Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:57:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drugi brak  (Pročitano 41836 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Moze li neko da mi pogleda 2. brak...? prvi je ispucan ... specificno mi je sto je 9. kuca povezana sa 7. ... vladari u konjukciji ... pa ne znam sad kako to objasniti ... i sve se prozima kroz aspekte i vladara 7. .. tj. orvog braka... Smile

evo link do karte... inace kao sto vidite pokazatelja za vise od jednog braka ima na pretek...

http://s233.photobucket.com/albums/ee29/Dijance26/?action=view&current=carta.gif

Vasa 7.kuca prikazana je znakom Device, a Merkur kao vladar tog polja govori o promenama, dvojnosti i mogucnosti da zaista imate vise od jedne bracne veze.
Merkur se nalazi u retrogradnom hodu i u znaku Jarca - sto je siguran plokazatelj
karmicke veze sa prvim bracnim partnerom.
U drugi brak uci cete putem prijateljstva (vladar 9 i 11), a taj muskarac bice mnogo
snaznija licnost od prvog supruga, jer se vladar 9 .kuce Mars nalazi u Jarcu, znaku svoje
egzaltacije. Ulazak tranzitnog Saturna u vasu 7. kucu (koja generalno govori o braku)
i snazan trigon ka Merkuru i Marsu moze govoriti o periodu sazrevanja na nivou
partnerskih odnosa u ovoj godini.
 
                                astrolog Vera Jovanovic
                                kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 A moze li neko da mi odgovori da li ova osoba cija je natalna karta u prilogu, ima mogucnosti za drugi brak?
Ja verovatno nemam je mi je Venera u Jarcu retrogradna u VII kuci, procitala sam negde da kad je Venera retrogradna to znaci brak u kasnijim godinama ili braka mozda nece biti.  By the way, ovde je rec o mom bivsem decku.  

[Ostavi podatke o rodjenju]
« Poslednja izmena: 19. Maj 2008, 13:21:11 od montenegrina »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
natalna karta osobe iz prethodne poruke je u prikacenom fajlu

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Dubinom današnjeg pada merim visinu sutrašnje pobe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 286
Zastava na najlepšem mestu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8310
nisam znala da postoji ova tema mene stvarmo zanima drugi brak jer prvi sa muškarcem rođenim u znaku bika nije uspeo.Hvala
IP sačuvana
social share
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao neće izgubiti i u kome se pamti samo najlepše. Zato gde god da si zatvori oči otvori srce i znaj da te volim
"Obrazovanje se ne sastoji od toga koliko ste zapamtili ili koliko znate. Sastoji se od toga da razlikujete koliko znate, a koliko ne
[b][/b]
Neznanje je majka drskosti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 56
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung E900
Drugi brak...hmmmm..... Smile
Ovi pokazatelji koje sam procitala u ovoj temi nisu kod mene, valjda. Sto se tice horoskopskog znaka bracnog druga to je ispalo tacno. Moj muz je bik ali blizu DC imam Hiron. Kakvo li on ima znacenje?   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
Mislim da ne postoji tema koje se nismo dotakli u vezi astrologije, pa tako i o Hironu  Smile Pregledaj je Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
jaoo,plashim se ove teme...jel` moze neko meni da pogleda? negdje sam prochitala da postoji ta moucnost i to me bash,bash plashi... ajde neka me neko utjeshi!! al isto realno Wink karta mi je na 29.str.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
jaoo,plashim se ove teme...jel` moze neko meni da pogleda? negdje sam prochitala da postoji ta moucnost i to me bash,bash plashi... ajde neka me neko utjeshi!! al isto realno Wink karta mi je na 29.str.

Postovana,nemate razloga za strah. Lose stvari ostavili ste za sobom,i tokom naredna dva i po meseca imacete mogucnost da neke znacajne stvari za Vas bitno popravite.
Sto se tice drugog braka mogicnost postoji ali kasnije, to kasnije je za dve godine kada ce jedna slucajna veza prerasti u nesto znacajnije, i dace Vam sasvim novi smisao zivota
astolog numerolog Danica Cvetkovic-Obradovic na broju 0900 150 316 opcija 11

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol
Poruke 40
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
hvala,hvala!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Da li moze meni neko da pogleda da li cu imati drugi brak , videla sam da imam jedan od pokazatelja i to veneru u blizancima u devetoj kuci. Natalna mi je na 29.strani . Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:57:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.