Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:27:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Cernobilj Sabotaza  (Pročitano 24022 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Samsung S500
A da se ti malo smiriš?

Da... ti si najpametniji...
Da.. ti sve znaš, u sve se razumiješ...
Da... ja nisam znao gdje je Černobil, niti sam ikada vidio tenk u životu, niti sam ikada pročitao jednu knjigu o vojnoj tehnologiji, niti sam ikada razgovarao sa nekim inženjerom, ili profesionalnim vojnikom...


Da, potpuno si u pravu.

Eto, jesi li sad sretan?


A sad, da te nešto pitam - zašto ti misliš da je svatko onaj koji ima drugačije mišljenje automatski "neznalica koja nikad ništa nije pročitala o temi"?

Ti se ovde postavljaš kao nobelovac i soliš pamet meni (iako me ne poznaješ) i svima ostalima...

Malčice bahato za srednjoškolca od 17 godina, zar ne?

ja sam skoro dvostruko stariji od tebe, pa se ipak ne postavljam na taj način...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
My spidey sense tells me да ако овако наставите пашће лок. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
moram da priznam da ti je donji deo odsgovora potpuno posten i moralan i da JESI lepo razgovarao dosad...,ali ja nikad nisam rekao da svako ko ima drugacije misljenje od mene je neznalica.
a i stvar je u tome sto smo Duh Sekire,bannnnjac i ja toliko pizdeli oko jedne kliknke koja misli da sve zna i toliko nam je solila pamet o Americi i lupetala,i nekako sam postao nadrkan...i takodje zato sto se na ovom forumu(ne vi)nalazi toliko kretena koji ovo smatraju tako ozbiljno i spremni su da teraju inat sve dok neko ne ispizdi ili dok se ne smore...
a jos jedna mana koja je losa za Burek jeste to sto se ja brzo stapam s okolinom,u smislu ocu brzopleto da se upoznam sa svakim,pa onda zaboravim da ima clanova koje ne znam...
paa...sta mogu da ti kazem... Smile mali broj i ljudi su na Bureku stvorili sliku o meni kao uobrazenom i tvrdoglavom,a neverovatno,kad god pricam uzivo s nekim ne bih ni pomislio da se ovako svadjam-mnogo sam popustljiv i tolerantan i kao sto rekoh-ispravim se kad treba...iako je mali broj ljudi koji su protiv mene,takav sam da mi smeta cak i ako je neko ko je udaljen od mene 10000km jer ne mogu da podnesem da sam s nekim u konfliktu...devica,jebi ga... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Samsung S500
No dobro. dosta offtopica jer će zaključat temu

Smile
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
 Smile  Smile
neego...usput,aj,kad sam vec krenuo post,da vam kazem ponesto...
Russian Woodpecker i danas radi,iako svi zvanicnici tvrde da je zatvoren.kao sto rekoh,cesto su se vidjale velike kolone vojnih vozila kako ulaze tamo...
a ukoliko neko zeli da zna nesto vise o ZONI.neka kaze,pa da mu postujem ili da mu dam neke korisne linkova jer je meni net tatalno sjeban...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
@hkj

Ма опуштено, а што се тиче оне клинке и мене је изнервирала, стим што сам се брзо смирио јер нежелим да ме дегени нервирају (нису вредни мојих живаца) Smile
Слажем се има пуно људи који ово схватају преозбиљно, уместо да опуштено причају.

Ахем, натраг на тему. Ајде стави шта имаш о зони.

Успут јеси играо STALKER-а?
Чујем да је Дуга-3 била инспирација за "brain scorcher" због неке теорије да служи за контролу ума.
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 15:32:46 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
jeste! Smile ta igrica me je samo jos vise navukla na Cernobilj,ALI ja jos od ranije izucavam ZONU...
i bas ko sto je bio slucaj sa Ruskim Petlicem-ljudi su stvarno mislili da taj signal na radiju sluzi da im SSSR kontrolise umove... Smile  Smile mada,reko sam vam-magnetni talasi oko tog objekta su bili toliko jaki da su zemljoradnici u inace najplodnijem mestu Ukrajine-Polesju zabadali na razdaljini od po cak i 20km od antena neonke u zemlju da bi plasili ptice na njivama...i mnoga slabija elektronika bliza dugi bi krenula cudno da se ponasa,a neretko su se javljale lavobolje,jer i struja emituje neke vrste radijacija i zracenja(mikrotalasna je i nastala od uredjaja za primanje frekvencija iz WW II)tako da u kombinaciji sa talasima i poljima svakakve moguce vrste kakvih je bilo i jeste u Dugi  umela je da napravi osetne cudnovatosti...
a ta teorija za sabotazu postoji jos od 1987 dok Jeljcin jos nije bio predsednik-on je zavrsio nuklaerni,ili fizicki fakultet<ovo stvarno nisamo siguran,ali znam da je imao velikog udela u istrazi Cernoblija dok se nije sve raspalo...nije davao nikakve posebna izjave jer je vise ucestvovao u organizaciji prve rane evakuacije i predvidjao posledice,nego sto je zaista radio tamo...tj.on nikada nije izneo toeriju sabotaze jer je vise bio konsultant,a kad je dosao na vlast,vec je bilo drugih problema...
a sto se tice ZONE,hteo dam da otvorim novu temu...aj,mozda necu,ali je nevidjeno veliki i nesitrazen pojam,tako ce mi potrajati malo,a i treba nekom liku da poslajem slike sa PARTNER 2007...postovacu sve o ZONI malo kasnije...dotle imate slike...
nabacicu gomilu stvari...
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 16:38:18 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6267
Za kontrolu uma se prica i za Americku "Harfu" (HAARP), mada kad vec pricamo o tome jedna Ruska kompanija EIT (Elate Intelligent Technologies) je razvila uredjaj sa kojima se moze kontrolisati vremenske prilike u radijusus od 300km.Uredjaj se sastojao od par desetina osmometarskih antena koje emituju energiju u pravcu jonskog omotaca.Antene su bile povezane na izvor energije i kompjuter pomocu kojeg se stvaraju zeljeni klimatski uslovi.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
vidi,woodpecker postao zvanzemaljac... Smile
salim se malo...
nego hvala na lepim informacijama.i ja sam cuo za slicne stvari,mada se ne bavim nesto mnogo time...
evo vam jos slika ZONE
uskoro ce i tekstovi i pojedinacni clanci za svaki pojam...
1.slika prikazuje granicu ZONE u UKrajini.Belorusija ipak vise pati,jer ima dosta ljudi i sela unutar Beloruske ZONE,ali se ne vide na svim visinama.oni moraju da cuvaju granicu tako da su brojna sela u BElorusiji ostala u ZONI iako je ZONA takoreci do granice...
2.slika prikazuje put radnika izmedju 1986 do 2000.godine od Grada Slavutcha do CAEZa,prugom koja je ostala i radi i dan-danas koja na putu do CAEZa dva puta prelazi granicu.Vise o svemu ovome u sledecm postu.takodje i slike i tekstovi...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Grubi Prikaz Zone Ekskluzije.jpg
(125.62 KB, 792x689)
Grubi PRikaz Zone pre zatvaranja CAEZa.jpg
(125.46 KB, 792x689)
Grubi Prikaz Zone Ekskluzije.jpg
(125.62 KB, 792x689)
Grubi PRikaz Zone pre zatvaranja CAEZa.jpg
(125.46 KB, 792x689)
« Poslednja izmena: 22. Jul 2007, 17:34:27 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Зона Алијенације, које екстра име. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:27:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.179 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.