Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Demonstracije u Solunu zbog imena Makedonije  (Pročitano 10197 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Grci su potpuno u pravu.
Apsolutno ih podrzavam.
pa,da...uvek su na celom svetu ili samo Srbi u pravu,ili oni koje Srbi podrzavaju...
ja volim obe nacije podjednako,bas zato sto imam poreklo iz obe zemlje,ali takodje pokusavam da nadjem i zajednicko resenje.mislim da Makedonci treba da prihvate neko od ponudjenih imena,ili bar da smisle neko novo.jer,iako sam i sam delom Makedonac,nisam od onih koji ne shvataju da oni nikako ne mogu,niti su bili niti ce biti potomci Aleksandra Makedonskog,te da nemaju prava da beskompromisno odredjuju ime,i bez  razloga kvare odnose sa Grcima.Srbija ne treba da se izlajava i popuje,jer nije njen posao,niti interes,s obzirom da sa obe nacije stoji podjednako dobro,vec da proba da makar predlozi ili ubedi dve zemlje da traze neki dogovor.e,sad,mislim da Grci ovde jesu u pravu,i ma kolko podrzavao,voleo i bio deo obe nacije,moram reci da ovde podrzavam Grcku,ali samo ako ce putem dogovora resiti to.

sto se tice stava Makedonaca o njihovoj grckoj istoriji i imenu,to datira jos otkako su se doselili na taj prostor.i samo zato sto je Skoplje i veci deo Makedonije nekada bilo deo Stare Grcke,oni su svi umislili da su kao i Sloveni,ali i Grci i da su pored,slovecnaca,potomci i Aleksandra Makedonskog,sto nije tacno.
« Poslednja izmena: 06. Mar 2008, 00:06:12 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Čokalije će tek da naj**.Šipci sa jedne,Bugari sa druge a Grci sa treće strane...trio fantastikus!

I to je istina...jadni oni... zao mi ih je nekako bas su ok ljudi...

To je valjda tako kada si susjed albancima...ne poznajem zemlju koja nema problema sa njima a djeli granice...
Naravno,šiptar ne može ni sa kim i zinuo je,u svom neutaživom apetitu,da proguta sve što može.Mislim da će tu i da se zaj*** i da će mu to doći glave,pre ili kasnije! Nije to problem samo kod šiptara već kod svih muslimanskih naroda.Gde god da su prave neko sra**,ali apsolutno gde god da su! Nema kutka planete gde su oni a da svojim susedima ne zagorčavaju život! Takva im je religija,takav je njihov univerzum,univerzum koji ne priznaje nikog ko nije "pravoveran".Religija ponikla u pustinji i posle 1386 godina ostavlja pustoš iza sebe! Oprostite što sam izašao iz teme ali mislim da je ovo bitan momenat za razmevanje mnogih savremenih političkih nevolja...da,još nešto...čast izuzecima,a mnoge poznajem.Mada na jednom uopštenom planu ovo i dalje stoji kao neko pravilo,nemoguće je ne uočiti zakonomernost koja se javlja u vezi sa njima!
Necemo da produbimo ovu temu oko Albanca i Muslimana, ali iskreno meni su miliji i tunezani i egpicani nego albanci, poznajem i jedne i druge ali ne poznajem postenog albanca barem ne u Njemackoj, jednog eto i to je to...svi ostali su teski narkodileri...

Izvini Vlado sto ti temu malo razduzim molim vratimo se temi...

Shvatam ja Grke to je isto kao kada bih se naprimjer za mene jedan dio Crne Gore ili Bosne zelio nazivati Dalmacijom, ili Madjarska odjednom jedan dio njen Vojvodina, glupost samo takva...

Samo ako mi netko moze objasniti...odkud nasim Makedoncima to ime uopce...nisam bas upucen odkad su se oni poceli nazivati Makedonci..?
Od 1945 godine.Do tad su se popisivali kao Srbi.Ali ni Grci nemaju tapiju nad nazivom Makedonija jer,ako ćemo pošteno,antički Makedonci nisu bili Grci već jedan ogranak autohtonog pelaškog stabla koji po krvi nikakve veze sa Grcima nije imao osim što je Aleksandar pronosio helenski duh koji je ljubio.
« Poslednja izmena: 06. Mar 2008, 00:05:04 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Ви сте се стварно потресли око ове "горуће" теме?
Да ли је могуће да поред свих наших проблема неког интересује туђе парничење?
Нек их мире и нек им дају имена њихови љубљени Амероевропљани!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ви сте се стварно потресли око ове "горуће" теме?
Да ли је могуће да поред свих наших проблема неког интересује туђе парничење?
Нек их мире и нек им дају имена њихови љубљени Амероевропљани!


Samo sam pokušao da odgovorim na postavljeno pitanje,ništa više!
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ви сте се стварно потресли око ове "горуће" теме?
Да ли је могуће да поред свих наших проблема неког интересује туђе парничење?
Нек их мире и нек им дају имена њихови љубљени Амероевропљани!


Samo sam pokušao da odgovorim na postavljeno pitanje,ništa više!

Bulajka tebi hvala na odgovoru...!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Македонцима је било најважније да се одвоје од "опасне" Србије!
Видим да су веома срећни и успешни, просто су процветали...
С ким смо ми били у истој држави, то је за причу!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Македонцима је било најважније да се одвоје од "опасне" Србије!
Видим да су веома срећни и успешни, просто су процветали...
С ким смо ми били у истој држави, то је за причу!

Bili smo sa "svojima",a "ko će koga nego svoj svoga" Smile
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Македонцима је било најважније да се одвоје од "опасне" Србије!
Видим да су веома срећни и успешни, просто су процветали...
С ким смо ми били у истој држави, то је за причу!

Sto se tice vanjskopoliticke situacije tu je Makedonija barem u ovom trenutku na boljem putu...
Teodora, sta se bunis i sto su oni otisli...pa pusti ih neka su otisli, vidim za tebe su sve drzave neprijateljske koji su se odcijepile od Srbije....svasta!

Kao eto Srbiji cvjetaju ruze... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Citat
vidim za tebe su sve drzave neprijateljske koji su se odcijepile od Srbije....svasta!

Отцепили су се они од памети, не од Србије!
Комплекси чуда чине!
Држава је била мамац за будале, није свако кадар да је има.
Гледајте наредне епизоде балканске сапуњаре, живи били па видели!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
vidim za tebe su sve drzave neprijateljske koji su se odcijepile od Srbije....svasta!

Отцепили су се они од памети, не од Србије!
Комплекси чуда чине!
Држава је била мамац за будале, није свако кадар да је има.
Гледајте наредне епизоде балканске сапуњаре, живи били па видели!

Kakvi god kompleksi bili ili navlakuse...sada svi imamo drzave u kojima narodi bilo kako se zvali mogu da odlucivaju o svojoj sudbini...
Pa tako, tko zna bolje taj ce svom narodu postavljati bolji zivot.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.