Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:02:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tuča mladih košarkaša Hrvatske i Srbije  (Pročitano 8555 puta)
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Sramota.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Never Be Friends...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2180
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson P910i
Sramota kako ovi tvoji nemaju pojma u basketu  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Rezultat na pocetku ih je unervozio....
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
To se zove nesportsko ponasanje i uopste nije smesno niti zabavno da se takve stvari desavaju..Jel neko razmislja kakav utisak mi ostavljamo?
Dosta mi je bre da me gledaju kao indijanca svaki put kad uspem da na jedvite jade dobijem vizu za neku stranu zemlju! Da li biste se toliko radovali toj tuchi da je neka druga nacija bila u pitanju?  Tuzno!
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2

Dosta mi je bre da me gledaju kao indijanca svaki put kad uspem da na jedvite jade dobijem vizu za neku stranu zemlju!  Tuzno!


to je tvoj problem... jesi probala bez perja?

salim se, naravno.  Smile

a sportisti se tuku otkad je sporta. sta fali. zamisli, neko od tih malaca mogao je citav zivot da prozivi a da se ne potuce. ne stignu jadna djeca od treninga...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
To se zove nesportsko ponasanje i uopste nije smesno niti zabavno da se takve stvari desavaju..Jel neko razmislja kakav utisak mi ostavljamo?
Dosta mi je bre da me gledaju kao indijanca svaki put kad uspem da na jedvite jade dobijem vizu za neku stranu zemlju! Da li biste se toliko radovali toj tuchi da je neka druga nacija bila u pitanju?  Tuzno!
Odma se javi neka 'tica kukavica da nam kaze da smo u govnima do guse i da mu je dosta govana. Pa nemoj da seres pa ce govana biti manje.Uzgred, nasi kosarkasi nisu poceli tucu.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S7220
eprezentacija Hrvatske izgubila je u turskom gradu Bursi od Srbije 68:103

 Smile  35 razlike...    amateri neki...




Srpske nade razbile Hrvate
Cetvrtak, 28. jun 2007. 20:45



Mlada košarkaška reprezentacija Srbije ostvarila je i treću uzastopnu pobedu na turniru u Bursi. Nakon Rusa i Turaka, izabranici Vlade Vukoičića na pleća su položili i vršnjake iz Hrvatske 101:68.

Ipak, sjajna igra i pobeda srpske reprezentacije ostaće u senci tuče igrača dva tima, koja je izbila u 15 minutu utakmice pri vodjstvu Srbije 44:13.



"Zakačili" su se Marin Han i Dragan Labović, a zatim su na teren uleteli igrači sa obe klupe. Došlo je do velike gužve na parketu, a krajnji epilog bila su po tri isključena sa svake strane.

U našem timu u svlačionicu su morali Labović, Vladimir Štimac i Nikola Dragović, a kod Hrvata Han, Ante Tomić i Filip Vukičević.

SRBIJA: Tedosić 9, Kovačević 2, S. Nikolić 16, DJurković 14, Labović 9, Filipović 2, Jeronimov 8, Zivčević 10, Štimac 2, Paunić 8, Dragović 15, U. Nikolić 8

HRVATSKA: Bubalo 3, Blajić 5, Drezga 9, Vrkić 2, Tomić 6, Han, Flipović 8, Vukičević 2, Siriščević 12, Petković 2, Papac 13, Djugum 6.

(MONDO)
« Poslednja izmena: 29. Jun 2007, 11:51:43 od vlado85 »
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 

Dosta mi je bre da me gledaju kao indijanca svaki put kad uspem da na jedvite jade dobijem vizu za neku stranu zemlju! Tuzno!

to je tvoj problem... jesi probala bez perja?

salim se, naravno. Smile

a sportisti se tuku otkad je sporta. sta fali. zamisli, neko od tih malaca mogao je citav zivot da prozivi a da se ne potuce. ne stignu jadna djeca od treninga...

E da, mogucje je da je perije to koje mi je zeznulo koncepciju Smile Smile

Pa bilo bi bolje da se ne potuku...a sta fali Noletu ili Ani i Jeleni? Oni se nisu tukli a koliko vidim, nije im loshe  Smile
Ja za to imam samo jednu rech..primitivizam najgore vrste  

@Raven vidim da nisu i nisam ni pomenula tako neshto..Posto vidim da si primitivac najgore vrste, nemam nameru da odgovaram na tvoje postove
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pretjerujes.
nije to primitivizam, a pogotovo ne onaj najgore vrste.
to su klinci, jbg. ako se ne potuku do 18 godine, gdje su prispjeli... ?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Chaos, panic, & disorder-my work here is done!

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 5472
Zastava Belgrade, Over the Rainbow :)
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Pa valjda na vrh rasho  Smile

Nismo mi spartanci dodjavola..Leonida is dead  Smile
Ako hocju da gledam tuchu, ja lepo odem na boks a ne na kosarku...vec mi pun %#$^% takvih stvari...nije mi se jednom desilo da odem na kosharku i da zavrshim u totalnoj tuchi
IP sačuvana
social share
Im your only friend
Im not your only friend
But Im a little glowing friend
But really Im not actually your friend
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:02:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.