbog zdrastvenog stanja doticnog. Doticni je vodjen kod psihijatra i ustanovljeno mu je odlicno psiho stanje i da su halucinacije moguce zbog nedostatka sna. Pocelo je sve gore i gore , ulazna vrata imala su 3 reze , zatim jos jedan biser , doticni je stavljao neke koncice da tacno ujutro vidi da li je ko ulazio na ulazna vrata. Meni je to bilo smijesno ali kad je doticni poceo da vidja osobu na plafonu i u mom krevetu onda su stvarno stvari izmakli kontroli.
Kontrola kod psihijatra bila je ''izuzetno malo sati sna,svedeno na minimum minimuma'' , doticni je spavao preko dana a nocu nije imao mira.
I jednog dana na preporuci jedne osobe  odemo u Ulcinj(bez doticnog),u selo Kodra kod izvjesnog Hodze koji u takvim situacijama pomaze ljudima. Eto bio sam licno,nisam te vjere pa sam mislio da se ide dzabe  ,ali ipak mirno sam posmatrao, kuca solidna, u sklopu kuce ''radionica'' hodze. Ulazim unutra, vec na prvi pogled iznad radnog stola,njegova slika iz mladjih dana. Okolo prenatrpane knjige,raznih velicina...Mir.... Objasnjavamo situaciju i dajemo mu datume rodjenja .... 15-ak minuta samo pise,pise,pise,na nekim papiricima ,pise... I na kraju presavija sve u jedan mali papiric ,stavlja u bocu vode i kaze kad doticni ovo popije vratice se u normalu.
Objasnjava sa kakvim demonima ima posla, nekim ozbiljnim koji bi da su nastavili iscrpili energiju doticnog do gubitka svijesti. Danju miruju a aktivni su samo noci.
Vracemo se... Ja nista ne vjerujem....
Vec posle pola popijene boce,nakon 2 dana, doticni spava i dolazi samo u zoru da ''provjeri situaciju'' , nakon citave sve je iscezlo, nije pominjao niti rijeci vise...
Epilog svega: ni dan danas ne prica sa tom osobom zato sto su se u trenutku ''bolesti'' doticnog na ulici posteno izvrijedjali i to je bilo to.
Znaci utripovati da neko svake noci dolazi da krade stvari , 3-4 reze na vratima,razne zamke... Zvekkkkkkkkkkkk....



Ovo se dogodilo prije tacno 2god i nekih 4-5 mjeseci ,bilo je ljeto...
Smile

IP sačuvana
social share
<> nisam siguran da li sam to JA<>
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
 Smile Kako ne postoje...pa sam zivot bazirao na njihovom postojanju...bez njih moj zivot nema smisla... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46910
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I jednog dana na preporuci jedne osobe  odemo u Ulcinj(bez doticnog),u selo Kodra kod izvjesnog Hodze koji u takvim situacijama pomaze ljudima. Eto bio sam licno,nisam te vjere pa sam mislio da se ide dzabe  ,ali ipak mirno sam posmatrao, kuca solidna, u sklopu kuce ''radionica'' hodze. Ulazim unutra, vec na prvi pogled iznad radnog stola,njegova slika iz mladjih dana. Okolo prenatrpane knjige,raznih velicina...Mir.... Objasnjavamo situaciju i dajemo mu datume rodjenja .... 15-ak minuta samo pise,pise,pise,na nekim papiricima ,pise... I na kraju presavija sve u jedan mali papiric ,stavlja u bocu vode i kaze kad doticni ovo popije vratice se u normalu.
Objasnjava sa kakvim demonima ima posla, nekim ozbiljnim koji bi da su nastavili iscrpili energiju doticnog do gubitka svijesti. Danju miruju a aktivni su samo noci.
Vracemo se... Ja nista ne vjerujem....
Vec posle pola popijene boce,nakon 2 dana, doticni spava i dolazi samo u zoru da ''provjeri situaciju'' , nakon citave sve je iscezlo, nije pominjao niti rijeci vise...
Epilog svega: ni dan danas ne prica sa tom osobom zato sto su se u trenutku ''bolesti'' doticnog na ulici posteno izvrijedjali i to je bilo to.
Znaci utripovati da neko svake noci dolazi da krade stvari , 3-4 reze na vratima,razne zamke... Zvekkkkkkkkkkkk....




Zainteresovao si me da proučim demonologiju...  Smile
« Poslednja izmena: 21. Nov 2008, 08:13:23 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
isceliteljem, bioenergetičarom, regresologom, psihoterapeutom, radiestezistom, ekstrasensom, učiteljem duhovnih spoznaja...
zanimljivo. ko li mu je dao ove titule.
Radovan Karadzic  Smile
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Čuo sam za nekog hodžu iz Ulcinja koji se bavi tim stvarima. Verovatno se radi o istom čoveku. Lično znam nekoliko ljudi koji kažu da im je pomogo u vezi sličnih problema. Uvek sam bio sumljičav u vezi toga. Šta više mislio sam da se radi o nekoj vrsti placebo efekta. Popiješ vodu i ubediš sebe da je sad sve u redu i to postane tvoja stvarnos. No u zadnje vreme nisam više toliko siguran. Neka lična iskustva su me navela da se bolje pozabavim tim stvarima. Mada nisam još posećivo hodže, bele magove i ostale koji se bave time. Neverujem im i nisam siguran u njihovu iskrenost u vezi sredstava kojima pomažu. Kako ima onih kojima su pomogli tako ima i drugih čije se stanje pogoršalo. Mada se o njima manje priča.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:27:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.