Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:36:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Muškarci i raskid [1]  (Pročitano 24588 puta)
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
sad me jos vise podsecas na slicnu situaciju ...

zaboravices ti na nju ... izbledece secanja   ... hej pa bolje i sad da si naleteo na takvu nego sutra u braku ti tako nesto napravi, kad budes imao jos vise planova ...

vremenom ces shvatiti da li je ona stvarno za tebe ... ne ocekuj preko noci da se sve sredi ...

te recenice ces pamtiti neko vreme ... ne dok si ziv ... dok ih ne pocnes shvatati ... sad ti se cine kao neverica ...

ali docice njoj u glavu jednog dana ... verovatno ces tad biti kasno ...



IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
‚‚ Ne volim te vise, skoro godinu dana je tako‚‚
‚‚ nemogu da budem s tobom iz sazaljenja‚‚
,, nista mi nije znacilo sta si radio za mene jer ti to nisam trazila‚‚
‚‚ vidjma se sada sa nekim . . . sa sa faxa je . . . znas ga . . . .‚‚

te recenice cu da pamtim dogo sam ziv

Te rečenice može na takav način izgovoriti samo sebična, ali i prilično nezrela osoba, koja nema ni malo obzira...
Mislim da ti takva i ne treba...
Zapravo, mislim da ćeš joj jednog dana biti zahvalan što te je oslobodila muke svog prisustva u tvom životu.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Fahr. . . .
Nije trazila ali je uvek bila srecna kada bi ucinio nesto za nju. Hvala Bogu njie bila sponzorusa da mi je vadila pare,pa da znam zasto se kajem, nego su to bile one sitne stvari koje bi svako ko je u vezi bez polemike ucinio za onoga kojeg volie. Mislim da to da se iscimam po nesto sto nju mrzi, da joj pomognem oko nekog elaborata na faxu, itd.
Naucio sam dosta doga iz novo-nastale situacije ali ne znam kako da zalecim emotivnu prazninu koja je ostala u meni

Nisam osvetoljubiv, i necu se radovati ako se jednog dana bude pokunjila i pokusala da se vrati. Voleo bih da se to ne dogodi jer, posle svega ne zaslutuje ni moj pogled. Ne da je necu voleti isto nego cu je maltretirati dogod sam ziv, a posto ne zelim da budem takav, najljubaznije sam je zamolio da me se kloni i da mi ni ime ne spominje.

Nadao sam se da ima mnesto posebno. Smile Moja mala je odavno otisla a ostal je samo silueta iskrivljene od zlokobnog vremena maetrijalizma i egoizma, sto se seta ulicam ne trudeci se da ostane necujna nego   na sav moguci nacin pokazivati svoju cud i novu sliku napravljenu od raznih idola bez imalo morala
Tuga je moj prijatelj, sa hiljadu upitnika sto u zagrljaju sa placem, opijeni nevericom beskonacno mnogo puta postavljam isto pitanje na koje necemo cuti odgovor jer je direktno, pa i zbog toga bolno. ZASTO? Smile
« Poslednja izmena: 13. Mar 2008, 09:12:03 od Livingston »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Samo bih te zamolila da koristiš dugme "Izmeni" kad hoćeš da dodaš nešto svom postu... Nemoj pisati duple i troduple postove, razvodnjava se tema i kvari tok diskusije.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Gotovo da nikada nisma koristio forum, uglavnom sam bio na irc cetovima.
Imacu to u vidu, hvala Smiley

Idem polako da lezem, jer sutra, hteo-ne-hteo morama na fax, pa samim tim morma i psihicki da se pripremim. Naravno da cu biti hladan prema njoj jer, nazalost to je i trazila.
Hvala vam veliko pa se cujemo ovih dana
« Poslednja izmena: 13. Mar 2008, 00:20:59 od Joker_zmn »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Samo napred!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 36
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy Ace S5830
Pre 5 dana sam se raspadao, da bi se danas osecao bolje nego ikada. Svatio sam kolika je bila moja iluzija o to devojci i da ja nju uopste ne poznajem, ne zato sto sam ljut na nju, nego jednostavno ja zaista ne znam nista o njoj, kada sam bio kada tako veliku stvar nisam primetio. Stvorio sam ideju o jednoj dobroj devojci, koja je samo imala veliku masku preko sebe, jer da je bilo drugacije nikada ne bih ni pomislio da budem s njom.
Promenio sam mnogo stvarii, takodje sam povratio svoje ja, koje je cutalo zarad necega u sta sam ja bio duboko ubedjen da je tako dobro, da sam ga ucutkao svim raspolozivim sredstvima.
Hvala vam veliko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Google Nexus 5
eee super care!!!
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 07:36:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.