Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koi bi Operativni sistem bi hteli na vasem Symbian Telefon
Symbian OS 6,7,8
Symbian OS 9.1
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Anketa: Symbian OS 6,7,8, ili OS 9.1  (Pročitano 28725 puta)
26. Jan 2007, 13:30:28
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Posto odavno ste se spremali da pokrenete temu razlike megu Symbian OS 6,7,8, ili OS 9.1 pa dok to bude evo da svako kaze koi bi hteo da ima na svij telefon al da ne spominje koi je to model telefona jer to nije nam bitno,  al bitno je samo da naglasi koje su prednosti ili takoreceno sto je to sto vas privlaci ili dopada u vasoj odluci



Evo ja da budem prvi Glasam za Symbian OS 9.1 ,ali pre da kupim Symbian OS 9.1 niam znao sta tacno moze Symbian OS 9.1 vise od Symbian OS 6,7,8 samo sam znao da ima manje aplikacije za Symbian OS 9.1 ,

a evo sta sad sam zakljucio da je bolji Symbian OS 9.1 i zato glasam za njega

1.Mnogo vise je stabilni nikad ne zakoci (zamrzne)Aplikacija
2.Moznost da u samoj temi promenis Boje slova ama bas gde hoces i to  u bilo koj slucaj da bude razlicnije
3.Da napravis Wallpaper koi ce da pozadina bude nevidljiva tako da ces moci da taj Wallpapre koristiti na bilo koju temu Hoces bes pre toga da obragujes opet wllpaper sa jednu rec Wallpaper Univerzalni


To bi zasad bilo Dopunice me oni koi ce da glasaju kao ja 

Paznja
Svako od vas ko ce da odgovara morace da naglasi ili obrazlozi sta je to sto vas privlaci ,,,(jer ako ima samo ono glasam za to i to i nista drugo bice post obrisan) ....


(01. May 2007, 10:32:25)
« Poslednja izmena: 26. Jan 2007, 15:42:56 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
OS 6,7,8 naravno zbog:
- izuzetno velikog broja i izbora razlicitih aplikacija iste namene
- mogucnost pristupa svim sistemskim fajlovima i mogucnost svakakvog baratanja sa njima

i mislim da je ovo veliki plus za stariji OS jer ne bih rekao da su nesto bitne stvari (prednosti) OS 9.1 koje je @aco_kuna naveo! @aco, nista licno, samo iznosim svoje misljenje  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jan 2007, 16:45:36 od Mikele »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung GS3
Glas dajem os 9.1 zato shto je noviji a samim tim treba da ima podrushku nas korisnika radi daljeg razvijanja Wink Slazhem se sa ovim shto je aco_kuna napisao,jeste stabilniji i za mene lepshi vizuelno....a nadamo se i vecem broju aplikacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Glas dajem 9.1 zbog aplikacija koje su puno stabilnije nema ispadanja iz programa,kroz meni sada mozes da se kreces i od pocetka pa do kraja pa jos jednom dzojstik i opet si na pocetku a ne ko ranije stiskas unazad da bih se vratio,slazem se sa acom dizajn tema i mogucnosti i velicina ikona su uz grafiku fantazija.Malo programa ali treba sacekati i ta neizvesnost svakim danom mi je draza nego gozba sa operativnim sistemom 6,7,8.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Ja glasam za OS 6, 7, 8, jer je naprotiv on mnogo stabilniji od OS 9.1, ima mnogo manje bagova, a i broj aplikacija je mnogo veći... Drugo OS 9.1 telefoni su mnogo skuplji od telefona sa starijim Symbianima...
IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 606
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N95 8gb Apple 3g
os8 zato sto je definitivno najstabilniji os
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Sta vam znaci to stabilniji u kojem slucaj ste mislile vas dvoice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3415
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Nema sumnje da je symbian 9.1 bolji operativni sistem , po svim parametrima. Postao je toliko dobar sto se tice sigurnosti da je nemoguce rovariti po sistemskim fajlovima. To je + na papiru i donekle u praksi. Donekle zato sto nema rovarenja po sistemu , nema "kvarova" na sistemu ali nema ni aplikacija "koje zivot znace" , upravo iz tog razloga.
OS kao OS je sigurno bolji , sad ko moze da se navikne na ogranicenja koja su u OS 9,1 , onda mirna Backa. Ja licno jos nisam nacisto sto se tice toga. Moracu da probam pa da rascistim sve dileme... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1053
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung GS3
Ja glasam za OS 6, 7, 8, jer je naprotiv on mnogo stabilniji od OS 9.1, ima mnogo manje bagova...
Naopako ljudi,greshite.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


zene javite se

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 266
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Apple 3GS 32gb SimFree
Boji je sigurno 9.1, pa nisu programeri i ljudi koji pisu operativni system Symbian ludi, to vam je kao ono "da je Golf 4 bolji i lepsi od Golfa 5" ....Dilema je jedino zbog toga sto za 9.1 nema aplikacija koje zivot znace.... Kad za OS9.1 bude kre...... aplikacija koliko i za OS7,8, preci cu sigurno na njega....Iskreno uporedjivao sam Nokiu N80 i N73 sa mojom 6630, moja ispada smesna spram njih(240*320,4 reda ikona,mnoge mogucnosti koje je Aca naveo, onda mi se svidja opcija kad ih prikljucis na PC suite-pita te da li hoces telefon da koristis kao Mass storage ili...,lepse ikone za foldere,vise memorije,bolja kamera itd.)! Medjutim, stvarno za OS9 nema esencijalnih, appl bez kojih ne bih mogao da funkcionisem...
Otprilike za neko vreme (6meseci-godinu) sigurno ce OS9.1 postati standard, i onda treba preci na njega...
 Smile Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.