Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Verujete li da postoji život van naše planete
Da
88.5%  (755)
Ne
11.5%  (98)
Ukupno glasova: 853
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 518
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vanzemaljski oblici života,dokazi,očevici...  (Pročitano 679528 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
to brate,puno hvala sad cu da pogledam Smile Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
za ostale - Milton Cooper je americki revolucionar, koji je do 1972 radio u pentagonu, i imao visok nivo nadleznosti, dok nije odlucio da napusti sve i okrene se protiv vlade.

Cooper je tvrdio da je josh od rozvela 47' amerika u kontaktu sa vanzemaljcima, koji imaju nameru da dovedu ostatak svoje rase, i da se nasele na zemlji, jer su svoju planetu unishtili. po kuperu, baza prvih izvidjacha je vec na mesecu, a u oblasti 51 se nalaze njihova dva vanzemaljska nauchnika, koji implementiraju deo ljudskog DNK u njihov, kako bi period adaptacije na zemlju drastichno ubrzali.

veliki prilog tome je u takozvanom "Oldrinovom ludilu" - kada je oldrin kruzio oko meseca, u jednom trenutku je poceo da vrishti o tome kako vidi silos, na mesecu!!!! radio amateri su uhvatili snimak iz hjustona, i to je izazvalo veliku polemiku. oldrinove rechi su bile slicne nalik - "Prosto je neverovatno.... SHTA!??! vidim... vidim zgradu!!! ovo je neki silos!!!! odakle ovo na mesecu, objasnite mi, hocu odmah da znam shta je ovo, odmah mi recite!!!!!"

na kraju krajeva, mnogo ljudi propagira teorije zavere, ali potvrda miltonove price je upravo u njemu samom - 2001 je pronadjen ubijen u svom stanu, profesionalno da profesionalnije ne moze da bude. tihi metak u chelo, mrtav, nikakvi dokazi...

knjigu je izbacio 1989, mene bar naterao da sumnjam, a veliki sam skeptik za vanzemaljce bio!
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
matori sad mi se vratilo secanje...skinuo sam knjigu,i kada sam video dokumente,setio sam se da sam gledao emisiju o njemu,a spominjao sam ga i na prosloj temi,ali sam zaboravio kako se zove,ali sam napisao da je pronadjen mrtav u sobi,a evo odmah sam naleteo pri kraju knjige na izvestaj o nlo-u iznad Belgije,a upravo juce sam gledao na History kanalu pukovnika Belgijske avijacije koji je poslao 6 lovaca da presretnu nlo i kada su ga pitali da li zna sta je to bilo da li je laser,avion,balon ili bilo sta vec vidjeno,covek je slegao ramenima i rekao:to je cvrst predmet,videli su ga i radari i piloti,i kontrola letenja sa obliznjeg aerodroma...i zavrsio,mi ne znamo sta je to,piloti naravno nisu mogli da ga stignu,a jedan od lovaca je cak upao u nlo-ov kovitlac i jedva se izvukao,posle se Cia potrudila da taj izvestaj napravi sto smesnijim,a ucesnike ovog dogadjaja maltene ludim...strasno Smiley 1.A ovde mozete videti neke dokaze da Ameri nisu sleteli na mesec onda kad je ceo svet pratio prenos ,provalite kako dok se astronaut pomera zastava se uopste ne vijori Smile   http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Moon_landing_hoax_accusations

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

400px-As11-40-5874-75.gif
(212.06 KB, 400x307)
« Poslednja izmena: 08. Okt 2007, 14:10:42 od sirkan »
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Da,da,snimak kad novinar pritiska astronaute koji su navodno bili na mesecu i moli ih da se zakunu pred biblijom a Nil Amsrong ga udario a Edgar Michel zamalo da ga prebije na intervjuu sa sinom u gajbi..Link ka snimku je postavljen ovde(na dnu strane): http://forum.burek.com/index.php/topic,104257.110.html
 Sirkane,svaka čast-volim kad postaviš snimke a na staroj temi ih ima dosta dobrih  Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
pa sad je opustencija,tamo sam poceo da se nerviram... Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Једно питање, донекле инспирисано са "War of the worlds", али ако неки алијени планирају населити земљу зар их неће поклати вируси, бактерије и болести.
Јер разлога зашто ми немамо проблема са болестима јесте што смо временом развили јак имуни систем (јесте да се повремено разболимо, али то нема обавезно смртан исход), док би неки ванземаљос треба да развије то временом (а то дуго траје).

А сад друго (помало офтопик питање):
Citat
autisti su poremeceni u razvoju
Мене занима, који поремећај у развоју имају аутисти, јел имају проблема са комуникацијом (тако сам негде прочитао) или нешто друго.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
pogledaj Freerunn-erov post,bas tu pise o Milton Cooperu,coveku koji je radio u Area 51,i prica o tome da vanzemaljski naucnici pokusavaju da implementiraju ljudski dnk u njihov bas zbog adaptacije za zivot na zemlji,znaci da oni rade na tome...a o autizmu znam da tu nema pravila i ima ih mnogo vrsta,neki samo imaju problem komunikacije,a cesto su genijalni u drugom smeru,dok ima i onih koji ceo zivot zive na nivou dece od 5 godina i totalno zaostaju i u fizickom razvoju...ajde sad da ne odem u off(toliko smo se borili protiv toga),evo jedan sokantan snimak sa Turske televizije,uzivo...sta kazete na ovo Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

vlcsnap-342131.png
(66.63 KB, 320x240)
*
cIEbcmFzICE.avi (1391.84 KB)
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
HTC Tattoo
Skinuo sam sa neta Misterije i neobjašnjivi fenomeni,ima tri knjige,ako vas interesuje postaviću.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
 Jel na Srpskom?Postavi...
 Sirkane,klip je super samo mi je uvek nekako sumnjivo što ti snimci traju kratko  Smile
Једно питање, донекле инспирисано са "War of the worlds", али ако неки алијени планирају населити земљу зар их неће поклати вируси, бактерије и болести.
Јер разлога зашто ми немамо проблема са болестима јесте што смо временом развили јак имуни систем (јесте да се повремено разболимо, али то нема обавезно смртан исход), док би неки ванземаљос треба да развије то временом (а то дуго траје).
Evo snimka koji je deo iz dokumentarca "UFO Area 51 - The Alien Interview" koji je jedan od ljudi koji su "razgovarali" sa alienom pokazao novinarima krijući u potpunosti identitet.Glas mu je elektronski izmenjen i ovo bi mislim bar,trebalo da bude snimak iz Area 51 nakon slučaja Roswel(ako se ne varam).Tu je umro upravo jer njegov imuni sistem nije mogao da se izbori u dodiru sa vazduhom i sl.Čovek objašnjava a video je novinarima predat bez tona jer se ovaj bivši radnik tamo plaši da ga neko ne prepozna...Zanimljiv video.
 
« Poslednja izmena: 08. Okt 2007, 20:48:40 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
@diletant,postavi obavezno,a za Tex-a,ne mogu da postavljam vece klipove jer sam na dial up-u,pa mi treba sto godina da postavim i 2mb,a ne daj boze kad bih morao nesto vece,poludeo bih,ali uskoro mi stize adsl pa se nadam boljitku.A ovaj snimak sto si postavio jeste iz Area 51,njega su sifrovano zvali Ebe,a umro je posle sest dana,a na snimku su koliko se ja secam i dvojica doktora koji ga pregledaju sa baterijskim lampama jer mu je smetala jaka svetlost.Ajde ja da postavim jedan usporeni snimak izraelskog lovca u direktnom susretu sa nlo-om,provalicete da avion maltene stoji,pa vi vidite koliko su ovi brzi Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
oiRqbJ0AlO4.avi (1882.93 KB)
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 518
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.238 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.