Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:13:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Dejvison horoskop  (Pročitano 31156 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ako je neko zainteresovan da pogleda ovaj davison...Prvo smo bili kolege , pa smo se druzili ali smo usli u vezu kad je venera krenula retrogradno..da li to neminovno znaci da smo osudjeni na propast Smile???

Pa eto,ta retro Venera mi nije bash najmilija...a shto se tiche Dejvisona,loshe je shto je vladar DC u T kvadratu,mada ce ovaj saturn nad Mjesecom drzati vezu,koja ce biti puna tenzija.
Ljubav ce biti podrzana sexom,al ima velika doza fatalnosti...
Krajem septembra 2008.g.veza ce biti u krizi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Spoj nespojivog :)))

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_64ata_01_02_ivana_ica_vladimir_vlade.67988.24592.gif&res=100&va=&cid=2lpfileyhf1pf-u1184093270
karta je slicna icinoj,volela bih kad bi neko nesto objasnio!?
nisam bas nesto odusevljena ovim krstom Smile

Proveri ponovo ovaj link,nesto nece da se otvori ova tvoja karta...bar meni ne polazi za rukom... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Imash temu na TOP-u Dejvison horoskop,ovdje se uchi,znachi osoba postavlja kartu i sama je komentarishe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
kako se vidi da li postoji mogucnost pomirenja u karti?mislim na vracanje na ex decka jel to retrogradno kretanje neke planete ?nekog vladara ili dispozitora?
Saturn chesto zna da dugo drzi veze,osobe mogu da se svadjaju,pa se mire,moze to biti konjukcija sa Venerom,Mjesecom,trougao....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Tinna
imam pitanje,kazes da ASC je muskarac u Dejvisonu a ja sam mislila  da su to mars i sunce?a da je Desc devojka?Problem je konkretno kod mene sto je Asc u vagi pa onda Venera predstavlja njega ili nju??onda je Desc u ovnu ,pa mars treba da predstavlja nju? protivrecno je!kako sad to da protumacim?inace pluton pravi kvadrat i sa venerom i sa suncem i sa mesecom-patimo oboje? da li bih mogla da postavim kartu da probas da pomognes?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 

imam pitanje,kazes da ASC je muskarac u Dejvisonu a ja sam mislila da su to mars i sunce?a da je Desc devojka?Problem je konkretno kod mene sto je Asc u vagi pa onda Venera predstavlja njega ili nju??onda je Desc u ovnu ,pa mars treba da predstavlja nju? protivrecno je!kako sad to da protumacim?inace pluton pravi kvadrat i sa venerom i sa suncem i sa mesecom-patimo oboje? da li bih mogla da postavim kartu da probas da pomognes?
imala sam prilike da slusam razlicita tumacenja dejvisona, mushkarac je  -mars i sunce a zenska osoba mjesec i venera,isto tako,asc predstavlja jednu osobu a dc drugu,nemorash se striktno drzati price asc musko a dc zensko,obicno je asc starija osoba al ne mora biti,vishe gledaj kako se slazu vladar asc i dc u kakvom su odnosu,normalno ako su u konjukciji,znaci da jedna osoba tezi drugoj....
kvadart plutona sa suncem,venerom i mjesecom,tesko da moze da odrzi odnos,jer je pluton smtr,bog podzemlja,donosi te fatalne veze,kad se ljudi vole i razaraju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
sto mislite,da li su osobe ostale zajedno?


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se bas i ne razumem .. ali vidim vladari 1. i 7. niukakvom odnosu pa cak ni preko dispozitora ... onda mi se ne svidja ta Ve 180 Ur ...pri tom je Venera u vodoliji ...ali ti je i sekstil sa Saturnom pa neka trajnost u povezanosti bi trebalo da postoji (barem vise sa njene strane!)...ali da li ce bas doci do braka u to sumnjam ...jer je Ve vl. 7. polja pa samim tim ona pokazuje ishod veze ... Venera 90 Neptun .. doslo je mozda do neke prevare, lazi ... mozda ona prevarena ili je idealizovala celu pricu i njega...
sve pocelo iz velike strasti, Mars je jos u prvom polju u znaku strelca ...avanturisticki .. mozda ...zanimljivo, itd ...uglavnom pocetak naglasen, Mars kao signifikator njega u kvadratu sa Plutonom .. mozda neki fatalni muskarac ili je sve to pocelo kao fatalna strast i privlacnost..So i Mo u sekstilu, povezanost postoji, medjutim vrh 4. kuce u Vodoliji mi je nekako jos jedan pokazatelj da od zajednickog zivota i od neceg ozbiljnijeg nema nista....jos Mo u 4.. polju 90 Ma i 180 Pl. ... mozda je doslo do ozbiljnije veze ili zajednice ali je doslo do povredjivanja osecanja (i to njenih ..jos je Mo u preosetljivim Ribama) i svadja i mozda do kraja veze.. e sad ne bih znala reci da li su ostali zajedno reklo bi se da ne .... ali ja sam ovako sve ovo laicki ... Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2008, 13:54:21 od MikyM »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo postavljam kartu mog bivseg decka i mene, bili smo tri godine zajedno.
Zanimljuvo je da u Dajvisonu vladari AC-a i DC-a ne prave aspekt.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_64at_01_03_philomela_tom.38511.12496.gif
(55.3 KB, 748x1102)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pa cesto se desava kod puno parova da su zajedno .. cak i dugo godina ili zavrse brakom .. mada i raskinu .. a da u Davisonu nema kontakta izmedju vladara ASC i DSC.. mislim da to i nije bas presudno .. ne znam u praksi kako se to ispoljava ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:13:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.