Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:50:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ćalac je video Anđela (Smrti)??  (Pročitano 14885 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
@ borkes

pa jeste, upravu si... ali opet mislim da je glava Smile... matori ti je imao spiritualan momenat i to je to Smile secam se da se i moj cale jednom prilikom iscimao, takodje pred operaciju (slepo crevo)... tipa "mozda umrem sutra" Smile

Pa ja sam se prvo zezao na njegov račun da je to sigurno tripovao, ali on reče da nije...  Jel je ima bilo ko sa foruma ovakve slučajeve??
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia 
Probaj da nađeš jedan izuzetan ruski dokumentarni film, ili bolje rečeno neka vrsta reportaže, koja je propraćena intervjuom čoveka koji je, po njegovim rečima, bio u prilici da se sretne sa desetinu mitarstva, rajem i paklom i zatim vrati na ovaj svet...Film se zove " U susret sa večnošću"..Probaj da ga nađeš, možda će ti se neke stvari razjasniti, a možda se nađeš u još većem delirijumu...ja ga iskreno ne preporučujem svakom (najpre nevernim, labilnim i emotivno nestabilnim ličnostima bih ga čak i zabranio, jer se ne zna kakva bi bila reakcija)
« Poslednja izmena: 19. Feb 2008, 02:10:11 od producnenad »
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ne verujem vise ni u sta takve vrste, jer da sam nastavila da verujem, verovatno bih poludela od snova itd...
Ali evo recimo da ako je sto posto siguran da nije sanjao (a to je u nekim slucajevima nemoguce dokazati, jer kao sto se desava da jedna strana mozga brze od druge primi informaciju, pa imamo osecaj "vec vidjeno", tako se desava i da jedan deo svesti padne u besvest - san, a drugi je jos uvek budan i on uskoro upada u san iako je taj prvi san "nesanjani" vec vise kao prelaz u neki drugi takt),dakle ako je siguran da je bio potpuno budan i svestan, recimo da je to bila instinktivna potreba da ga neko sacuva, a prikaza je bila deo maste, deo zelje i deo placebo efekta. Mogla je biti i andjeo, ali reci cemo da vise ne verujemo u to. Ako je sanjao, podsvest mu je dala do znanja da ce sam sebe izvuci. Konj je snaga i moc, devojka u belom je krhkost i neznost. Sanjao je spoj to dvoje u zelji da bude snazan i prebrodi krizu.

Eto jedno shvatanje, nista bitno, ali recimo da moze tako da se tumaci. Moja preporuka je da tezi da se ne seca tih stvari. Podsvest izvlaci jos podsvesti i na kraju kad smo najranjiviji ( u besvesti-snu) preuzima kontrolu. Posle nasa svest pokusava da nadje razuman razlog i sve se zavrsava na bunilu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Sony xperia
 Smile Munka presla u dnevni rezim rada.   Smile

Samo da se nadovezem.

Postoji jos jedna stvar. Sve sto je Munka rekla, mozak moze projektovati na mreznjacu. Naucnici su se zaprepastili kada su shvatili da oko, nije samo organ za gledanje. U pravom smislu mi i ne gledamo ocima vec mozgom. Oko samo salje odredjene informacije a mozak to oblikuje u ono sta ce nama koristiti. Medjutim, ponekad se desi da deo mozga, koji bi trebao poslati informaciju u memoriju, omasi ili promasi, pa to vrati kroz ocni nerv. To se projektuje na mreznjaci. Deo mozga koji prati desavanja na mreznjaci, nije upoznat sa tom radnjom i prenosi i taj signal kao nesto sto je oko videlo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ja vise ne znam u kom sam rezimu  Smile Postala sam kao neki politicari ...

Ele, to za oko je potpuno tacno. Citala sam o tome dosta puta cak je bila i emisija o tome na nekom francuskom kanalu (sa engleskim prevodom, inace nista ne bih razumela) pre par godina ...
Ipak, kod njega je bilo veoma tesko fizicko stanje, tako da mislim da je ipak posledica podsvesti i njene zelje za osecanjem snage i prebrodjenjem problema i to se manifestovalo na takav neki nacin. Bilo bi previse smelo pricati o prisustvu druge duse u bilo kom oblku, mada ... bolje neka tumaci svako onako kako misli da je ispravno, ali neka uzme u obzir sve dodatne cinjenice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ja sam igrao texas hold'em sa necastivim licno i pobedio sam ga sa trilingom sestica......ne,stanite malo....pa ja to samo0 gledam twilight zone... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Apple iPhone SE 2020
Ako to vide hriscani, sta vide oni koji nisu hriscani? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
Ako to vide hriscani, sta vide oni koji nisu hriscani? Smiley

 Smile

To zaista ne znam. Naime, ćale zaista tvrdi da je bio budan i da, ma koliko god puta da je pogledao, ona je i dalje bila tu...  Moj zaključak je da je to možda bila smrt ili "Anđeo smrti" (to je isto, zar ne hehe), dok je njegov zaključak da je to bio anđeo... On se i ne osvrće toliko na to koliko mene fascinira...

Inače, evo link gde sam pročitao da je kod slovenski naroda devojka u belom, smrt.

http://en.wikipedia.org/wiki/Death_(personification)
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


SRBIJA SRBIMA

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e51
Sta si zapeo za andjela smrti,andjeo smrti je satana(knez pakla,gospodar lazi...)
IP sačuvana
social share
I da nam muske uzmete zivote,grobovi nasi borice se s vama!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
Sta si zapeo za andjela smrti,andjeo smrti je satana(knez pakla,gospodar lazi...)

trazi od svog verouchitelja da ti vrati pare ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:50:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.