Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:31:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ga ostaviti ako posle sedam god.veze ne zeli brak?
da ,naravno
ne ako ga volim
cekala bih ga do kraja zivota
uhvatila bih ga na dete
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cekati ili ziveti bez njega  (Pročitano 15376 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze da bude ovako:
1) On ozbiljno razmislja da te uskoro ozeni, ali ga od svega malo hvata frka i tako to...
Znas kako se muskarci uvek vise nego zene plase zivota i obaveza u braku.
2) Voli te , ali misli da nisi devojka sa kojom zeli da provede svoj zivot... Mozda si mu pomalo dosadila i boji se da ste jedno drugom navika. Plasi se da bi vremenom moglo doci do problema.
3) Upoznao je neku drugu i nije siguran sta zeli...
4) Jednostavno nije tip koji zeli da se veze
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Odgovor se krije u tebi, mi mozemo ove samo nagadjati i pogadjati, odnosno lupetati.
Svaka veza je prica za sebe.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

3) Upoznao je neku drugu i nije siguran sta zeli...


e jeste, da Smile ukoliko neko jos uvek nije spreman, iz nekih tamo razloga, da se vezuje za "do kraja zivota", odmah je upoznao ili upoznala neku drugu osobu. Bzvz  Smile

Lepo je Bambi rekla, svaka veza je prica za sebe. Nego... nema tu puno razmisljanja. Prvo rascisti sama sa sobom koliko ti je stalo do te veze. Ukoliko ti je zaista stalo, odnosno tog coveka vidis kao oca svoje dece, sedi i porazgovaraj sa njim otvoreno bez uvijanja... iznesi mu svoja razmisljanja/stavove/bojazni/itd i zahtevaj iskrene odgovore bez obzira kako ce zvucati.

Nego, ovde se namece jedno pitanje: iz kog razloga ti intenzivno razmisljas o prekidu veze?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tacno...
Mora da postoji jos neki povod za takve misli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Slatka.coca, je l' ga volis?
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
Da,volim ga...Razlog sto sebi postavljam ovo pitanje je sto smo sve vreme koje smo proveli zajedno ,mastali o danu kada cemo konacno moci da budemo zajedno tj da zivimo zajedno..i sad smo na domak tog cilja  a on umesto da ubrza korak,pocinje da ga usporava...Verovatno bi svaka na mom mestu pocela da razmislja sta tu nije u redu...(sve sto je Razmazena napisala je i meni padalo na um)
Inace pre par meseci u jednom casopisu jedna novinarka je napisala na slicnu temu(duga veza a braka nigde na vidiku) nesto na foru:"E pa ako mene ostavis da cekam ja odem kod drugog doktora"...E sad meni se to nije dopalo pa eto odlucih da vidim sta cete Vi reci o svemu ovome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC trophy
... u firmi u kojoj radim imam par koleginica sa slicnim problemom ... izgleda da su danasnji muskarci manje zainteresovani za brak ... a i vreme u kojem zivimo ne popularise tako sto ... postavili su se visoki standardi za zivot (stan, kola ...), mozda on nece da se upusti u brak jer se ne oseca "materijalno sposoban"  ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ako je prvi doktor strucan (citaj dobar, inteligentan, duhovit, nezan, sarmantan, ako te voli..), mislim da treba da sacekas jos malo, da vidis sta ce biti.
Ako je njegova promena vezana za rok ljubavi (koji je sudeci po nekim psiholozima u vasem slucaju istekao pre 3 godine - pogledaj temu) onda ne bi bilo lose da razmislis o promeni cekaonice  Smile

U svakom slucaju najbolje bi bilo da otvoreno porazgovaras sa verenikom (?), stavis mu do znanja da si primetila da nesto ne stima kao pre, i pitaj ga da ti kaze zasto.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
E ja bih te odmah ozenio da sam na njegovom mestu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Prvo treba da sa njim ozbiljno razgovaraš. Kad kažem ozbiljno mislim da ne treba da kriješ svoje emocije, ali ni da ga ucenjuješ, praviš scene i slično. Treba da mu kažeš šta te brine i da mu veruješ, ali si umorna od stagnacije u vezi i želiš da krenete napred.Možete se dogovoriti da se venčate i proputujete malo, budete u braku bez deteta još godinu dna recimo.

Vatanje na bebu nikako ne savetujem. To je nesrećna opcija koja za sobom često ostavlja tužne priče i ožiljke.

Da li postoji treća? Pa to jedino ti možeš da znaš. Ne mora da postoji treća. Možda se njemu jednostavno ne uleće u obaveze oko porodice dok se odmori od studija i snađe u poslu.

Mislim da treba da mu isečeš pristup do tvog novčanika ako ne nađe posao. On mora da stane na svoje noge. A ostalo korak po korak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:31:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.