Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:32:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sve se skupilo...  (Pročitano 16016 puta)
02. Apr 2008, 14:29:21
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam problem koji mi ne daje da mirno zivim,budem srecna. .
Problem je sto nemam drustvo u skoli, tacnije imam ja neke drugarice ali nekako mi se cini kao da me cesto ignorisu,odbacuju,njima prilaze decaci iz odeljenja, pricaju,smeju se, a ja samo sedim na stolici i gledam. . ili se one uhvate i izadju iz ucionice,a ja?naravno sedim. .   Priznajem da nisam mnogo komunikativna,ne volim da samo nekom pridjem iz cista mira i da se negde ubacim pa da mi posle pricaju da sam nepozeljna. . .  Mozda me jednostavno ignorisu jer nisam zgodna kao neke cure iz odeljenja(imam 5 kg viska). . . razmisljala sam i o tome da se nekad oznojim pa se "usmrdim" pa me zbog toga izbegavaju. . nekoliko puta su mi rekli da sam slatka,pa sam razmisljala da su cure iz odeljenja cak i ljubomorne na mene pa se ne druze. . .  Ne znam da li me razumete,ali zaista mi se ovo vise skupilo da pomisljam na najgore jer je jedino to resenje svih mojih problema. . .
ako mi je u skoli dan lep. . . ceo dan mi bude radostan. . .  mada sve je manje takvih dana. .  gotovo da ih vise i nema. .  zaista ne znam sta da radim. .
kada kazem to roditeljima oni kazu da nece to da dugo da traje. . .  cesto(skoro svaki put) kad dodjem iz skole izverviram se,pocnem da se derem na roditelje,nastane svadja. .  meni ovo stvarno tesko pada. . cak i previse tesko. . ako ovako nastavim mislim da cu da skrenem. . cesto razmisljam da se ubijem. . pa cak i njih(u napadima besa mada znam da to nikad ne bih uradila). .  ne trazim da se svi samnom druze ali zelim samo malo paznje. . .   roditelji mi kazu da bi mozda trebala da idem kod psihijatra. .  ne verujem da ce mi on pomoci. . . jednostavno mislim da za mene vise nema nade. . .
zelim da cujem neki vas savet jer mi je sve preko glave. . .
pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N97
I sam sam imao takve periode u toku srednje shkole, i veruj mi proci ce sve to samo od sebe. Ponashaj se normalno, onako kakva si zaista. Ako zhelish pazhnju, ukazhi nekom pazhnju ... zaokupi se dodatnim obavezama i izgradi se, jezici, umetnost, sport zavisno od sklonosti. Pet kg vishka nije nikakav razlog da se izbedachish. To se lako sredjuje.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Nevena, ono što se tebi dešava je samo deo razvojne faze kroz koju prolaziš... I to što misliš da te izbegavaju, i višak kilograma, i sve zajedno što te muči. Malo koja tinejdžerka nije prošla kroz to, i veoma je bitno da znaš da nisi jedina kojoj se ovakve stvari dešavaju.

Mislim da bi za početak bilo dobro da poradiš na svom stavu. Nađi stvari koje te ispunjuju, koje čine da se osećaš vedrije, i posveti se njima. Zapamti, sve što ti se dešava zaista jeste prolazno i jednog dana će ti biti maltene smešno. Zaboravi na depresiju i te crne misli, mlada si i život je pred tobom...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia 
Слажем се са Бамбининим исказом, и могу ти рећи да сам и сама пролазила кроз такве ситуације и знам како се осећаш. Моја бака (извор свих мојих животних мудрости  Smile) ми је једном рекла: "Они који те одбацују заправо нису у стању да виде колико ти вредиш, а тај који не може да то спозна и не треба ти!" Тако сам и ја променила став и одлучила да се дружим са људима који нису популарни, али су много квалитетнији од мене и од којих могу нешто паметно да научим.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Svadju sa roditeljima izazivas da bi izazvala paznju koja ti manjka u skoli. Kompenzujes paznju svadjom, a to nikako ne valja. Paznju mozes da privuces i lepim, ne samo ruznim. I to, kako kazes "razmisljas da se usmrdis" i to je zelja za izazivanjem paznje, ne bi li proizasla nekakva reakcija. Pa na kraju i to "pomisljam na najgore" je takodje vapaj da izazoves paznju, njih, svojih roditelja, ostalih ljudi ...
Razmisli dobro u sta se uplices. Ta siva masa u glavi sluzi nam i za mnogo sta drugo u zivotu, osim da se trudimo da izazovemo paznju kod drugih i skrenemo pogled na sebe.
Ako ti vec nedostaje paznja, pokusaj da se usredsredis na lepo u sebi i na lepo na sebi. Istakni svoje dobre osobine, budi ponosna na nesto svoje. Nastoj da druge upoznas sa necim tvojim sto je reprezentativno, a ne sa necim svojim sto ce te jos dublje zakopati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Nevena
kao što su ti ostali rekli sve su to prolazne faze ,
i veruj nam da jesu
pokušaj sa svojom majkom da porazgovaraš ,
 smireno i opušteno o svemu što te muči tišti i boli, ona bi naj pre mogla da ti pomogne
svoje negativne misli probaj da izbaciš nekim sportom i aktivnostima

svi smo mi bili u tvojim godinama pa i sad ovako odrasli ponekad imamo svojih bubica i nezadovoljstava ...sa svakojakim lošim mislima pa ih prevazilazimo, neko brže neko sporije

društvo pokušaj da nađeš na nekom drugom mestu ako ti ovo ne odgovara
pokušaj da sebi nađeš  neki cilj za koji ćeš da se boriš

promeni način razmišljanja ,način ponašanja , niko nije kriv za tvoja nezadovoljstva
imaj samo pozitivne misli ma kako god da izgledaš sebi si najbolja !
počni da ceniš sebe pa će i drugi početi da te cene


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
ja bi trcao, i poceo bi uciti u tvom mestu stari grcku i latinski. obe jezik nema blago veze sa danasnjim realnostom al bi mogla pricati sa nekom o Platonu i Aristotelu, da u stvarnosti kako su oni mislili da peri tuos logos... Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ili sam ja pesimista u pravu. I ljudi ne gledaju osobe kao osobe vec kao stvari. Ko ih jebe. Ja sam uvek bio sam i sada sam jaci kako mentalno tako i fizicki od svih njih. oni su prolazne pojave koje nisu nista u poredjenju sa tobom.
Kad vidim danasnje klince od 5 godina koji ponasaju kao ulicari meni je muka, ali istina. Ti klinci od 5 godina nisu nista bolji od tih tvojih tamo totalno nezrelih i isljucenih od zivota.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lako je vama da kazete sve ce to proci. .  ali je ovo mnogoo tesko za mene. .  prosto ne mogu normalno da funkcionisem(ne mogu da ucim,da spavam,nemam volju za nista). .  izgleda da oni koj se ponasalju kao debili,psuju,vicu,glupiraju se najbolje prolaze. .  ja nisam takva,(nisam ni ja neka cvecka ali ne zelim od sebe da pravim debila). . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Imas dva izbora; ili da bespotrebno napravis od sebe totalnog kompleksasa kojem ce se ljudi tek posle smijati ili da, kako rece munka, shvatis da postoje neke stvari koje su daleko bitnije od toga kome ces privuci paznju, a kome ne. U tom periodu ionako se ljudi, odnosno devojke biraju na osnovu fizickog izgleda, popularnosti u razredu, bla bla, sto je, blago receno povrsan kriterij, ali boze moj, kroz neke stvari moras sam da prodjes .. pa tako i ti.
S tim da imas izbor na koju stranu da se okrenes ..

A i sama kazes da su ti par puta rekli da si slatka, i ja zaista ne vidim u cemu je problem. Ako ti je toliko stalo da budes kul, onda je ocito da imas osnova za to, pa izvoli iskoristi.
Nece niko za tebe to uciniti.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:32:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.