Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 827 828 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 803353 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Bogata naslednica Paris Hilton zaljubila se u Srbina B. N. koji na jednom američkom univerzitetu igra košarku i zbog njega je spremna da se odrekne slave i bogatstva. Naime, njena porodica je, saznavši da je ljubav njenog života skromni Srbin, zapretila da će je razbaštiniti, a Paris je odgovorila da joj njihov novac nije potreban i da joj je B. N. potvrdio da će s imovinom koju je dosad stekla sasvim solidno živeti u Beogradu.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pošto se iselila iz kuće bivšeg verenika glumica Megan Foks je navodno svoju holivudsku vilu pretvorila u mini zoo vrt. Megan je nabavila i prase koje je nazvala Maleni, a koje sa njom deli spavaću sobu.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
 Mala Indijka Rubina Ali koja igra jednu od uloga u filmu „Milioner iz blata“ zaradila je više novca snimajući reklamu za sok, nego snimajući film koji je osvojio Oskare. U reklami, snimljenoj u Indiji, pojavljuje se i Nikol Kidman, a režiser je čuveni Ridli Skot.


 

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Zvezda filmova "XXX" i " The Pacifier" Vin Dizel, otkrio je da će zaigrati u četvrtom nastavku filma "Fast and furious", i rekao da je zbog njega morao da ide u školu za kaskadere.

"Ne samo zbog 'ludačke' vožnje, već i zbog posebnog načina na koji će novi film biti sniman. Ima tu puno okreta, brzih reakcija i glumaca i kamermana, tako da sam morao da za kratko vreme postanem 'pravi' kaskader", rekao je Dizel.

"Zanimljiva stvar koju sam naučio u školi jeste da ti momci (kaskaderi) baš i nisu pokušavali da me spreče ili zaustave kod pojedinih vratolomija! Nekoliko puta sam pomislio dok sam se vozio sa njima da će reći: 'Ok, stani sad, nastavićemo mi', ali nisu".

Novi film iz "Fast and furious" franšize režira Džastin Lin, a Dizel (41) će se pojaviti u ulozi dobro poznatog Dominika Toreta.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kuvarska zvezda Džejmi Oliver postao je treći put otac devojčice uprkos "specijalnom receptu“.

U petak rano ujutru Oliverova žena Džuls rodila je zdravu devojčicu koja je dobila ime Petal Blosom Rejnbou, javili su ostrvski tabloidi. Slavni kuvar je prisustvovao porođaju, mada ga je zamalo propustio zbog „državnog posla“.

Oliver je samo dva dana ranije kuvao za svetske lidere okupljene u Dauning stritu, br 10, dok je Džuls u bolnici, uz komplikaciju povišenog pritiska, očekivala porođaj predviđen za taj dan.

Iako su mobilni telefoni “proterani” tokom protokolarne večere, sam premijer Gordon Braun se založio da Džejmiju bude omogućeno da prima SMS poruke iz porodilišta iz minuta u minut.

Devojčica je sačekala i pridružila se sestrama Popi Hani (7), i Dejzi Bu (5), u zgodnijem trenutku, a tata je uzeo dve nedelje “porodiljskog odsustva” da bi bio sa svojim devojkama.

Kada je objavljena trudnoća, Džejmi je izjavio da mu je najvažnije zdravlje deteta, ali da bi bilo divno kada bi dobili dečaka, jer žive u kući “nabijenoj estrogenom”.

“Pre devet meseci, kod začeća, izveo sam neke od mojih najboljih fazona, koristio sam novi stil. Navodno je najvažnija temperatura, pa su svi prozori bili otvoreni”, nasmejao je Džejmi pripadnike medija okupljene da isprate slavnu porodicu iz porodilišta.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Holivudski par Kejt Hadson i Oven Vilson izgovoriće sudbonosno "da" u junu ove godine.

Nakon pomirenja u februaru 2009 par je otpuvao na romantični odmor u Francusku, na kojem su, kako prenosi "National Enquirer", odlučili da ozvaniče svoju vezu.

"Shvatili su da su 'stvoreni jedno za drugo'. Ne žele više ikada da budu jedno bez drugog. Kejt i Oven svadbu planiraju za jun ove godine", rekao je neimenovani izvor magazinu.

Holivudski par već razmislja o mestu i izgledu ceremonije, a kao jedna od mogućnosti spominje se i skromna svečanost u kući glumičine majke glumice Goldi Hon.

"Kejt je već gledala venčanice. Favorit je 'Dior', ali jos nista nije konačno.Najverovatnije će nositi nesto jednostavno i lepršavo", dodao je isti izvor.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Sud u Malaviju odbio je Madonin zahtev za usvajanje malene Čifundo Džejms.

Iako je vlada Malavija ranije zvanično podržala želju pevačice da usvoji drugo dete iz njihove zemlje, sudski zvaničnici su saopštili da je zahtev pop dive ipak odbijen.

Agencija AP prenosi izjavu neimenovanog sudskog zvaničnika, koji tvrdi da je Madoni odbijeno usvajanje zbog jednog uslova koji pevačica nije ispunila ni tokom prvog usvajanja.

"Madona je odbijena jer zakon nalaže da potencijalni usvojitelji moraju da žive u Malaviju najmanje 18, a najviše 24 meseca pre usvajanja", rekao je zvaničnik.

Madona se nakon usvajanja Dejvida Bande 2006. u emisiji Opre Vinfri branila tvrdnjom da u Malaviju ne postoji pisani zakon koji reguliše pokušaje stranaca da usvoje decu iz te zemlje.

AP dodaje da nije poznato da li će pevačica uložiti žalbu.

Madona se pojavila u petak na sudu kako bi malenoj Čifundo Džejms, prema njenim rečima, "pružila siguran život", ali je, bar za sada, izgubila svaku šansu da to i učini.

Kako prenosi BBC, Madona je imala podršku vlade Malavija.

"Mali je broj ljudi koji imaju vremena da posete našu zemlju u podrže našu decu", rekla je ministarka za informacije Patriša Kalijati. "Madona je dala podršku za 25.000 siročadi iz Malavija i pokazala da dobro brine o usvojenom Dejvidu".

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Par Bred Pit i Anđelina Džoli imaju šestoro dece, troje biološlih, ali nemaju venčani papir. Upravo ova činjenica povod je zbog kojeg je navodno Bred Pit postavio ultimatum Džolijevoj po kojem, navodno, nema usvajanja niti pravljenja dece dok se "stvari ne promene".

Izvor blizak holivudskim zvezdama ispričao je magazinu "O.K!" da je zvezda filmova "Okeanovih 11" rekao majci svoje dece da "venčanja mora biti".

"Udaj se za mene, ili je među nama gotovo", preneo je Bredove navodne reči izvor blizak paru i dodao da je holivudski glumac to rekao nakon što mu je Anđelina rekla da želi još dece, "biološke ili usvojene".

"Odlučan je u nameri da se venčaju pre nego što dodatno prošire porodicu".

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Kada je neko vredan onda sve stigne i ništa mu nije teško. Tako i Isidora Bjelica: piše knjige, kreira šešire, majka je i supruga. I to nije kraj.

Dok se jedni dive toj renesansnoj ličnosti, a drugi se plaše da ći im iskočiti i iz frižidera, ona je marljivo radila na časopisu "Isidorine ženske strane", koji je predstavila na 14. Jacobs Fashion Selectionu, u petak uveče na brodu "Bahus".




"Ovo je prvi broj magazina koji će izlaziti četiri puta godišnje, a reč je o intelektualnom i modnom epicentru okupljanja uspešnih, pametnih i kreativnih žena na Balkanu. Ovo je, zapravo, časopis/knjiga za pametne žene", objasnila je Isidora Bjelica nakon hepeninga koji je bio kombinacija modne revije, plesa i pesme.

Naime, osim revije šešira pod nazivom Brain & Beauty, posvećenoj slavnim ženama poput Merilin Monro, Virđinije Vulf, Isidore Dankan, Grete Garbo... tokom večeri je bilo pevanja, imitiranja...




Tema prvog broja magazina "Isidorine ženske strane" je hedonizam, a tekstove su napisali Dragan Sakan, Jasmina Mihajlović, Ivana Stanković, Aleksandra Perović...

Odgovorni urednik je Nebojša Pajkić, a kreativni direktor i glavni urednik je Isidora Bjelica.

Cena časopisa je 750 dinara. Skupo? Evo šta o tome misli imitatorka Biljana Ristić, jedna od učesnica performansa: "Kupoholičarke, nastavite da rasipate, nemojte se bojati krize - kada više ne bude novca rasipajte emocije.“


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Filmska zvezda tokom dana, spasilac tokom noći!

Četujući na sajtu "Twitter", poznata glumica je zajedno sa nekoliko hiljada posetilaca popularnog sajta, spasila život uznemirenoj ženi iz Kalifornije.

Nakon sto je Murova videla rečenicu "Uzeću nož, veliki oštri nož. Isećiću ruku, celu, tako da ne gubim vreme" postala je vrlo zabrinuta i odmah odgovorila "Nadam se da se šališ".

Nakon niza razmenjenih poruka, policija je priimila nekoliko poziva za pomoć ovoj "očigledno vrlo uznemirenoj ženi"

Policija je saopštila da "u trenutku njihovog dolaska žena nije bila povređena ali je trenutno svakako smeštena u psihijatrisku bolnicu".

Glumičin muž Ešton Kučer dao je skromnu izjavu preko svog bloga.

"Moja žena je uočila pokušaj samoubistva, i na taj način spasila nekome život", rekao je retko ozbiljni Kučer.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 827 828 830
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.