Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:54:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ipod-itunes  (Pročitano 12585 puta)
27. Maj 2008, 21:25:51
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S Advance
ok, ovako, skoro sam dobio iPod shuffle tako da sam nov u ovim vodama...
Naime imam sledeci problem:

Prateci uputstva, skinuo sam iTunes i ubacio svu muziku, prikljucio sam iPod i na moje iznenadjenje automatski je pocheo da kopira random fajlove...
E sad, poshto pojma nemam kako se koristi tachno iTunes, jel bi mogao neko da mi kaze bar, kako da obrishem ovu muziku i ubacim onu koju zelim (znachi ne random, nego koju ja odaberem)

Hvala unapred.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Prvo jednu stvar da se razumemo, ja posedujem iPod mini tako da se izvinjavam zbog moguceg loseg objasnjenja.   Smile
chitajuci neko uputstvo sa engleskog vidim da su dodali neke nove opcije koje ja nemam

-------------------------

kada po prvi put ukljucujes iPod moras da ga nazoves nekako zar ne?
U istom prozoru ti nudi da li zelis da ti iTunes automatski sinhronizuje bazu pesama sa iPod-om
to si trebao da anchekiras ( ne sme biti shtiklirano)

ovaj dole nudi sinhronizaciju sa slikama ali nemoj to da te brine jer ti nemash ni ekran.  Smile

Pokusaj da nadjes opciju Autofill u Settings-u.
Prilazem ti fotografiju da bi imao uvid o chemu sam ti objasnjavao.
( javi ako nisam resio problem )

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

iPod shuffle 1.JPG
(27.88 KB, 626x391)
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S Advance
@WhiteGoa

Pre svega, hvala sto si izdvojio vremena da bi mi odgovorio.

Taj prozor sam vec popunio na pochetku, ochigledno je da nisam zapazio tu stavku (na zalost, ne znam da li moze nekako da se vrati, ali i da ne moze, vise mi ne ubacuje automatski, odnosno, reshio sam problem manuelno (ruchno) - ctrl+a pa onda delete...  Smile) Naravno, to na iPod-u, ne u lybrery listi...

Na taj nachin ubacujem i muziku, (ovaj put iz lybrery-a na iPod) tj. select, pa desni klik pa add to playlist pa naziv uredjaja... verovato je to i pravi nachin, dodushe mene je muchilo ono silno shtikliranje pored pesama pa rekoh mozda je to namenjeno tome, ali, i ovo zavrshava posao zadovoljavajuce  Smile

E sad, i ja sam se majao po uputstvima i help opcijama i prochitao to za autofill, ali ima jedan problem, ja tu opciju nemam nigde (ili je bar ne vidim) a narochito ne u settings-u (jedino ako nije neshto povezana sa restore  Smile, tipa, nisam ni kliktao na to dugme, sudeci da ce samo da mi se pobrisu ova podesavanja i da cu morati nanovo da ubacujem muziku) Ali ako je to tamo samo potvrdi da bih znao za ubuduce (ili cu sam da potvrdim za neko vreme kada mi dosadi ova ubachena playlista)

U svakom slucaju hvala josh jednom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Problem je u tome sto je iTunes standardan program za sve iPod-ove i ima genaralna podesavanja i ima specijalna podesavanja zavisno od toga koji je iPod konektovan.
Da bih ti opshirnije pomogao morao bih da imam pri ruci jedan shuffle  Smile

Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1
mob
Nokia Neka stara nokia
znas kako...ja imam iPod nano,i samo treba da
1)kliknes na svoj ipod(u iTunesu)
2)stikliras "Manually manage music"
i onda uzivaj...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 305
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia n73
ja imam shufle i muka me uhvati kad treba da prebacujem neku muziku jako je komplikovano ili ja ne znam jednostavnije
« Poslednja izmena: 30. Maj 2008, 21:49:12 od kikisp »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S Advance
@WhiteGoa
Ok, novi izvestaj, nashao sam opciju autofil - nalazila se u dnu stranice library/music, tnx.

@ColdOne
Tu opciju nisam nashao ali sam unchekirao choose items randomly... (odmah nakon prve upotrebe kada mi je napunio iPod do maximuma) Od takada nemam vishe problema sa automatskim ubacivanjem nezeljenih pesama

@kikisp
Ja otvorim (ili ti automatski otvori iTunes), kliknem na library, selektujem pesme koje zelim (pre toga ubacim sve iz muzickog foldera u library, i pod selektovati ne podrazumevam stiklirati/chekirati, nego jednostavno selektovati - kada naziv pesme "poplavi") i odna desni klik pa add to playlist, i on mi tu izbaci naziv iPoda i to je to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ok, novi problem, da li postoji neki nachin da iskljuchim onu pauzu izmedju pesama preko iTunes-a? Ili da je namestim kracom, ne mora da bude klasichno preklapanje kao u winampu, samo nekad se oduzi (a nije do pesme, bar mislim da nije)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovako, imam i Pod shuffle, ali izgubio sam odgovarajuci program iTunes Smile, pa svaki put kada downloadujem iTunes posle se ispostavi da nije odgovarajuca versija programa iTunes za iPod koji ja imam, i samim tim ne mogu da ubacujem svoju muziku.  Ako neko ima isti Ipod ili ako ima resenje, pomozite mi molim vas

Unapred hvala, Mirko 
« Poslednja izmena: 17. Jul 2008, 14:39:17 od mirkobingulac »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
iTuns je tesko njesra. Ja koristim Sharepod od 800 KB koji radi sve sto i iTunes samo 10 puta bolje.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:54:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.184 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.