Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:43:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da mu verujem? S.O.S.  (Pročitano 18528 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Sony xperia
Uzivaj u zivotu, a ne u filmovima u glavi. Filmove gledaj na tv-u, dvd-u ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
Ako mu se ukaze prilika prevarice te sigurno ,to je moj zakljucak . imas mane mnogo si nesigurna i on to koristi . cim ti kaze ne mogu sad, ne znam ja nju tako dobro ,znaci ti ga smaras sa tim pitanjima veruj mi .  mislim da ce tvoja veza puci kad tad ...       necu da te malerisem ali to je moje misljenje Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
preppruchio bih indijanskoj devojci da i sama uzme neshto da radi ,umesto shto stalno razmishlja chime se bavi njen momak  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 
koliko vidim, vecina govori sta da ucinis da budes zadovoljnija sobom, bas zato sto ti ne mozes i ne trebas da zivis njegov zivot, vec svoj- ciji je on, ponavljam, samo segment- tebi veoma vazan segment, ali ne cilj i smisao!  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sve bih ucinila za moje sence:)

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ako sam dobro razumela vas dvoje ne zivite zajedno?Pa ako vam je veza ozbiljna mozda bi mogli da napravite taj korak,ustvari to bi cak bilo i dobro, taman da vidis koliko je on ozbiljan sto se tice vase veze.Ja sam npr.imala slican problem ali u kontra smeru.NA pocetku veze moj muz je bio prilicno ljubomoran i to potpuno bez povoda i razloga..covece to me je bas ubijalo u pojam,ali eto nakon nekoliko meseci je i on skontao da nema potrebe za tim pa se smirio i sad smo super.Inace ja sam njemu predlozila da zivimo zajedno nakon 6 meseci zabavljanja sto je dobra stvar kad hoces da vidis da li prica tipa"Pa gledacemo se ceo zivot" pije vodu.Da ne gnjavim vise: doza ljubomore postoji u svakoj vezi i to je normalno,ti moras da se kontrolises jer ako nastavis tako njemu ce puci film pa ce te mozda stvarno i prevariti.Drugo,moras da nadjes sebi zanimaciju a ne da razbijas glavu glupostima i cekas njega da dodje kuci pa da se vidite.Ne znam draga koliko imas godina ali moja ti je preporuka da nadjes posao,vidjas se sa svojim drugarima i imas i SVOJ zivot. I zapamti: Uvek postoji lepsa,bolja zgodnija ali on je izabrao tebe i neka ti to bude mantra koja ce ti uliti sigurnost i samopouzdanje :[115]:Poverenje je jedna od kljucnih stvari u svakoj vezi.Zelim ti puno srece Smile  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830

koliko vidim, vecina govori sta da ucinis da budes zadovoljnija sobom, bas zato sto ti ne mozes i ne trebas da zivis njegov zivot, vec svoj- ciji je on, ponavljam, samo segment- tebi veoma vazan segment, ali ne cilj i smisao!  Smile
bravo machko  Smile
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 23:19:38 od zemunac999 »
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12;
bla bla

Ne radi se o njemu, vec o njoj, njenom problemu koga je na srecu svesna, i koji ce nadam se sasvim uspesno resiti Smiley
Ajde da ne mesamo babe i zabe  Smile
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Dare i Munka su već sve detaljno elaborirali. Pređi na realizaciju, što više druženja, intelektualne aktivnosti, svog života.Tako ćeš i sebi i njemu biti zanimljivija. A sviđa me i predlog "jel me zezaš" da pokušate zajenički život.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Be yourself no matter what they say!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Caooooo drugari!
Izvinjavam se sto odgovaram tek sada,juce sam morala da se izlogujem jer mi je dosla sestra pa da ne skonta..
Uglavnom bas sam se obradovala koliko ste mi pisali i posebno onome sto sam imala da procitam. Imala sam bas dosta korisnog da procitam Smile. Jedno veliko: hvala na samom pocetku! Pa da krenem:
Prvo hvala Dare za 'smernice' i za sl. ogovor:
Ne radi se o njemu, vec o njoj, njenom problemu koga je na srecu svesna, i koji ce nadam se sasvim uspesno resiti Smiley!
Zemunac umalo da me dokrajcis! (Gde je onaj smiley sto se plezi sad kad mi treba  Smile Smile )
E sad Munka veliki pozdrav i hvala na (kako si napisala) dosad najduzem postu do sad.
Prvo znacilo mi je mnogo to sto si me potsetila da trebam da budem svoja. Priznajem da jeste problem u tome sto sam sama sebi postala nekako dosadna, i sto sam nezadovoljna sobom, (sto jeste ono sto je Dare odmah skontao-manjak samopouzdanja).
Mogu ja da se regenerisem, al ne bih da razlog jednog dana bude taj: njegova prevara, bas zato sto kazes da posle treba da zivis sam sa sobom. Pogodila si u centar u milimetar! Smile To je ono od cega bezim, kako cu da zivim sa sobom ako me i on ostavi, on koji je super prema meni (za prethodne(nije ih bilo mnogo,nemojte to da mislite) me nije briga). Ali on je jedini koji me bas prihvatio, i ume da me pohvali, i zna sta mislim i kad cutim.. Kakva sam ja to osoba ako me on ostavi..? Zato se i bojim da ga izgubim jer se super slazemo. Bojim se to da mu kazem da se ne uobrazi, da ne bi bilo e sad kad znam da joj je tako stalo, sad mogu da joj radim sta hocu jer ce mi sigurno oprostiti, jer je luda zamnom. (posledica iz prethodne veze-priznajem svesno-jer sam pokazala da mi je stalo pa se odmah promenio, pokazao svoju pravu sliku, postao bezobrazniji, hladniji..)
Ali ni roditelji me nisu tako podrzavali kao on, niko me nije umeo pohvaliti za ono sto sam postigla, samo su kritikovali za nebitne sitnice, a on to ume.
I tacno je nemam plan, i kad god da ga i postavim, izjalavi se, jer uvek moram da ucinim drugima neku uslugu, i ostavim svoj plan po strani, 'jer ja ne radim'.
To me i nervira, jer sam do malo pre zavrsetka faksa bila skroz organizovana osoba. Zato i nerviram sama sebe, sto ne mogu da se organizujem. U pravu si> Ne trebam sve svoje planove vezivati za njega. Da moram biti stena sama sebi.. Mislicu o tome! Zaista.
A sto se tice da odem negde sama, primetila sam da se plasim toga! Strah me je da kada se vratim on nece vise biti tu... Moram prestati tako razmisljati, znam.
A sto se tice toga da cu postati nepozeljna takvim ponasanjem, zato se i ponasm ovako (blesavo) jer sam shvatila da sam nepozeljna jer je on hteo da ide sam, shvatila sam to kao da sam mu vec dosadna. Al, da, da, znam to je normalno.
Ne, ne zelim da me sazaljeva, zato sam i stavila prst na celo, i zato sam se i obratila svima vama, jer sam skontala da idem u pogresnom smeru, i hvala vam svima sto ste bili tako iskreni.
Da osudjeni smo na sebe, zar ne..?! Vreme je da pocnem da razmisljam sta je to sto me toliko plasi od same sebe, sta je to sto cini da toliko ne volim sebe, da ne mogu da poverujem ni da me on voli. Koji sam ja... Pocecu da sto kvalitetnije provodim vreme, a sto se tice prvog zacrtanog cilja, to je svakako: No more jealousy! Smile
Machakz
To me i nervira sto mi je zivot ne ispunjen, nemam svoj kutak..ali smislicu nesto, necu vise kukati nad sobom, smislicu nesto..
lightsoft
E samo kada bi neko hteo da investira u te moje filmove iz glave, bilo bi para i za vas Smile a i sigurno bih pronasla zanimaciju, mogla bih da reziram i reziram do besvesti... Inace sam veliki mastar, romanticar i jedva cekam da svoju kreativnost ispoljim negde.. Uzivaci drugar.. obecavam..
bf_109_g_6
Znam da treba da pocnem da radim, to jedva i cekam, i zbog toga sam se najvise i razocarala, i veruj mi tog dana kada se zaposlim, kroz monitor bih vas castila da mogu! Mislis da nisam pokusala, i da ne pokusavam jos uvek. Zbog toga sam i poklekla, jer zavrsis faks, sve u roku i mislis da si nesto uradio, kad ono mogu da konobarisem Smile Smile Nemoj da mislis da odustaje, kopam  toliko da sam se u krticu pretvorila i sva sam se pretvorila u uvo da nesto cujem, gledam i raspitujem se ko kreten, da pocinjem da licim na merkata! Smile  Zato se i osecam bezvredno, beskorisno, zelim da napredujem, da radim, da se usavrsavam, a niko ti ne pruza sansu! "Samo preko veze"
Verovatno se zato slepo hvatam za njega, i pokusavam da zivim njegov zivot jer sam se ja u mom davno debelo zaglavila i ne mogu da se iskobeljam, prvo i osnovno iz vecitog nemanja para.. Sada kad izgleda da ni posle faksa nema resenja, priznajem malo sam se skenjala!
Jel me zezas
To smo oboje i zeleli, da pocnemo da zivimo zajedno, ali i tu se vracamo na isti problem: Nemamo para, i cekamo da se ja zaposlim! Smile
Nemamo privatnosti ni kod njega ni kod mene, a godini i 7meseci smo zajedno.
Hvala na savetima! Posebno mi se dopala sl.recenica: "Uvek postoji lepsa,bolja zgodnija ali on je izabrao tebe i neka ti to bude mantra koja ce ti uliti sigurnost i samopouzdanje."
I tako hvala jos jednom svima (i za pesmu Nine Simon, inace obozavam tu pevacicu, dobro potsecanje Smile)
Razmislacu o svemu, i javicu vam sta je to sto me nervira kod sebe! Kada sam postavila temu, mislila sam da mi se niko nece ni javiti, a drugo nisam ni mogla zamisliti da ce mi toliko znaciti vase reci!
Do sledeceg kuckanja: sta mislite, i da li vi verujete da li moze da se bude veran nekome ceo zivot?(predpostavljam da je prednost ako vam to nije prvi decko/devojka, i da on ima 29-30 a ja eto 25-26) Da li to postoji uopste i u kom procentu?
Pozdarv svima odoh da citam Daretove smernice i Munkine savete Smile
« Poslednja izmena: 17. Okt 2007, 18:37:32 od masaindijangirl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
Evo ti moj savet ,ako je neko zaljubljen tesko da moze da vara!  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:43:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.