Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Која је боља??
Цеца
57.8%  (48)
ЈК
9.6%  (8)
Мртва трка
32.5%  (27)
Ukupno glasova: 83
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Цеца или ЈК  (Pročitano 14397 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
aj ne prdi vise usraces se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
pa,znas genije-Beograd se nekad sastojao iz finijeg i kulturnijeg(ne uobrazenog!!)sveta koji je Tito lepo pokosio i nabacio svoje kafanske pevacice/"radnike" i ostale lenstine i neposredno-igrom slucaja dao pravu priliku za seljacine...
nemam nista protiv nekoga ko slusa Grand-mislim,sam sebe zavarava i zaglupljuje-ali,izvoli-slobodno,kafane su uvek otvorene...ne mogu jedan, 1!!!!!!!jebeni petak da dodjem kuci da na TVu umesto neceg opustajuceg docekam usrane seljanke,ratare,prostake i kurve kako pevaju na onom raspalom,matorom"podijumu" sa onim svetlima i ekranima koje su se koristile pre30godina i onim matorim,najjeftinijim reflektorima koji toliko usijaju onaj"stuudioo..." Smile da se na celima I celama i pevaca i pevacica mogu videti potoci znoja,dok"publika"-tovar smorenih,glupih besposlicara sedi za stolovima i onako se pravi da"plese" samo da bi posle dobio 200dinara ili mu se potpisala neka od onih kurvi za autogram...
svako neka slusa sta zeli,ali ako toliko zele da predstavljaju svoje"projekte" Smile Smile Smile Smile od "pesama"-bolje receno-arlaukanja,neka odu lepo,ko u"Crna Macka,Beli Macor"ili neki slican film, na Dunav,naprave sator i odvrnu do daske onu ciku i vrisku od budalastina od tekstova...to im niko ne brani...neka"pevaju" Smile koliko zele...al dalje odavde...
ocrnili su potpuno pojam"narodna  muzika"!!! Smile Smile nekada su to bile pesme "starogradske"koje bi se pevale sa koreografijom Belog Dvora i sa najlepsim tekstovima i stilom koji i nije bio tako skup-bila je bitna sama muzika i tekst...a sada se sve svodi na to ko se vise skine,ko raspali jacu galamu,ko ima jaci puder,ko ima gluplji tekst i ko je najveca seljacina...neka bar ucine malu uslugu-neka se svi zovu"Turbo-folk"da se bar ne mesa pojam"starogradska narodna muzika"ili"srpska tradicionalna muzika" sa onim sljamom i onim sranjima od teksta...gade mi se svi!!!
Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 13. Avg 2007, 03:47:45 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
pa cek seqnd,ti predlazes da mi prestanemo da slusamo metal i rock muziq jer tamo negdje u swijetu postoje neke sekte gdje se ljudi kolju i ubijaju?
p.s.to za politicare i ljude ne wisokom niwom ti ne bi garantowala(da slusaju narodno)mada,znajuci ko swe nama dolazi na wlast,moguce je...
p.p.s.ljudi,slusajte muziq koja wam se swidja i ne orite drumowe ziwotavi,ja ne znam cemu owa rasprawa wodi...ali dobro,pametniji popusta,bas me ziwo interesuje ko ce prwi od was popusti...
P.P.P.S nasla sam prawi text koji ce da potkrijepi moju pricu

''Dugokosi tinejdžeri, ljubitelji metala, obično su inteligentniji i talentovaniji od svojih vršnjaka, a žestoki rifovi i provokativni tekstovi im pomažu da izbace nagomilani stres.

Inteligentni tinejdžeri često slušaju metal kako bi se lakše nosili s pritiskom koji proizlazi iz njihove nadarenosti i sukoba s okolinom, pokazuje najnovije istrazhivanje!

Anketa koja je provedena u Velikoj Britaniji na 1000 ispitanika, članova Nacionalne akademije za talentovane i nadarene mlade ljude, pokazala je da roditelji čija su dugokosa djeca odana Iron Madienu, System of a Downu, Slipknotu ili In Flamesima, nemaju razloga za brigu. Teško da će od njih nastati mladi delikventi.

Istraživanja su opovrgnula dosadašnje vjerovanje da ovu muziku slušaju neobrazovani delikventi. Naime, dokazano je da veliki broj adolescenata koji su bistri, slušaju upravo ovu vrstu muzike koja im pomaže da se bolje snađu u stresnim situacijama.

"Postoji percepcija javnosti da nadareni i talentovani studenti slušaju klasičnu glazbu i provode mnogo vremena čitajući. To je potpuno netačan stereotip, dok s druge strane postoji percepcija da metal muziku slušaju delikventi. Mi smo sa svojim istraživanjem uspjeli dokazati da su to samo stereotipi'', kaže Stuart Cadwallader, psiholog koji je vrshio istraživanje.

Ispitanici su otkrili da im stihovi tih pjesama, koji često obrađuju socijalne i političke teme, puno više odgovaraju, nego ljubavni tekstovi pop-pjesmuljaka, dok im agresivni tonovi pomažu da iz sebe istjeraju svu negativnu energiju''
-owo sam uzela sa teme ''inteligencija & metal''
« Poslednja izmena: 13. Avg 2007, 11:08:59 od pg girl »
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
uuu koja je ovo rasprava  Smile

aman ljudi ne serite vise...tema je jednostavna a vi se raspisali kao da ste na geo politickom podforumu Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa ti bese neces da mesamo tamo neke sekte e ona molim te nemoj da mi mesas tamo neke britance jel mi se za njih znas kako jebe i za britni spirs i za klasicne njihove burzujske pedere i za naadermentalce sve mi je to potpuno nevazno i ne volim ni jedan takav stil bez obzira sto se medju sobom razlikuju!

a ovaj ko pominje grand covek nije normalan taj grand se vrti na jednoj televiziji a ima ih u srbiji oko 200 ima muzickih kanala koji uopste ne pustaju narodnpoili si ti neki seljak sa brda pa imas 3 programa a pricas nesto seljacima i jebo te tito u dupe on je tvoj a ne moj tito se bori za politiku kakvu zastupaju svi rokeri i metalci tako da ti njega sa stavovima kakve imas treba da ljubis u dupe a ne da ga pljujes!

a ovoj gospodjici kad smo vec kod metalaca navedimi jednu ozbiljnu svetsku kompaniju politicara biznismena koji je metalac i ko se tako oblaci i dodje tako na razgovor za posao ekonomiste i bude primljen ja cu ti reci ne postoji i jos jednom ne postoji a ta inteligencija a kad smo vec kod inteligencijeseselj je covek koji je genije najmladji ikada doktor nauka i jel on mozda normalan pa nije obisno ti preterano inteligentni ljudi imaju neke svoje idele i misle da posto su oni najpametniji da i trebamo svi kao sto oni misle i tako u tom inteligentnom ludilu ne urade nista!
to je kao kad ti neki baja isece put kamionom a ima ga 150 kila i drzi dizalicu u ruci pa ti onda isteruj pravdu i ttrazi da budes upravu jel si inteligentniji pa slomice ti kicmu i dzabe ti inteligencija tako je i sa seseljem i tako je sa tim metalcima kolko god oni bili upravu i njihova inteligencija velika jednostavno to tako nemoze i onda treba da vidis kako i sta moze i kako u ovakvom svetu kakav je da se najbolje snadjes!

inace ko je pratio moje postove zna i te kako da mi se koncepcija emisije grand uopste ne svidja ne nastup pevaca vec debilni voditelji simfoniski orkestar i oni seljaci u publici!
a sto se kurvi tice decko koliko puta treba da ti kazem da bi devojka bila za mene dobra i da bi je sutra i ozenio mora da bude kurva i tako da bi devojke dosle do ovakvog decka kao sto sam ja moraju takve da budu i od mene im je to kompliment a njima je bitniji moj kompliment od tvog grdjenja i vredjanja u ostalom ti nigde nisi u kontaktu sa takvim devojkama da bi mogi da ih vredjas jel nemozes da im pridjes ni na 50 metara!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
"ne pada iver daleko od klade..."  Smile  Smile
ja nisam rekao da volim Brtni Spirs ili rep...
ma,pricaj sta oces-pa ovim glupostima i vredjanjima i sam pokazujes kolika si seljacina...eno ti ga Dunav i poljana... Smile pevaj i slusaj sta zelis,samo ako je to ono vristanje i kurvisanje/kurcenje kao u Grandu,onda na poljanu... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


somewhere I belong...i guess...:)

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 718
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6270
neki ljudi su jednostawno prirodno nedokazani...puff..
IP sačuvana
social share
-gdje bi nam bio kraj da nije tako blizu?!
-zeli samo ono sto od tebe zawisi
-mnogi ljudi nisu dostojni dana pa on ipak swice
-u swakoj ljubawi postoji onaj koji ljubi i onaj koji okrece obraz
-bog nam je dao jedan jezik a dwa uweta da bismo manje pricali a wise slusali...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
aha...slazem se... Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Nokia 
aj ne prdi vise usraces se


kako je dooobar citat  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Sensation
Ajmo sad jedan aplauz za Srkicha... Dokazao je da se glupost ne mozhe unishtiti, mozhe prelaziti iz jednog oblika u drugi.
Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:03:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.