Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kupovina dvorisnog stana u NS-u! Da li je pametno ili ne?  (Pročitano 7164 puta)
Jet set burekdzija


Bella ciao

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 6200
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Nipošto dvorišni stan danicheli je sve to lepo objasnila . A ako želiš da kupiš nekretninu u Novom Sadu obrati posebnu pažnju na papire pre nego daš lovu i samo sa proverenim prodavcima treba saradjivati .Ciao
IP sačuvana
social share
Život je lep.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Poznate firme kao Dominus znaju da zezne, recimo dobro nije uknjižen stan, kao nisu imali dozvolu za gradnju stambene zgrade, nego je registrovana kao porodična kuća, a zgrada od 5 spratova, sa lokalima, proverili u UrbaNS-u i odustali su! Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2007, 21:53:22 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....thanx ljudi.... bili su danas moji da gledaju onaj dvorisni stan.... Smile....dodje mi da ovu iz agnecije nataknem na kolac  Smile ..... ja razumem da ljudi prodaju sve i svasta , ali da agent nekretnine to moze da nahvali i da slaze potencijalnog kupca , to mi neide u glavu ....

Naime, dvorisni stan po njenom je odvojen, ima samo jednog vlasnika , koji prodaje taj deo kuce....stan je navodno bio 60 kvm samo zapusten pa mu je i cena bila niza.... odu keva i cale danas....kad ono, stan u polupodrumu, visina plafona 2m, da samo 2 m....ono sto je sve ostalo razvaljeno, nema veze, dovelo bi se to u red...ali.....u prizemlju zivi nepokretan deda, ciji sin sve to rapsrodaje, pa je tako na tavanu napravio dve garsonjere i prodao ih ( pa zar to nije vise od jednog stanara, tj vlasnika ) .......ma, ja bi je nakrpio sve da se pusi, kada tako lazunja......stvarno neznam sto i sebi oduzima vreme, kada je lepo mogla reci istinu preko telefona, pa kome se svidja on ce doci....zar ne.....

Evo nasao sam jos par ponuda, veoma nize cene od stanardne ponude.....jedna u Rumenackoj, jedna u Preradovicevoj....pa cu ja tokom vikenda otici to da vidim....cisto da se nepokajem ako je stvarno nesto normalno....
« Poslednja izmena: 15. Nov 2007, 22:02:38 od bolem »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Pa nisu loše lokacije, ali ta u Rumenačkoj, jer pre groblja ili posle? Smile
« Poslednja izmena: 15. Nov 2007, 22:06:32 od danicheli »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...uf, nisam pitao  Smile ,ali koliko vidim po karti Rumenacka pocinje od Bulevara Kralja Petra pa se vodi sve do groblja...posle groblja je Sajlovo i tada Rumenacka prelazi u Rumenacki put, tako da neverujem da je posle groblja ( mada sve moze biti, kada vidim kako jedan agent prodaje nekretnina moze da dopusti sebi da tako laze ).....a Preradoviceva, nemam pojmagde je  Smile Smile .....znam da ima preradoviceva na Petrovaradinu,a sad....mozda sam i prolazio njom ali nisam zapazio koja je u pitanju....inace sta mislite o Petrovaradinu kao mogucoj kupovini? Cini mi se da je on nekako i blizi samom jesgru grada od npr Telepa i N. Naselja,samo sto ga deli Dunav.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Pa volim Pezos, amo sam za vreme bombardovanja se lepo provodila, ali stari grad je malo truo, tamo je jaka vlaga, e sad dalje ima lepih kućica, ali davno nisam bila na toj strani grada, možda pre 1-2 godine, iglavnom prođem kad idem za S.Karlovce!
Pa recimo da te i tu može sačekati iznenađenje, kao i ono na Telepu, unapred se pripremi, pa neće biti razočarenja! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...znam....uvek vreba neka 'macka u dzaku'  Smile ....al sta cu, bolje i da sad trazim, pa ako nesto iskoci sveze,da se kasnije nekajem citav zivot  Smile ....evo sad sam bas preko jedne renomirane agencije nasao sledece:

Nov 25m2,prizemlje,
terasa,gas,Salajka
16.200 evra ......

pa cu da vidim u cemu je kvaka  Smile

a, danicheli, ako padne skoro, neka kupovina, naravno pozvana si na zurku kao pocasni gost  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Hvala! Nadam se da neću biti najstarija! Smile
Samo da kupiš nešto pošteno i dugovečno, nego Salajka, nije loše, može da bude dobro, ali gledaj da ti ne bude okrenuto ka bulevarima, ima da se nagutaš prašine, i da od buke saobraćajne da ti se tresu prozori, tu je i tranzit, jako  opterećen! Smile
Kad su tvoje pare, tvojeje da biraš! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Život je kurva! Zato treba biti makro životu!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 99
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
....Thanx za savet..... pod tim shvatam da si mislila na Temerinski put, Kisacku i Partizansku...to su bulevari iliti vece ulice koje ogradjuju Salajku....cetvrta je kanal  Smile......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Da! Te ulice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.