Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: problem sa konekcijom na pc linux os 2007 v.3  (Pročitano 1210 puta)
26. Mar 2007, 23:49:58
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
imam problem sa navedenom distribucijom linuxa, imam kablovski modem motorola , spojen je na ethernet kartu  inace os mi je prihvatio sve komponente  sem skenera to cu kasnije resiti, trenutno me ovo nervira nemogu napraviti pppoe conekciju ,u conzoli kada upisem komandu pppoe conf lista mi nesto ali sto se kaze nebuloze, da budem jasan kakonapraviti  kao na windowsu preko broadbonda  tako pravim  konekciju na xp, sva pomoc i neke stranice gde ima tih pdf filova sa tim problemima dolaze u obzir e dok sam jos tu, ima jos jedna stvar koja me nervira   to je fresh monitora imam dell koji podrzava i koristim ga na xp sa 100 hz na rezoluciji 1024-768,  e tu rezoluciju imam na linuxu ali nema fresh toliki 85 hz je plafon, dali je to normalno jer mi je slika na desctopu nije fit  sa svih strana to b bilo na 100hz a neda mi se da diram monitor da ga suzim,razvlacim .....   hvala  svima
« Poslednja izmena: 26. Mar 2007, 23:57:50 od badgonzzoo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hahaha...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1969
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6280
http://www.pclinuxonline.com/wiki/HomePage

Napiši šta ti izlista u konzoli u prvih par i u zadnjih par redova! Obično se tu nalazi uzrok problema...
« Poslednja izmena: 27. Mar 2007, 00:12:35 od scooby87 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ma ubih se ne ide nikako konekcije sve sam probao dobar je ovaj sajt sto si mi dao ali ni tu nisam nasao resenje radio sam onako korak po korak kako objasnjava tamo ali nista, odmoricu se malo od ovog s.... ne bih se zejebavao sa ovim nema tih para nego mi je potrebno za faks, a kako sam uvek izbegavao da se zezam sa ovim sad me to skupo kasta blejim ko tele u sarena vrata tebi hvala sto se tice konzole  daje neke znakove kao primer majmunsko a, ili ti et, tako neke znakove  jednom je bilo network is down  pisalo, tako da imam sad sistem kao pre 20 godina bez interneta  ko ga j.... moram malo razbistriti glavu  kad ne ide ne ide  hvala jos jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Linux
Browser
Konqueror 3.5
i ja sam mucio muki jedva sam uspeo. Probaj sve na automatic da ti stoi da ne podesavas nista sam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Administrator

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 89
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Bosch 
sta reci Linux ftw
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
automatic  sam probao  dinamic ip sam ostavio dhcp, sam ostavio samo sam upisao usser name i password, nece , deinstalisem ethernet port skroz, ponovo ga instaliram nece, pitanje je samo da nije mada malo je verovatno  greska do te verzije  jer stvarno vise nemam ideja  sto se tice konekcije, na sajtu  su objasnili za stariju verziju ali to nebi trebalo biti problem tako da mi treba jos saveta , i jos nesto sam primetio dosta je sporiji u odnosu na xp, kontam da nije samo dao graficke  inace imam 2.5 bartona, gigu rama, 9600 radeona, maticna je asusova nforce 2 chipset i  160gb hdd, tako da sam primetio da je dosta sporiji od xp.mozda ipak i promenim distribuciju jer mi ova nije ostavila neki dojam posle ove zejebancije oko neta,a opet kazu da je ova najblaza za pocetnike, da imam i suse 10.2 final,ali sam imao lose iskustvo sa 9.1pro, tako da je nisam stavio, a ubuntu 6.10 nisam probao iako je imam pa ako ne resim ovo u skorije vreme  bice nesto od ova dva ostala. hvala svima
« Poslednja izmena: 27. Mar 2007, 13:44:11 od badgonzzoo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Citat
da imam i suse 10.2 final

I sta cekas? Instaliraj to i pevaj,ne bakci se sa glupostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Linux
Browser
Mozilla (Swiftfox)
Da li si kod podesavanja graficke radio ista od ovog: http://www.pclinuxonline.com/wiki/SetupAti  ?
Za pppoe problem probaj sa ovim http://hllug.org/article.php/20060502180243168
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.