Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Occultism i Magija u natalnoj karti.  (Pročitano 46919 puta)
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Linux
Browser
Mozilla (Ubuntu-feisty)
Lake-'ajde jos jednom da te zamolim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0

@Aiwass i andjela pizelly: nije da mi gori pod nogama, ali gde bih mogao da vidim vase natalne karte, nisam naisao na njih u Indeksu, ili su mi promakle.

Tema je vise nego sjajna. Trebalo bi napisati poglavlje u knjizi sa istim naslovom kao sto je tema.

Sta mislite, koji su kljucni aspekti ili polozaji koji daju jaku moc vizualizacije, jaku mastu, sta bi predstavljalo pozitivan potencijal za Astralnu projekciju.

Kome polazi za rukom astralna projekcija odavde? Da li se neko moze pohvaliti da je Magijskim cinom uspeo da proizvede promene u stvarnosti?

 Smile


Nisu izlozili svoje karte, a koliko vidim ni tvoja se ne pojavljuje.

Zanima me tvoje misljenje u vezi merkura u 12. Smile
Ja mogu jamciti da on daje potencijala za lucidne snove. Naime osobe sa njim imaju lak san, cesto nesanicu. kad usnu cesto spontano izazovu lucidne. Takoder on otvara put u bogatu mastu.

razlog zasto uopce i spominjem lucidne snove jer smatram, isticem moje misljenje, da te osobe lakse dolaze u astral i bolje samostalno izvode regresiju.
Naravno da ta stanja prije svega ovise o motivaciji i trudu pojedinca, no ovo je tek jedna olaksavajuca okolnost.
 
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
@Lake of Fire

Ima li kod mene crne magije?
Pogledaj molim te, karta je u Indeksu.
 Smile

Hmmm, cudi me da te to interesuje... Ima nekih pokazatelja, Neptun u 12. kuci (pravi dobrocinitelj, saosecajna osoba, moralni i duhovni uzor, cak je Majka Tereza ima ovaj polozaj u natalu), Pluton u 9. - sklonost radikalnoj promeni verovanja i zivotne filozofije, nekada fanatizam. Osim toga, ne vidim neku posebnu vezu sa okultnim (dobro, tu je i taj Jupiter u Ribama u 1. polju ali nema veze). Ti si pre svega vrlo komunikativna osoba, solidan psiholog koji lako proceni osobu, ali, okultizam nije tvoja oblast. Reci su polje gde ti vladas, drustvene nauke, i naravno, tipicno za Strelca, filozofija. Dakle, crna magija? Ti, potpuno sumnjam da se bavis time Smile, a da li si "magnet za tako nesto Smile. Sigurno ima ljudi koji ti zavide i zele ti zlo, jer Strelac jeste blistav znak (za dobrim konjem se dize prasina), ipak, ne vidim kod tebe nikakvu tesku karmu i prokletstva. I ako neko namerava da usmeri mracne sile ka tebi, verujem da ces sve to lako prevazici.

To bi bilo 50 evra, ili mi reci sta nisam u pravu  Smile

Ma sve je tako  kako si rekao Smile, hvala ti  Smile!
Ne bavim se crnom magijom, mislim, ne praktikujem je. Proucavala sam je jedno vreme. Desilo mi se da mi je neka devojka koja je bila ljubomorna zbog nekog decka ukrala tasnu u kojoj je bila i moja cetka pre jedno godinu dana. Primetila sam nekoliko dana kasnije da mi se pogorsao radikalno kvalitet kose, imala sam jak osecaj da ona koristi moju cetku ili kosu za neke kletve itd, pa zato sam mislila da proveris da li sam "magnet" za tako nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Lake-'ajde jos jednom da te zamolim... Smile

Nema problema, samo ne vidim tvoju kartu na spisku na prvoj strani, gde ti se nalazi karta. Svakako, ako vas natal ukazuje na okultizam i magiju, nesto od toga bi trebalo da ste vec iskusili, nije lose da procitamo malo i da se zabavimo.


@Aiwass i andjela pizelly: nije da mi gori pod nogama, ali gde bih mogao da vidim vase natalne karte, nisam naisao na njih u Indeksu, ili su mi promakle.

Tema je vise nego sjajna. Trebalo bi napisati poglavlje u knjizi sa istim naslovom kao sto je tema.

Sta mislite, koji su kljucni aspekti ili polozaji koji daju jaku moc vizualizacije, jaku mastu, sta bi predstavljalo pozitivan potencijal za Astralnu projekciju.

Kome polazi za rukom astralna projekcija odavde? Da li se neko moze pohvaliti da je Magijskim cinom uspeo da proizvede promene u stvarnosti?

 Smile


Nisu izlozili svoje karte, a koliko vidim ni tvoja se ne pojavljuje.

Zanima me tvoje misljenje u vezi merkura u 12. Smile
Ja mogu jamciti da on daje potencijala za lucidne snove. Naime osobe sa njim imaju lak san, cesto nesanicu. kad usnu cesto spontano izazovu lucidne. Takoder on otvara put u bogatu mastu.

razlog zasto uopce i spominjem lucidne snove jer smatram, isticem moje misljenje, da te osobe lakse dolaze u astral i bolje samostalno izvode regresiju.
Naravno da ta stanja prije svega ovise o motivaciji i trudu pojedinca, no ovo je tek jedna olaksavajuca okolnost.
 

Svakako da moje jos nema, ali oni su odavno aktivni na ovom forumu. A ako je neko i hteo iz inata da rekonsturise moj natal bez podataka, mogao je bez problema, na osnovu podataka koje sam ostavio u postovima ovih dana. Aj' bar da znam sta je sa kartom moderatorkinje pizelli.

Za merkur se slazem sa tobom. Ipak sumnjam da je to sve sto je potrebno da bi covek mogao uspesno da se projektuje, mozda neki aspekti Urana, Neptuna. Polozaji odredjenih planeta u 4, 8, 12.

2 tajchixy: Can U d0 it?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
str. 21
hvala ti unapred-zivo me interesuje... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Ericsson T-68
lamal

Nekog interesovanja za ocultism, kad se pogleda na blic, kod tebe ima.

Ju Sc III polje, Sunce u VIII polje a inache vladar 12-te u Trigonu sa Uranom. To su na prvu neke sitnije naznake.

No mene bi brinuo ovaj tvoj Mesec u blizancima, ne daje neki zadrzan interes za jednu oblast, los fluks misli rusi magiju.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 75
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
A mene malo brinu oni silni padovi i egzili sta i je tim  Smile

Te onaj Ma u II, Pl u II, Ju u III, Ve u VI, Me u Pis, Mo u X, rekao bi covek da si zesce konfliktna/komplikovana osoba, ili mozda oboje  Smile ?

Aj' pazi samo da ne uticem sugestivno na tebe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


fist of zen

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 3334
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
 
Citat

Svakako da moje jos nema, ali oni su odavno aktivni na ovom forumu. A ako je neko i hteo iz inata da rekonsturise moj natal bez podataka, mogao je bez problema, na osnovu podataka koje sam ostavio u postovima ovih dana. Aj' bar da znam sta je sa kartom moderatorkinje pizelli.

Za merkur se slazem sa tobom. Ipak sumnjam da je to sve sto je potrebno da bi covek mogao uspesno da se projektuje, mozda neki aspekti Urana, Neptuna. Polozaji odredjenih planeta u 4, 8, 12.

2 tajchixy: Can U d0 it?

Ne, nisam dozivjela astralnu.

Nisam ni pretpostavljala da je potreban samo merkur , ali za aspekte mogu samo naslucivati.
Od planeta Uran i Neptun su mi isto u mislima. 
Zasto ne pluton?
Prednost uvijek dajem kvadratima i opozicijama, te naravno konjukcijama. Oni nas uce, te njih osjecamo ´na kozi´ jace.

Drago mi je da je ova tema ozivjela Smile
« Poslednja izmena: 06. Avg 2007, 01:45:35 od tajchixy »
IP sačuvana
social share
Varljive su zvjezde u ochima, a ne one na nebu...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


abre los ojos

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 2022
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Citat
No mene bi brinuo ovaj tvoj Mesec u blizancima
"brinuo" as if?
Citat
rekao bi covek da si zesce konfliktna/komplikovana osoba, ili mozda oboje
Lake,zvuci interesantno i vrlo moguce..ako bi mogao malo opsirnije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Ericsson T-68
A mene malo brinu oni silni padovi i egzili sta i je tim  Smile

Te onaj Ma u II, Pl u II, Ju u III, Ve u VI, Me u Pis, Mo u X, rekao bi covek da si zesce konfliktna/komplikovana osoba, ili mozda oboje  Smile ?

Aj' pazi samo da ne uticem sugestivno na tebe

ja pricao o occultismu.

Citat
"brinuo" as if?

Ma za occultism, me brine. Ovako jock. Sto se mene tiche de god da se zadesi mesec nece da valja. Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.