Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:18:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Dejvison horoskop  (Pročitano 31147 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ica_cica,

Ja ti mogu pogledati ovaj dejvison kao vas odnos, ko sta tu zeli i cemu tezi, ako to zelis.

Sto se tice karme, bolje da to tumaci neko ko ima vise znanja. Ja posto sam pocetnik, za sada, sto se tice karme gledam samo konjikcije, jer su mi one najlakse za tumacenje.

Po onome sto si ti napisala, ja bih pre rekla da ste vas dvoje bili u nekom porodicnom odnosu, a ne ljubavnom. U ovom Dejvisonu JMC pravi konjukciju sa IC osom (kuca, dom). Sto me isto navodi na pomisao da ste bili u nekom porodicnom odnosu. Mozda lupam, zato ti kazem, bolje da pogleda neko sa vise znanja, jer mislim da karmicna astrologija nije naivna, i da ne treba neko ko nema znanja da daje svoje prognoze.

Ako hoces, ja cu ti pogledati Dejvison kroz vas sadasnji odnos.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Spoj nespojivog :)))

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ica_cica,

Ja ti mogu pogledati ovaj dejvison kao vas odnos, ko sta tu zeli i cemu tezi, ako to zelis.

Sto se tice karme, bolje da to tumaci neko ko ima vise znanja. Ja posto sam pocetnik, za sada, sto se tice karme gledam samo konjikcije, jer su mi one najlakse za tumacenje.

Po onome sto si ti napisala, ja bih pre rekla da ste vas dvoje bili u nekom porodicnom odnosu, a ne ljubavnom. U ovom Dejvisonu JMC pravi konjukciju sa IC osom (kuca, dom). Sto me isto navodi na pomisao da ste bili u nekom porodicnom odnosu. Mozda lupam, zato ti kazem, bolje da pogleda neko sa vise znanja, jer mislim da karmicna astrologija nije naivna, i da ne treba neko ko nema znanja da daje svoje prognoze.

Ako hoces, ja cu ti pogledati Dejvison kroz vas sadasnji odnos.

Ma,jao...ta karma...bolje da nisam ni zabijala nos u te stvari...bezveze,samo te vraca nepotrebno u proslost i ne dozvoljava ti da napredujes ka buducnosti...jeste,sve to stoji da moze mnogo toga da te nauci ali mnogo opterecuje...i da,nije se zezati sa tim stvarima...

Ako ti nije problem bila bih ti zahvalna kada bi rekla nesto o ovom nasem odnosu...trenutno nismo zajedno,izgleda da je Uran odradio svoje... i pitanje je da li cemo ikada vise biti... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ica_cica

Vi ste u ovom odnosu predstavljeni venerom i marsom. A oni nisu ni u kakavom aspektu, ali malo je trebalo pa da budu u trigonu. Ko da je malo hvalilo pa da budete obadvoje zadovoljni kroz ovaj odnos.

Asc je u vagi, sto predstavlja njega. Znaci njemu je bitna ljubav i partnerski odnosi. Vladar asc venera u raku u 9 kuci. On je i veoma emotivna osoba, kojoj su bitni dom, porodica, kuca. Dispozitor venere je mesec koji se nalazi na samom vrhu 12 kuce. On se ne oseca dobro u ovoj vezi. Mesec ovde pravi samo jedan aspekt i to kvadrat sa neptunom. Znaci osecanja u ovoj vezi su lazna. To moze da znaci da ste prvo osetili jaku povezanost dusa, ali da se vremenom uoci da je to lazna slika i lazan osecaj. Venera trigon jupiter iz prve kuce, to moze da znaci da je on u pocetku ove veze bio srecan i tu vezu dozivljavao kao nesto veoma lepo, ali je posle proradio venera kvadrat neptun i on je shvatio da je ta je taj dozivljaj bio lazan. Ti si predstavljena ovde marsom koji je u vagi u prvoj kuci. To govori koliko je tebe bitna ova veza. Mars konjukcija pluton, ti samu sebe unistavas ovde. Mars je opterecen sa dve teske planete, pluton i saturn. Ne znam koliko bi se ti vremenom osecala dobro u ovoj vezi. Pluton daje jake strasti, fatalnost i za tebe je ova veza fatalna, ali to nije dobro. Pluton hoce i da unisti sve. A planeta koja predstavlja tebe je u konjukciji sa plutonom. Vremenom bi te ova veza unistila. Dispozitor marsa je venera (on), to moze da govori da ti osecas veliku povezanost sa njim. Uran je ovde retro i pravi dobre aspekte. Tako da mislim da nije uran taj koji je srusio ovu vezu. On je u trigonu sa suncem (muskarac), tako da mislim da je uran donkle i drzao njega u ovoj vezi. Mislim da si se ti u ovoj vezi postavila sa dosta ljubomore, sto je njega ugusilo. Sa ovim plutonom koji je opteretio tebe si bila esplozivna, sto je njemu pocelo da smeta. Sunce (on) u desetoj kuci u lavu. On je jako sujetan, egoistican. Negde mozda misli da je on centar u ovoj vezi, oko koga treba sve da se vrti. Sunce u konjukciji sa merkurom. Mislim da su njegove izjave znale da budu dosta slatkorecive, pune kitnjastih reci. Sunce je u kvadratu sa marsom i plutonom. Mislim da je to sto je donelo raskid u ovoj vezi, a ne uran. Jednostavno, pocela si da mu budes teska, da ga opterecujes. Saturn je u prvoj kuci na samom asc. To je ono sto mi ovde stvara nedoumicu. Saturn na tom mestu zna da govori o trajanju ove veze, ko da nekim silama veze vlasnika asc. Ali, naravno zna i da optereti vlasnika asc. Posto ne vidim ovde jos neke aspkte saturna koji donose trajanju veze, mislim da je saturn ovde odreagovao na nacin da je opteretio vlasnika asc u ovoj vezi. Jos tu i pluton konjukcija asc. On se osecao optereceno u ovoj vezi.

Ja ovde ne vidim naznake vracanja i pomirenja. Vidim jednu tesku vezu, gde je pluton doneo fatalnost i tebi i njemu, ali posle te fatalnosti je krenulo rusenje te veze. Sve sto je fatalni ne traje, ali dugo ostaje u nama. Venera trigon jupiter, kazuje da se u pocetku (posto je jupiter u prvom polju) mislilo da je ova veza savrsena. Ali tu pomisao nisu donele stvarne emocije, nego one koje je prouzrokovao pluton. Znaci strast, koja nam daje zamagljenu sliku da mislimo da ludo volimo.

Eto toliko do mene, a bilo bi super da jos neko pogleda ovu kartu i da svoje misljenje. I da ispravi tamo gde sam ja mozda pogresila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U pitanju je veza koja traje god i po..  Smile



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mary83

Samo sam na kratko pogledala tvoj Dejvison, prvo sto mi je palo u oci je konjukcija Urana i Meseca. E, sada asc je u vodoliji, znaci on je predstavljen tim uranom, dc je u lavu, ti si predstavljena suncem. Mesec u dejvison cartovima predstavlja zenu. E sada ta konjukcija urana i meseca me govori o vasoj ljubavi koja je medjusobna. Taj aspek je i aplikacioni, sto govori da idete jedno prema drugom. Slicni ste, obadvoje volite slobodu i avanture, dinamiku, koja vas povezuje, jer je konjukcija u strelcu. Jos sto sam primetila da ima dosta planeta koje su retro, sto u vecini slucajeva znaci da ako i dodje do raskida, da to tesko da je definitivno, uvek se vracate jedno drugom.

Ovo sam ti samo ukratko napisala, za detaljniju analizu mi je potrebno vreme. Sutra ci napisati detaljno.

Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala puno, tinna-bg  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Spoj nespojivog :)))

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ica_cica

Vi ste u ovom odnosu predstavljeni venerom i marsom. A oni nisu ni u kakavom aspektu, ali malo je trebalo pa da budu u trigonu. Ko da je malo hvalilo pa da budete obadvoje zadovoljni kroz ovaj odnos.

Asc je u vagi, sto predstavlja njega. Znaci njemu je bitna ljubav i partnerski odnosi. Vladar asc venera u raku u 9 kuci. On je i veoma emotivna osoba, kojoj su bitni dom, porodica, kuca. Dispozitor venere je mesec koji se nalazi na samom vrhu 12 kuce. On se ne oseca dobro u ovoj vezi. Mesec ovde pravi samo jedan aspekt i to kvadrat sa neptunom. Znaci osecanja u ovoj vezi su lazna. To moze da znaci da ste prvo osetili jaku povezanost dusa, ali da se vremenom uoci da je to lazna slika i lazan osecaj. Venera trigon jupiter iz prve kuce, to moze da znaci da je on u pocetku ove veze bio srecan i tu vezu dozivljavao kao nesto veoma lepo, ali je posle proradio venera kvadrat neptun i on je shvatio da je ta je taj dozivljaj bio lazan. Ti si predstavljena ovde marsom koji je u vagi u prvoj kuci. To govori koliko je tebe bitna ova veza. Mars konjukcija pluton, ti samu sebe unistavas ovde. Mars je opterecen sa dve teske planete, pluton i saturn. Ne znam koliko bi se ti vremenom osecala dobro u ovoj vezi. Pluton daje jake strasti, fatalnost i za tebe je ova veza fatalna, ali to nije dobro. Pluton hoce i da unisti sve. A planeta koja predstavlja tebe je u konjukciji sa plutonom. Vremenom bi te ova veza unistila. Dispozitor marsa je venera (on), to moze da govori da ti osecas veliku povezanost sa njim. Uran je ovde retro i pravi dobre aspekte. Tako da mislim da nije uran taj koji je srusio ovu vezu. On je u trigonu sa suncem (muskarac), tako da mislim da je uran donkle i drzao njega u ovoj vezi. Mislim da si se ti u ovoj vezi postavila sa dosta ljubomore, sto je njega ugusilo. Sa ovim plutonom koji je opteretio tebe si bila esplozivna, sto je njemu pocelo da smeta. Sunce (on) u desetoj kuci u lavu. On je jako sujetan, egoistican. Negde mozda misli da je on centar u ovoj vezi, oko koga treba sve da se vrti. Sunce u konjukciji sa merkurom. Mislim da su njegove izjave znale da budu dosta slatkorecive, pune kitnjastih reci. Sunce je u kvadratu sa marsom i plutonom. Mislim da je to sto je donelo raskid u ovoj vezi, a ne uran. Jednostavno, pocela si da mu budes teska, da ga opterecujes. Saturn je u prvoj kuci na samom asc. To je ono sto mi ovde stvara nedoumicu. Saturn na tom mestu zna da govori o trajanju ove veze, ko da nekim silama veze vlasnika asc. Ali, naravno zna i da optereti vlasnika asc. Posto ne vidim ovde jos neke aspkte saturna koji donose trajanju veze, mislim da je saturn ovde odreagovao na nacin da je opteretio vlasnika asc u ovoj vezi. Jos tu i pluton konjukcija asc. On se osecao optereceno u ovoj vezi.

Ja ovde ne vidim naznake vracanja i pomirenja. Vidim jednu tesku vezu, gde je pluton doneo fatalnost i tebi i njemu, ali posle te fatalnosti je krenulo rusenje te veze. Sve sto je fatalni ne traje, ali dugo ostaje u nama. Venera trigon jupiter, kazuje da se u pocetku (posto je jupiter u prvom polju) mislilo da je ova veza savrsena. Ali tu pomisao nisu donele stvarne emocije, nego one koje je prouzrokovao pluton. Znaci strast, koja nam daje zamagljenu sliku da mislimo da ludo volimo.

Eto toliko do mene, a bilo bi super da jos neko pogleda ovu kartu i da svoje misljenje. I da ispravi tamo gde sam ja mozda pogresila.

Hvala ti,tinna...sve si pogodila...ja sam unistila sve...ja sam ta koja je ugusila celu vezu,ali zivot je takav...vremenom naucis na greskama...a ja moju skupo placam...
Hvala ti jos jednom.
Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D500
Kod karte od mary83 mi se svida sto su i suvladar ASCa ( Saturn ) i vladar DESCa ( Sunce ) u egzaltaciji. Potom, vladar ASCa, Uran je planeta na najvisoj tocki na karti, MCu. On tezi ovoj vezi, a i nivo razmjene njeznosti, povjerenja je dosta naglasen s tom Venerom u Ribama i jos u prvoj kuci!  Smile

Smiley
« Poslednja izmena: 18. Jul 2007, 17:12:54 od Sny »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
kako se vidi da li postoji mogucnost pomirenja u karti?mislim na vracanje na ex decka jel to retrogradno kretanje neke planete ?nekog vladara ili dispozitora?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako je neko zainteresovan da pogleda ovaj davison...Prvo smo bili kolege , pa smo se druzili ali smo usli u vezu kad je venera krenula retrogradno..da li to neminovno znaci da smo osudjeni na propast Smile???
davison
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:18:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.