Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:11:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izazovnost, napaljenost i te stvari  (Pročitano 18901 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Lik voli zgodne devojke... a ova ga cacka...

Pa, ko je tu zaista nenormalan... bar jedno od njih zna sta hoce....

Obicno se ispostavi da muskarac nije u pravu, ali ovaj put... alal' vera majstore.... bar si iskren...
A, ova devojka je.... nemam reci...  Smile
Meni se nameće utisak da je vama (tebi i tvom momku) veooooma dosadno u životu, pa onda lepo sednete i smišljate način kako sebi da zakoplikujete živote. Samo si ovaj put ti bila na tapetu...

Ma, da....slazem se...
To je ona fora... mazohista trazi sadistu...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lik voli zgodne devojke... a ova ga cacka...

Pa, ko je tu zaista nenormalan... bar jedno od njih zna sta hoce....

Obicno se ispostavi da muskarac nije u pravu, ali ovaj put... alal' vera majstore.... bar si iskren...
A, ova devojka je.... nemam reci... Smile
Meni se nameće utisak da je vama (tebi i tvom momku) veooooma dosadno u životu, pa onda lepo sednete i smišljate način kako sebi da zakoplikujete živote. Samo si ovaj put ti bila na tapetu...

Ma, da....slazem se...
To je ona fora... mazohista trazi sadistu... Smile

ne razumes u potpunosti (ili razumes - nemam pojma) -  ja sam njemu i lepsa od te devojke.  cackala sam s nekim razlogom (pricao mi je o njoj u krevetu sa mnom, ne tako strasno, ali spominjao ju je u kontekstu (ne za vreme) sexa, tela) - iako, priznajem, trebala sam stati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
sto Anea radi to je taj stari fazon kad napravis potrebu gde nema , zato da ti kasnije sa svojom ukusom resi.
to nije eticki, i bas samo zbog toga koriscen da ne bude vreme za diskusiju...
al kojom nacinom moguce protagonistu napraviti rad moralniji, onda ako taj nema korist u tome , ili njegov svrsishodnost je ide prema sliku razvijenog coveka... a sad upoznamo Anea koliko je ona lepa i sveza i da li je to sto mislimo mi da je izazovnost. ako je toto, onda nek radi svoj posao.  Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Lik voli zgodne devojke... a ova ga cacka...

Pa, ko je tu zaista nenormalan... bar jedno od njih zna sta hoce....

Obicno se ispostavi da muskarac nije u pravu, ali ovaj put... alal' vera majstore.... bar si iskren...
A, ova devojka je.... nemam reci... Smile
Meni se nameće utisak da je vama (tebi i tvom momku) veooooma dosadno u životu, pa onda lepo sednete i smišljate način kako sebi da zakoplikujete živote. Samo si ovaj put ti bila na tapetu...

Ma, da....slazem se...
To je ona fora... mazohista trazi sadistu... Smile

ne razumes u potpunosti (ili razumes - nemam pojma) -  ja sam njemu i lepsa od te devojke.  cackala sam s nekim razlogom (pricao mi je o njoj u krevetu sa mnom, ne tako strasno, ali spominjao ju je u kontekstu (ne za vreme) sexa, tela) - iako, priznajem, trebala sam stati.


U pravu si... ne znam... vise ne znam sta ti hoces...

Hranis uzivo i na forumu svoje komplekse... umesto da ih resavas... i to zaista nije dobro...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
pa kad resis kompexe cemu ce to biti dobro, valjda za dosadu... moguce da stvarno sa komlexima zajedno je ona savrsena Smile
a na drugom vagu, i to bi dodao da taj strah od bolesti je isto komplex, nije isti , al jeste to.
Zbog nedostacima volimo, i zbog jacine prihvatamo ljude...to je razlika izmedju stvarnog zivota i psihologiju
« Poslednja izmena: 20. Mar 2008, 10:32:03 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lik voli zgodne devojke... a ova ga cacka...

Pa, ko je tu zaista nenormalan... bar jedno od njih zna sta hoce....

Obicno se ispostavi da muskarac nije u pravu, ali ovaj put... alal' vera majstore.... bar si iskren...
A, ova devojka je.... nemam reci... Smile
Meni se nameće utisak da je vama (tebi i tvom momku) veooooma dosadno u životu, pa onda lepo sednete i smišljate način kako sebi da zakoplikujete živote. Samo si ovaj put ti bila na tapetu...

Ma, da....slazem se...
To je ona fora... mazohista trazi sadistu... Smile

ne razumes u potpunosti (ili razumes - nemam pojma) - ja sam njemu i lepsa od te devojke. cackala sam s nekim razlogom (pricao mi je o njoj u krevetu sa mnom, ne tako strasno, ali spominjao ju je u kontekstu (ne za vreme) sexa, tela) - iako, priznajem, trebala sam stati.


U pravu si... ne znam... vise ne znam sta ti hoces...

Hranis uzivo i na forumu svoje komplekse... umesto da ih resavas... i to zaista nije dobro...


imas kakav savet -  kako resiti komplekse?
i sto je jos ludje - na fizicki izgled i nemam neke komplekse. uglavnom. i nisam ih imala ni u sexualnom smislu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Ponosni vlasnik samog sebe

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 39829
Zastava Ovde sam negde
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
 Smile Jeasus
IP sačuvana
social share
Kad vidis me na Bureku odma reci Alal vera 

Wc ne radi
Radovi u toku
Apiš me za Đoku
Smiley

Nije kriza,lakse nac litar ulja i kilu brasna neg pamet..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Ти си, заправо, несигурна у његову љубав. Да јеси, не би ти ни падало на памет да чачкаш мечку, не би била забринута окосопственог изгледа и перформантности.
Већина мушкараца уопшт није критична према женама и њиховом телу као што то жене раде. Велика већина мушкараца никад не би ни приметиле женски целулит да не чују вриске из купатила :"Аааааааааааааааа, целулит"! што неминовно значи да је дебела и да нема шта да обуче и да је ружна и да ће он сад наћи другу и крај је света.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smile Jeasus

a jeste... ako  zena vec oce biti pametna. iako, ima i delimicno pravo. drugacije odgovore mi ni nije mogao dati ako je hteo da bude iskren. iako, zasmetala me jako velika glupost- sto je nju zamislio u svojoj glavi sredjenu, a mene - ne znam kako.

ne znam kako da to resim sa sobom. prolazi me taj osecaj ruznoce koji sam osecala nakon tog razgovora, ali seksualni dio mi je postao nesto tezi. setim se. pricala sam s nekim bliskim ljudima koji su mi delimicno pomogli.  sa strane da stvarno cesto ne idem na "klasicnu" izazovnost, me to ne  boli.  jednostavno, nije moj stil.

 znam da su to gluposti i odnosim se donekle tako prema tome (sklon je pricanju gluposti pa se covek navikne), ali nekad ne mogu.
ne znam da li da probam s njim razgovarati opet- na drugaciji nacin. donekle - manjim delom, zna kako se osecam.
« Poslednja izmena: 20. Mar 2008, 12:27:17 od davaspitam »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Hajde, ne lomi više glavu oko gluposti, već se okreni malo lepšim stvarima. Nemoj ubuduće kopati po stvarima koje te mogu povrediti, a bez kojih možeš sasvim lepo živeti.

On je sa tobom, nije sa njom, bez obzira čiji dekolte je dublji. Tačka.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 20:11:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.