Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:12:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ćalac je video Anđela (Smrti)??  (Pročitano 14897 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia E72
"kad hoću da skinem on počne direkt da mi downloaduje film..."   Smile


Ma koristim operu, pa mi treba samo torrent fajl da skinem... Ali ajde, probaću sad preko azureusa...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 594
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Smrt je lepa stvar. Strah od nje je los, umiranje je lose, o pogrebima koliko su skupi da ne govorim. Ime joj je pogresno, vuce na kraj, a je vecnost, vecita lepota. Ili subjektivno... Tvom ocu je mozda dosla ko uteha, da se ne boji...

Smrt, jedina istinska nada za covecanstvo koja uvek odrzava svoje obecanje, jedina prava ljubav. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
Smrt je lepa stvar. Strah od nje je los, umiranje je lose, o pogrebima koliko su skupi da ne govorim. Ime joj je pogresno, vuce na kraj, a je vecnost, vecita lepota. Ili subjektivno... Tvom ocu je mozda dosla ko uteha, da se ne boji...

Smrt, jedina istinska nada za covecanstvo koja uvek odrzava svoje obecanje, jedina prava ljubav. Smiley

Hvala, ali više mi se sviđa ova ograničena večnost u kojoj sada živim...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows 2000
Browser
Opera 9.25
mob
SonyEricsson w350
svekrva moje tetke,ili majka moga tece,dozivela je klinicku smrt.

tu oko nje su bili svi. snaha,sin,i dve unuke. ona je bila duze vreme u komi,i onda se probudila. dozivela je klinicku smrt,ali se nakon 5-6 minuta vratila medju zive...

onda je rekla kako je videla belu svetlost koja je dolazila odozgo,a kroz nju se protezala neka zlatna nit. zena sigurno ne bi lagala,jer je ozbiljna,starija zena. rekla je kako je krenula da ide navise,ka toj svetlosti,i kako je odjednom posle da pada. onda se probudila i vratila medju zive. godina dana kasnije je dozivela slog,koji ju je skroz paralizovao,ali ona je i dan-danas ziva,dok je njen sin umro jos pre nekoliko godina.

znaci - halucinacija nije bila,san nije bio... sta je - ne znam....

znaci - moguce je da se tako nesto desi... ne znam sta je to bilo kod tvog oca,ali kod moje bake je bilo nesto slicno...
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Moja keva je radila kao Sestra i rekla mi je pre neki dan o stvarima koje je videla. Oni koji su gotovi da umru pricaju sa svojim mrtvima dugo vremena pre nego sto umru. Pojavljuje se senka koja "hoda". Moj deda pre nego sto je umro je rekao da ga je "neko" mucio strasno ali se borio. Kasnije uvece dosla je senka koja se spustila na njegov stomak, i onda polako se popela do grudi i tad je izdahnuo. Cim je izdahnuo senka je nestala.
Biblija govori o Smrti kao kosturom sa kosom. Dok pojedine govore o devojkama ili cak zivotinjama.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Nokia E72
@Raven...

Možeš li mi malo pojasniti o ovoj senci...nisam baš razumeo...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Senka se manifestovala, kao oblicje koje je bilo malo mozda pola metra sa metar i kao klupko stojalo prvo na njegovom stomaku i tad smo videli da njegov stomak uleze kao da neko stoji na njemu i polako koraca do grudi i onda je izdahnuo i senka je nestala u zidu.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Moja keva je radila kao Sestra i rekla mi je pre neki dan o stvarima koje je videla. Oni koji su gotovi da umru pricaju sa svojim mrtvima dugo vremena pre nego sto umru. Pojavljuje se senka koja "hoda". Moj deda pre nego sto je umro je rekao da ga je "neko" mucio strasno ali se borio. Kasnije uvece dosla je senka koja se spustila na njegov stomak, i onda polako se popela do grudi i tad je izdahnuo. Cim je izdahnuo senka je nestala.
Biblija govori o Smrti kao kosturom sa kosom. Dok pojedine govore o devojkama ili cak zivotinjama.

Shvatanje da se umire pre smrti nije novo. U romanu Rat i Mir svi Tolstojevi junaci se dele od duše par sati pre smrti kroz prpročke snove. Inače nije redak slučaj to što pričaš. Kad je umirala jedna rođaka (bolovala je od raka) ona je dozivala preminulu majku i sestru da joj pomognu. Na kraju su joj se javile i saopštile da joj u tom času ne mogu pomoći ali da nije daleko vreme i da će je čekati.

E sad kako je u pitanju bila duga i mučna smrt sa mnogo analgetika kako možemo da znamo da li je to bilo stvarno ili varka uma?

Sigurno je međutim da mehanički satovi veoma često staju u času smrti svog vlasnika čak i kad su prilično daleko. Moj deda umro je u bolnici 3 km od kuće, a zidni sat je stao u tom času iako je bio navijen i ispravan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.1.1
e skino sam onaj film ali ne mogu da skinem prevod nikako da pogodim onu sifru na reterdiranom rapidu  Smile

@simijon
prvi put cujem za tako nesto!!
malo si me zaintrigirala Smile a to i nije bas lako Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ja sam čula za više takvih slučajeva.

Nemam neko objašnjenje ali imam teoriju. Pošto sat kuca brzinom normalnog pulsa dokazano je da se sat i puls sinhronizuju. E kada srce počne da gubi ritam moguće je da oslobađajući ogromnu energiju naše telo pokušava da uskladi srčani ritam sa satom i da u stvari telepatski zaustavi sat.

Ta moja teorija inače se uklapa i sa onom pričom kako u trenutku smrti ili smrtne krize čoveku pred očima prođe život kao na filmu. Mi u stvari tražimo rešenje slične situacije u svom sećanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 05:12:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.