Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:00:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miloš Pavlović  (Pročitano 18596 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Dobri rezultati tek dolaze

Najbolji srpski vozač Miloš Pavlović zabeležio je odličan rezultat na otvaranju sezone Svetske serije Reno u Monci. Vozač ekipe International Drako Racing na prvoj trci je ostvario šesto mesto, dok je dan kasnije stigao do podijuma, osvajanjem druge pozicije.

"Uspešno smo započeli šampionat što nam daje za pravo da ove sezone očekujemo dobre rezultate. Veoma smo zadovoljni postignutim na prvom vikendu, pogotovo što je staza u Monci drugačija od ostalih, mnogo je brza, i neophodno je specijalno podešavanje bolida“, izjavio je za MONDO Miloš Pavlović.

Pavlović je istakao da je imao odredjenih problema tokom kvalifikacija za prvu trku u Monci, ali da je, uprkos tome, uspeo da zabeleži dobar rezultat.

"U kvalifikacijama sam imao probleme sa žutim zastavama, pa sam subotnju trku morao da počnem sa 13. mesta. Realno, nismo imali bolid za pol-poziciju, ali smo mogli da izborimo mesto u drugom ili trećem redu na startu. Ipak, i pored toga što sam startovao kao trinaesti, krenuo sam hladne glave, veoma skoncentrisano i uspeo da dodjem do šestog mesta", zadovoljan je Miloš.


Drugo mesto, veliki uspeh


Dobar plasman u subotu omogućio je srpskom vozaču da u nedelju dobije povoljniju poziciju na startu. Naime, prema pravilima raspored prvih deset igrača u subotu okreće se na startu nedeljne trke, tako da deseti startuje kao prvi, deveti kao drugi, itd...

"Tokom subote smo otkrili i rešili sve probleme koje smo imali sa podešavanjem bolida, tako da je u nedelju sve besprekorno funkcionisalo. U drugoj trci sam bio mnogo skoncentrisaniji, jer sam krenuo kao peti i znao sam da moram da se fokusiram na što bolji plasman. Tako da je drugo mesto odličan rezultat, veoma sam zadovoljan jer realno više od toga nismo mogli da postignemo", dodao je Pavlović.

Iako je šampionat Serije Reno tek startovao i ove sezone voziće se još sedam vikenda, na trci u Monci već su se izdvojili vozači Carlin Motosporta kao potencijalni kandidati za visoku poziciju. Pavlović, pak, misli da su Mihail Alješin i Sebastijan Vetel "uboli" idelan set-ap za trku na specifičnoj stazi.

"Vozači Carlin Motosporta Nemac Vetel i Rus Alješin ostvarili su veoma dobre rezultate u Monci. Alješin je na prvoj trci bio najbolji, Vetel peti, dok su na drugoj zabeležili treće, odnosno 19. mesto. Ipak, Monca je specifična staza u šampionatu, tako da su vozači Carlin Motosporta podesili idealan set-ap za tu trku. Ubedeljen sam da tako neće biti ubuduće", dodao je Pavlović.

Odličnim startom mladi Beogradjanin, koji prema oceni stručnjaka spada u krug najužih favorita za osvajanje titule ove sezone, dobio je dodatno na samopouzdanju, pred naredne trke, koje su zakazane za 5. i 6. maj na stazi Nirburgring u Nemačkoj.

Pavlović trenutno zauzima četvrto mesto u konkurenciji vozača sa 15 osvojenih bodova, bod manje od trećeplasiranog Vetela. Prvi je Portugalac Alvaro Parente iz ekipe Tech 1 Racing sa 20 poena, dok drugo mesto zauzima Alješin sa 19 bodova.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

'OĆEŠ DA TI OPEREM ŠAJBU?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 864
Zastava vazduh-zemlja-voda
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
U generalnom plasmanu naš vozač posle dva nastupa deli drugu poziciju sa Duranom. Obojica su sakupila po 17 poena. Vodeći je Alvaro Parente sa 20 bodova.

Izvor: Sport Novosti
1.Alvaro Parente            20
2.Mikhail Aleshin            19
3.Sebastian Vettel          16
4.Milos Pavlovic           15
5.Salvador Duran            14
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung i8510 innov8
Miloš Pavlović je na drugoj trci ostvario odličan rezultat plasiravši se na drugo mesto iza pobednika Meksikanca Salvador Durana. Poslednji stepenik na podijumu pripao je nemačkom vozaču Sebastian Vettelu.

Ovo je bila i istorijska trka u WSR šampionatu po jednom prilično važnom detalju. Pol poziciju na drugoj trci imala je Pippa Mann, što je prvi put da je žena osvojila najbolje mesto na startu. Doduše pravila su malo pomogla, s obzirom da desetoplasirani na prvoj trci osvaja prvo mesto na startu druge trke. Zbog toga je i naš Miloš Pavlović nakon 6. mesta u drugoj trci startovao u drugoj sa 5 .mesta. 

Salvador Duran je krenuo iz prvog startnog reda i poveo već od prve šikane, dok su ga sledili Mann, Molina, Vettel, Miguez, Pavlović, koji je izgubio jednu poziciju, Bonanomi i Parente.

Pavlović je odmah nakon gubitka pozicije krenuo sa izuzetno agresivnom vožnjom, što se za par krugova isplatilo. Prvo je pretekao Migueza, a zatim sledeći Vettela, Molinu i Britanku Mann. Međutim, već u trećem krugu došlo je do izlaska sigurnosnog automobila na stazu zbog izletanja i udarca u barijeru Richard Philippea. Nakon četiri kruga poredak je bio Duran, Vettel, Pavlović, Mann, Miguez, Aleshin, Parente, Albuquerque, Bonanomi i Iaconelli.

Pobednik prve trke Rus Aleshin stigao je već za ova tri kruga od  10. do 6. pozicije. Trka je nastavljena na kraju 5.kruga i od ostatka su se brzo odvojili Duran, Vettel i Pavlović. Pippa Mann nije bila u mogućnosti dugo da zadrži Aleshina koji se probio na 4. poziciju i krenuo u poteru za vodećom trojicom.



Na startu 8. kruga Miloš je izuzetno kasnim kočenjem na ulasku u prvu šikanu uspeo da pretekne Vettela i preuzme drugu poziciju. Za to vreme Duran je iskoristio borbu za drugo mesto i stvorio prednost od 1,5 sekundi. Zbog programa organizatora nije bilo obaveznog zaustavljanja radi pomene gume, pa je trka do kraja nastavljena bez taktičkog nadmudrivanja.

U nastavku Duran je vodio sa konstantnom razlikom ispred Pavlovića, dok se borba za treće mesto zaoštravala između klupskih kolega, Vettela i Aleshina.



Pored brojnih incidenata do zadnjeg kruga nije bilo mnogo toga da se vidi, ali je zato u poslednjem krugu Aleshin izveo jedan više nego optimističan pokušaj preticanja Vettela u prvoj šikani, koji se završio okretanjem oba vozača.

Vettel je ipak uspeo odmah da nastavi tku bez gubitka pozicije, dok je Aleshin morao da odustane. Ovaj pokušaj preticanja je prvo izmamio smeh na licima članova Carlin  Motorsport tima, međutim kada je bilo jasno da Aleshin neće nastaviti trku za tren oka su osmeh zamenila namrgođena i razočarana lica.

Milos Pavlović: "Izuzetno sam zadovoljan drugim mestom. Nisam očekivao ovako dobar rezultat nakon ne baš obećavajućih testova. Automobil nije bio savršen, ali je tim radio izuzetno vredno kako bi našli odgovarajuće rešenje."

Salvador Duran: "Imao sam dosta problema tokom kvalifikacija, ali sam u trci bio mnogo sigurniji. Šansa da startujem iz prvog reda mi je bila od velike pomoći. Automobil je u trci bio savršen i morao sam zaista voziti na maksimumu da bih ostao na prvoj poziciji do kraja."

WSR, Rezultati 2 trke – Monza, 4/14/2007

1 - Salvador Duran - Interwetten - 24 kruga za 41:09.976
2 - Milos Pavlovic - Draco - 2.623
3 - Sebastian Vettel - Carlin - 11.510
4 - Alvaro Parente - Tech 1 - 14.667
5 - Celso Miguez - Eurointernational - 20.717
6 - Filipe Albuquerque - Epsilon - 23.831
7 - Julien Jousse - Tech 1 - 25.051
8 - Charlie Kimball - Victory - 31.608
9 - Ben Hanley - Prema - 33.470
10 - Fairuz Fauzy - Cram - 34.476
11 - Jaap Van Lagen - Comtec - 35.560
12 - Giedo Van der Garde - Victory - 49.397*
13 - Alejandro Nunez - Comtec - 57.686
14 - James Walker - Fortec - 57.992
15 - Pippa Mann - Cram - 58.958
16 - Daniil Move - Interwetten - 1:01.589
17 - Xavier Maassen - Prema - 1:05.104
18 - Marco Bonanomi - RC - 1:22.809
19 - Mikhail Aleshin - Carlin - 1 lap
20 - Ricardo Risatti - GD - 1 lap
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Bravo za Miloša našeg!!!! Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1079
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1079
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pavlović osvojio dva boda u Nirburgringu

6. maj 2007. (Sportservis) - Srpski vozač Miloš Pavlović zauzeo je 24. mesto na današnjoj, drugoj trci Formule Reno u Nirburgringu, ali je, ipak, osvojio dva boda pošto je izvezao nabrži krug.

Pavlović je startovao sa 14. mesta, čak je uspeo da se probije na šestu poziciju, ali je, posle sudara u prvom krugu, izleteo sa staze. Iako se, posle kraćeg boravka u boksu vratio u trku, nije uspeo da sustigne ostale konkurente.

Prvo mesto zauzeo je Italijan Davide Valzeki, a drugo je pripalo njegovom klupskom kolegi iz Eskade Filipu Albukerku. Treći je bio Migel Molina iz Ponsa.

Sledeća trka biće vožena 26. i 27. maja u Monte Karlu.

Izvor: www.nadlanu.com

PAVLOVIĆ BEZ USPEHA

Reno serija
Nije imao berićetan vikend Miloš Pavlović na Nirnburg ringu,
gde su održane druge dve trke šampionata Reno Serije.

Pošto je prvog dana bio 15, Pavlović je i juče bio poprilično loš u Nemačkoj. Osvojio je tek 24. mesto. Imao je zaostatak od jednog kruga za pobednikom. Očigleno je našeg asa poprilično uznemirio loš plasman prvog dana, pa je i nekako logičan jučerašnji rezultat.

Prvog dana trijumfovao je Sebastijan Vetel, dok je u nedelju najbolji bio David Valseki.

Krajem meseca, tačnije 27. i 28. maja, voziće se dve trke u Monaku.

Izvor: www.sport.novosti.co.yu
« Poslednja izmena: 08. Maj 2007, 21:01:09 od jay_jay_okocha »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
milos je najjaci
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Za nama je drugi vikend WSbR 2007. Miloš u Nirburgringu nije ostvario ni približno željene rezultate, ustvari, na dve trke se nije plasirao među prvih dest, a dva poena je osvojio zahvaljujući najbržem krugu u drugoj trci. Pre nego što donesete svoj sud, a na osnovu prilično lošeg TV snimka (u smislu pokrivenosti) pročitajte šta se stvarno dešavalo u Nemačkoj.

Drugi vikend Word Series by Renault 2007, kada si ti u pitanju, mogao bi se svesti na frazu - već viđeno! Svi, a ti najviše, smo se nadali da su pehovi ostali u prethodnim sezona, ali ponovo se isto dogodilo. U prvoj trci si starotvao sa 18. mesta, a posle gužve u prvoj krivini si pao skoro na samo začelje [26]. Gde si se ti nalazio u toj gužvi i šta se konkretno dogodilo, jer moram priznati da je pokrivenost starta na TV-u bila veoma loša, uz konstataciju da se u WSbR incidenti na startu trke veoma često događaju?!

Već viđeno, da, to je ono što najviše boli. Jako mi je žao zbog ovoga, pre svega radi onih koji su uz mene, pogotovu kada režija prilkom TV prenosa ne pokaže šta se stvarno dešava na stazi. Ja nisam video TV snimak i ne mogu ga komentarisati, ali zato mogu da vam kažem šta se na startu prve trke stvarno desilo.

Startovao sam sa osamnaestog mesta i prvu krivinu (sa unutrašnje strane) prošao kao deveti. Ovo je bio jedan od mojih najboljih startova, i da se na ulazu u drugu krivinu ispred mene nije okrenuo Fauzy Fairuz, ceo vikend u Nirburgringu sigirno bi se završio mnogo pozitivnije. Imao sam ispred sebe nepomičnu prepreku zbog koje sam morao i ja da se zaustavim, zatim, vratim u nazad i tek potom nastavim trku.

Vratimo se malo na kvalifikacije. Kako smo čuli tokom snimka trke, bio si vodeći u svojoj grupi do pred sam kraj, a onda su mnogi nadmašili tvoje vreme. Da li je bio problem u starim gumama sa kojima si izašao na stazu u poslednjem pokušaju ili u nečem drugom? Takođe, treba napomenuti da je čak 13 od 15 vozača u tvojoj grupi bilo u okviru jedne sekunde, što znači da su detalji odlučivali o pozicijama.

U prvih 12 minuta kvalifikacija (od ukupno 20 minuta) bio sam na pol poziciciji, sa vremenom koje do tada u toku celog vikenda niko nije dotle napravio. Zatim su svi sem mene, stavili još jedan novi set guma i u zadnjem krugu me oterali sa pola na devetu poziciju.

U ovom trenutku ne mogu odgovoriti na pitanje, zašto ja nisam stavio drugi set novih guma?

Kao što smo već rekli, incident u prvoj krivini prve trke, koštao te je dobrog plasmana, međutim, ti si pokazao svoje kvalitete probivši se do 15. mesta u trci. Da li takvi nastupi, koji ne donose poene, ali tokom kojih napraviš veliki skok, ostavljaju utisak na ljude u šampionatu i šire (druge vozače, šefa tvog i drugih timova, tebe).

U principu ne! Jedino što danas ostavlja dobar utisak jeste pobeda. Čak ni meni lično ne znači ništa. Jedina korist od ovoga je saznanje, da je set up moje formule ok, i da nismo ne konkurentni.

Drugu trku si startovao sa 14. pozcije što je pružalo mogućnost probijanja među prvih 10, a krenulo je više nego dobro, međutim nije dugo trajalo i posle još jednog incidenta u kome je ovog puta stradao i tvoj automobil, trka i vikend su bili završeni. Kako si video start druge trke i incident!

I u ovoj trci startovao sam bez greške, prvu krivinu prolazim kao sedmi, drugu krivinu prolazim na istoj poziciji, ali zato u trećoj krivini, Vetel koji je bio u tom trenutku iza mene, bukvalno prelazi preko mog prednjeg krila u pokušaju da me obiđe sa spoljne strane.

Da ti brzina ne nedostaje pokazao si po izlasku iz boksa kada si odvezao najbrži krug u trci, što svakako deluje kao potvrda da je rezultatski loš vikend ipak posledica loše sreće, a ne vožnje, uz konstataciju da su ipak kvalifikacije ključ gotovo celog vikenda! Da li si po izlasku iz boksa odlučio da odvezeš najbrži krug ne štedeći gume, praktično sve stavljajući na taj jedan krug?

Kada sam shvatio da je prvih deset pozicija za mene nedostižno i kada sam potrošio veći deo benzina odlučio sam se da uđem u boks i pripremim formulu za postizanje najbržeg kruga i tako osvojim eventualna dva boda. Stavio sam najsvežije gume koje sam imao na raspolaganju i izašao ponovo na stazu samo sa jedinim ciljem, postići najbrži krug u trci. U ovome sam uspeo, postavio novi rekord staze i osvojio dva boda.

Za kraj, Vetel je već prilično odmakao po broju poena, imaš li ideju i planove da nastavak sezone bude rezultatski bolji?

Ako pažljivo analiziramo moje prve dve trke, jasno se vidi, da najveći problem predstavljaju kvalifikacije. Ako ovaj problem rešimo, šampionat za mene još uvek nije izgubljen.

Ne propustite sledecu trku koja se vozi u Monaku 27. maja!


ZANIMLJIVOSTI WSBR

110,000 gledalaca na Nirburgringu
Sa značajno većom posetom [57%] u odnosu na prošlogodišnju trku, velika poseta nemačkoj rundi, potvrđuje da je World Series by Renault, obezbedila svoje mesto među „obaveznim“ za sve ljubitelje motornog sporta. U subotu je na stazi bilo prisutno 30.000, a u nedelju 80.000 ljudi.

Sledeća stanica Monako
Treću godinu za redom, World Series by Renault biće deo Grand Prix Monaka. Vozači će imati slobodan trening od 40 minuta (četvrtak, 24. maj od 8:30h), kvalifikacije od 2 x 20 minuta (dve grupe - u subotu 26. maja od 8:30h) i trku od 25 krugova (nedelja, 27. maj u 8:30h). Zanimljivo je napomenuti da je Milošev tim Draco Racing, pobednik prethodne dve trke u Monaku, pa se s toga nadam da će Miloš produžiti ovu tradiciju i doneti prvu pobedu svojoj ekipi u 2007. godini.
IP sačuvana
social share
Edit by shone83: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Pavlović startuje iz drugog reda

Najbolji srpski vozač Miloš Pavlović osvojio je četvrto mesto na kvalifikacionom treningu uoči trke Svetske serije Reno u Monte Karlu.

On je za volanom bolida ekipe Draco Racing u kvalifikacijama, održanim u subotu, sjajno vozio, što mu je omogućilo da nedeljnu trku, petu ove sezone, započne iz drugog startnog reda.

Prvu pol-poziciju u karijeri ostvario je Alvaro Parente iz ekipe Tech 1 Racing, drugo mesto pripalo je Sebastijanu Vetelu, članu Carling Motosporta, dok je treće mesto osvojio Klivio Pićone (RC Motosport).

Za razliku od prethodna dva vikenda, kada su na programu bile po dve trke u Monci i Nirbugringu, u Monte Karlu vozi se samo jedna trka.

Pavlović je trenutno sedmi u konkurenciji vozača sa ukupno osvojenih 17 bodova.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Pavlović četvrti u Monte Karlu

Miloš Pavlović je za trepataj oka izgubio mesto na pobedničkom postolju na petoj trci sezone Serije Reno, koja je vožena u nedelju u Monte Karlu, ostvarivši četvrto mesto.

Najbolji srpski vozač, koji nastupa za ekipu Draco Racing, za sedam desetinki je bio sporiji od trećeplasiranog Salvadora Durana, dok je prvu pobedu ostvario Portugalac Alvaro Parente iz Tech 1 Racing tima.

Drugo mesto zauzeo je Sebastijan Vetel, član Carlin Motosporta, koji je sa novih 16 poena zadržao vodeće mesto u šampionatu vozača.

Miloš Pavlović je tokom vikenda u Monaku osvojio deset novih bodova (dva u kvalifikacijama, osam plasmanom na četvrto mesto), što mu je omogućilo napredak za tri pozicije na tabeli.

On se sa ukupno 27 bodova sada nalazi na deobi četvrtog mesta sa Rusom Mihailom Alješinom iz Carlin Motosporta.

Lider šampionata je Vetel sa 58 poena, na drugom mestu je Parente, koji je sakupio 51 bod, dok je treći Portugalac Felipe Albukerki (Epsilon Euskadi) sa 29 poena.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:00:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.