Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:57:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nestaju meniji i komponente u XP-u  (Pročitano 831 puta)
07. Maj 2007, 02:18:47
Ucesnik diskusija


If You Don't Believe In Yourself, No One Else Will

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 148
Zastava Pristina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone
Da li je moguce da virus tako brzo napreduje, cak i kada je racunar iskljucen iz napajanja. Danas mi se desilo to da je opcija iz "folder options" iz menija "tools" potpuno nestala, jednostavno je nema tu gde treba da bude, mislim da mogu jednostavno da pretpostavim da je virus, e sada kojeg je tipa to bi moj antivirus trebao da zna. Mozda i nije virus, ali sta god da je, moja pitanja su sledeca:

1. Da li je moguce da virus ili neki drugi program tipa spyware, obavlja svoj zadatak, tacnije jel on moze da funkcinonise kada je racunar iskljucen, ili on deluje samo kada racunar radi, sto je normalno logicnija varijanta.
2. Od skoro sam vlasnika  apple Ipod-a od 80Gb, nemam puno iskustva sa njime i ne bih nikako voleo da prilikom prebacivanja muzike ili bilo cega sa kompa dodje do toga da njega zarazim, jel postoji mogucnost da on bude zrtva kompjuterskog virusa i ako postoji, kako da ga cistim, klasicna metoda "format" iili postoje neki programi specijalizovani za taj posao.

hvala..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Tattoo
1.virus ti je program,a on je napravljen za određeni operacioni sistam(windows),znači da bi radio operacioni sistem mora biti uključen tj.podignut,znači kad je komp ugašen ništa se ne dešava,a to što si po uključenju video promene je zato što je virus to odradio pre gašenja i pri restartu je došlo da promena.
2.Ja mislim da virusi ne utiču i ne mogu da ti zeznu Ipod.Ne znam pod kojim operativnim sistemom radi Ipod ali mislim da virusi za windows ne funkcionišu na Ipodu tj. ne prepoznaje ih,jer verovatno rade pod nekim mac sistemom.
Ovo je samo moje mišljenje.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2007, 02:52:04 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Za prvo pitanje odgovor je - naravno ne,dosta toga  ces naci u top temama PC Klinike sigurno... medju desetinama tekstova o virusima i principima rada...

Za drugo pitanje odgovor je - ne moze, mada pogledaj i ovde Ipod za početnike i pitaj slobodno sta te zanima.

I da , naravno ... :

Prilikom pojavljivanja doticnih problema kao preliminarno resenje preporucujemo vam da skenirate vas racunar sa azuriranim Anti-Virus i Anti-Spyware programima. Posetite ovu temu za vise informacija, kao i ovu temu za spisak i test najboljih Anti-Virus programa.
Ukoliko se Vas problem i dalje pojavljuje, preporucujemo Vam da skenirate Vas racunar sa HiJackThis software-om koji je besplatan i mozete ga download-ovati na ovoj adresi, nakon cega zakacite ovde Vas tekstualni HiJackThis log.
« Poslednja izmena: 07. Maj 2007, 02:41:04 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


If You Don't Believe In Yourself, No One Else Will

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 148
Zastava Pristina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple Iphone
e hvala, misllim da nema potrebe da kacim hijackthis.log jer ovo je zrelo za format, sada se desava da se neprestano restartuje, mogu spreciti restart ako odmah po otvaranja desktopa napravim neki klik i bilo sta, dok ako ne diram mis on nastavi sa restartovanjem. Imao sam ranije neka iskustva sa virusima, ali da ovako brzo napreduje to nisam video, pa za 5 min i dva restarta meni je nestalo pola komponenti, control panel je davno otisao, sada i media player, zatim 50% programa mi ne radi, ovaj brise nenormalnom brzinom...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:57:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.