2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rafael Nadal-Fan club  (Pročitano 134446 puta)
18. Jul 2007, 16:00:44
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Рафел Надал

Рафаел "Рафа" Надал Парера (шп. Rafael Nadal Parera; рођен 3. јуна 1986) је шпански тенисер. Он је нећак Мигела Анхела Надала, бившег играча фудбалског клуба Барселона. Он је тренутно бр. 2 на АТП листи најбољих свјетских тенисера и једини послије Бориса Бекера коме је то успјело у тинејџерским годинама.

Надал у игри воли користити топспин те трчи брзо широм игралишта не би ли вратио сваку лопту. Познат је по изврсној физичкој кондицији захваљујући којој држи квалитет игре и након неколико сати. Врло је добар и у противнападима.

Иако Надал игра лијевом руком, у нормалном животу је дешњак. У његовим раним годинама је његов стриц и тренер Тони Надал закључио како би његов двоструки бекхенд могао бити још бољи са снажном десном руком, па је Рафаела научио да користи лијеву руку.

Надалова серија побједа на земљи (након побједе над Роџером Федерером 1-6 6-1 6-4 7-6(4) у финалу Ролан Гароса 2006.) је дошла до 60 узастопних мечева, што представља најдужу серију побједа на земљи међу мушкарцима у ери Тенис Опена. Надал је претходно дијелио рекорд с 53 побједе Гиљерма Виласа. Када је држао тај рекорд, још је био тинејџер. Крис Еверт држи рекорд (међу оба пола) од 125 мечева.

izvor: Википедијa


Moj drugi omiljen igrac(posle Federera)(ne racunam srpske tenisere oni su najbolji Smile)
PS:evo sada pricei o Rafi Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia n73
Znaci u omiljene tenisere ti spada Top 3??

Tebi nikad nije dosadno.

To je ko kad bi navijao za Mancester,Čelzi i Arsenal.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung Z-400
bolje da navija za: 1. milan, 2. milan, 3. milan (jbg brate kada je najjaci  Smile ).
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Znaci u omiljene tenisere ti spada Top 3??

Tebi nikad nije dosadno.

To je ko kad bi navijao za Mancester,Čelzi i Arsenal.

meni se svidja Roger Federer od pre 3 godine kada je pobedio u finalu Agasija,a Nadala volim jer je igram na tenisu slicno kao on,a srpske tenisere normalno cu da volim vise od svih makar bili 100 Smile
bolje da navija za: 1. milan, 2. milan, 3. milan (jbg brate kada je najjaci  Smile ).
ja i navijam za 1.milan 2.milan 3.milan to mi je oiljen tim,a i tu su moja dva omiljena igraca tj. sve se vidi u potpisu Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Lunar XZ130
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia n73
Znaci u omiljene tenisere ti spada Top 3??

Tebi nikad nije dosadno.

To je ko kad bi navijao za Mancester,Čelzi i Arsenal.

meni se svidja Roger Federer od pre 3 godine kada je pobedio u finalu Agasija,a Nadala volim jer je igram na tenisu slicno kao on,a srpske tenisere normalno cu da volim vise od svih makar bili 100 Smile
bolje da navija za: 1. milan, 2. milan, 3. milan (jbg brate kada je najjaci  Smile ).
ja i navijam za 1.milan 2.milan 3.milan to mi je oiljen tim,a i tu su moja dva omiljena igraca tj. sve se vidi u potpisu Smile

Nemaš Federera,Nadala,Djokovica,Jankovic,Ivanovic,Timotic,Tipsarevica,Bozoljca i Pasanskog u potpisu.

Ispravi to.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1677
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Znaci u omiljene tenisere ti spada Top 3??

Tebi nikad nije dosadno.

To je ko kad bi navijao za Mancester,Čelzi i Arsenal.

meni se svidja Roger Federer od pre 3 godine kada je pobedio u finalu Agasija,a Nadala volim jer je igram na tenisu slicno kao on,a srpske tenisere normalno cu da volim vise od svih makar bili 100 Smile
bolje da navija za: 1. milan, 2. milan, 3. milan (jbg brate kada je najjaci  Smile ).
ja i navijam za 1.milan 2.milan 3.milan to mi je oiljen tim,a i tu su moja dva omiljena igraca tj. sve se vidi u potpisu Smile

Nemaš Federera,Nadala,Djokovica,Jankovic,Ivanovic,Timotic,Tipsarevica,Bozoljca i Pasanskog u potpisu.

Ispravi to.

1)mislio sam na fudbalere
2)koliko ti je trebalo da na netu nadjes sva (nisu tu svi) imena tenisera? Smile
IP sačuvana
social share
... Ja kapiram da neko gotivi Maradonu,Tajsona,Rodmana,Kanidju,Mekinroa,Kantonu jer su ljudi nenadjebivi i na terenu i van njega i stvarno imaju originalan način pristupa životu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Nadal se plasirao u finale ATP turnira u Stutgartu, igrace protiv Stanislasa Vavrinke.


Vamos Rafa!
IP sačuvana
social share
Siete gli antijuventini di professione,usate un po di sportivita,guardate il presente,il passato non conta piu,siate realisti,noi siamo la Juve.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
Nadal pobedio Vavrinku sa 2:0 (6:4, 7:5), i osvojio turnur u Stutgartu.


Vamos Rafa!
IP sačuvana
social share
Siete gli antijuventini di professione,usate un po di sportivita,guardate il presente,il passato non conta piu,siate realisti,noi siamo la Juve.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovaj život je biznis da popizdiš

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia n73
Znaci u omiljene tenisere ti spada Top 3??

Tebi nikad nije dosadno.

To je ko kad bi navijao za Mancester,Čelzi i Arsenal.

meni se svidja Roger Federer od pre 3 godine kada je pobedio u finalu Agasija,a Nadala volim jer je igram na tenisu slicno kao on,a srpske tenisere normalno cu da volim vise od svih makar bili 100 Smile
bolje da navija za: 1. milan, 2. milan, 3. milan (jbg brate kada je najjaci  Smile ).
ja i navijam za 1.milan 2.milan 3.milan to mi je oiljen tim,a i tu su moja dva omiljena igraca tj. sve se vidi u potpisu Smile

Nemaš Federera,Nadala,Djokovica,Jankovic,Ivanovic,Timotic,Tipsarevica,Bozoljca i Pasanskog u potpisu.

Ispravi to.

1)mislio sam na fudbalere
2)koliko ti je trebalo da na netu nadjes sva (nisu tu svi) imena tenisera? Smile

Na interentu?
Bulaznis momak...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.