Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telo razneto eksplozivom pronađeno u stanu u Rakovici  (Pročitano 1031 puta)
15. Avg 2007, 14:34:58
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Telo neidentifikovane osobe razneto eksplozivom pronađeno je jutros oko 6 sati u jednom stanu u Rakovici, potvrdila je Tanjugu Informativna služba MUP-a.

Prema procenama policije, smrt je najverovatnije izazvana detonacijom eksplozivne naprave, a detalji u vezi sa slučajem biće poznati nakon što bude završen uviđaj.

U Gradskom zavodu za hitnu medicinsku pomoć Tanjugu je rečeno da se eksplozija dogodila u Ulici Nićifora Ninkovića u naselju Petlovo brdo i da je najverovatnije reč o samoubistvu.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
MORBIDNO
Bivši radnik DB Slobodan Aleksić (52) razneo se juče sa dva kilograma plastičnog eksploziva zbog neuzvraćene ljubavi i velikih dugova

BEOGRAD - Bivši radnik Državne bezbednosti Slobodan Aleksić (52) iz Beograda razneo se sa dva kilograma plastičnog eksploziva, zbog neuzvraćene ljubavi i velikih dugova! Aleksić se razneo juče ujutro, na poljani u ulici Nićifora Ninkovića, pored broja 110, u naselju Petlovo brdo.

Delovi njegovog tela, od koga je čitav ostao samo trup, leteli su preko kuća i zgrada na sve strane! Policija je delove tela skupljala i u okolnim ulicama, a dok je trajao uviđaj, komšije su jurile pse i mačke da ih ne razvuku!

- Evo, ovde je bilo srce, a na ovoj stazi delovi jetre. Mozak je bio desetak metara od mesta na kome se razneo, a jedno uvo pronađeno je 50 metara dalje. Krvi i parčića mesa bilo je na sve strane. Posle uviđaja došli su ljudi iz vodovoda i sprali ostatke raznetog leša, a smrad se još oseća - pričale su juče komšije, koje je u šest sati ujutro probudila eksplozija, od koje je popucalo i desetine prozora na obližnjim kućama.
Aleksić se juče oko 5.30 dovezao svojim "volvom" do ove ulice, u kojoj živi majka njegove simpatije O. B., koja je radila u njegovom privatnom grilu i dopadala mu se, ali koja nije želela da bude s njim, jer je udata. Navodno, Aleksić joj je cele noći slao poruke, pretio da će se ubiti, ali ona nije odgovarala na njih. Onda je otišao do auta, uzeo plastični eksploziv, inicijalne kapisle, klešta i selotejp traku. Sišao j do poljane, obmotao eksploziv i razneo se.

- Pet minuta ranije, pored njega je prošla komšinica koja je išla na posao. Videla je da drži nešto u ruci, ali ne i šta. Kad je eksplodirao, naselje se treslo kao da je bombardovanje - pričaju komšije.
U poljani, s koje su se širili dim i nesnosan smrad, komšije su videle krater, a pored ugljenisani trup. Policija je u gepeku Aleksićevog "volva" našla još eksploziva i pušku, dok su ključevi bili ostavljeni u bravi automobila.

OPROŠTAJNA PORUKA U MOBILNOM TELEFONU

O. B. (34) pronašli smo u stanu njene majke, koji se nalazi u zgradi pored poljane na kojoj se Aleksić razneo. Ona tvrdi da ona nije kriva za njegovu smrt i da je to SMS porukom najavio svojoj drugarici.
- Radila sam kod njega u grilu tri meseca. Počeo je da mi se udvara i zbog njega sam imala velike probleme s mužem. Slao mi je i poruke. Zbog takvog njegovog ponašanja, dala sam otkaz i otišla na more. Rekla sam mu da mi spremi moju radnu knjižicu kad se vratim s mora i našla sam nov posao. Sinoć mi je slao poruke, ali ih ja nisam čitala i mehanički sam ih brisala iz telefona - očajno nam je ispričala O. B.
Ona, međutim, tvrdi da se Aleksić ubio zbog dugova:
- Bio je dužan i bogu i narodu. Trebalo je da vrati dugove do 20. avgusta i verujem da se zato i ubio. Ali, zašto pored moje kuće? Verujem, zato da bi mi napravio još veći problem, a posle svega i ja sam na ivici da završim kao on - kaže nesrećna žena.

Izvor: Kurir / (D. M.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry znj f1
jedino da se nadamo da nece bar isto tako zavrsiti, ipak je dovoljno i 100g exploziva, a ne 2kg EEJJ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.