Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:33:00
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NOD32 Download virus definition  (Pročitano 2878 puta)
22. Nov 2006, 10:55:36
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 146
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung s3100
Pokusavao sam sa pretrazivanjem Net-a i nigde ne mogu da nadjem fajl sa kumulativnim update-om virus definition za NOD32. Ovo trazim jer kod kuce nemam pristup Net-u pa ne mogu da izvrsim update.
U pitanju su iste verzije programa 2.51.30.
Ili mozda moze da se izvrsi update sa fajlovima koji se nalaze da racunaru koji ima uredno obavljen update. Pokusavao sam da prenesem folder C:\Program files\ESET\updfiles na kucni racunar ali nece da se update-uje.  Imate li neku ideju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

ceterum censeo, Carthaginem esse delendam

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 854
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
E sada, pokušao sam da nađem tekst fajl koji sam svojevremeno sačuvao sa linkovima za ručni apdajt većine Antivirus programa nažalost nisam ga našao pa sam malo prošetao po nekim stranicama Bureka i drugim forumima, pa bi sledeće bilo otprilike to da kada preneseš virus definiciju sa drugog kompjutera moraš da namestuš u podešenjima apdajta kao server putanju prema folderu u koji si iskopirao novu definiciju(na slici).. Tekst "Copy ili paste ne vredi u NOD-u. Prekopira ali kad krenes na update on povlaci celu definiciju. Nadjite na internetu "NOD32 Update Generator 0.1.8" koji je besplatan. Pa kad vam on odradi posao. U NOD-u kao server upisite putanju na folder sa definicijom. Mozda nije bas jasno ali skinite programcic i nacice te resenje za koje su mnogi pokusavali da rese na raznim forumima ali bezuspesno."  Sada ako ti ovo može pomoći ok, inače već duže vreme koristim drugi AV a NOD sam  probao pre nekih godinu i po dana tako da se ne seća baš svih podešenja, prestao sam sa njim kada je istekao probni period.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

6438_nodupd.jpg
(34.22 KB, 346x454)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 146
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung s3100
Skinuo sam program i odradio je update. Hvala na pomoci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:33:00
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.