Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Me­sar sam se­be pre­klao  (Pročitano 6666 puta)
18. Nov 2006, 23:22:52
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
SA­MO­U­BI­STVO ka­kvo ni­je za­be­le­že­no u No­vom Sa­du i oko­li­ni, do­go­di­lo se u subotu uju­tru u Me­ga dis­kon­tu "Mag­ne­tron": me­sar Mi­lan Tar­la­no­vić (24) iz Ri­ba­ra kod Šap­ca, me­sar­skim no­žem pre­re­zao je sam se­bi vrat na­o­či­gled ko­le­ga i po­li­ci­je ko­ja je do­šla da in­ter­ve­ni­še ka­da se on po­sva­đao sa pret­po­sta­vlje­ni­ma!
Tra­ge­di­ja se do­go­di­la u subotu oko 9.30, a po­vod joj je, na­vod­no, bi­lo Tar­la­no­vi­će­vo ka­šnje­nje na po­sao. Ka­ko ne­zva­nič­no sa­zna­je­mo, še­fo­vi su mla­di­ću re­kli da je ot­pu­šten i po­sla­li ga ku­ći. Pri od­la­sku, u be­su, on je sru­šio ne­ke pro­iz­vo­de sa ra­fo­va. Ubr­zo se, me­đu­tim, vra­tio. U ru­ci je imao ve­li­ki me­sar­ski non ko­jim je, na­vod­no, u op­štoj sva­đi i me­te­žu po­ku­šao da po­vre­di ne­ko­ga od za­po­sle­nih. Pre­ma ne­pro­ve­re­nim in­for­ma­ci­ja­ma, Tar­la­no­vić je čak jed­nu ka­sir­ku bio uzeo za ta­o­ca.
U me­đu­vre­me­nu, ne­ko od za­po­sle­nih po­zvao je po­li­ci­ju. Ka­da je ugle­dao lju­de u pla­vom, mla­dić je, ka­žu, do­vik­nuo: "E, kad vam ne va­ljam, bo­lje da me ne­ma!". Za­mah­nuo je oštrim se­či­vom i sa­mo jed­nim po­te­zom, go­to­vo pot­pu­no se­bi pre­re­zao vrat!
Po pod­nim ke­ra­mič­kim plo­či­ca­ma lip­ta­la je krv. Le­ka­ri hit­ne po­mo­ći, ko­ji su ubr­zo sti­gli na me­sto tra­ge­di­je, mo­gli su sa­mo da kon­sta­tu­ju smrt. Mi­la­no­ve ko­le­ge i sa­me zgra­nu­te do­ga­đa­jem, sa­mo su ne­mo od­ma­hi­va­le ru­kom.
Vest o tra­gič­noj smr­ti Mi­la­na Tar­la­no­vi­ća, nje­go­vim rod­nim me­stom Ri­ba­ri pro­ne­la se tek oko 14 ča­so­va. Mla­di­ćev otac Zo­ran, ni­šta ne slu­te­ći, ra­dio je ceo dan na nji­vi, maj­ka Per­ka za­ba­vi­la se oko kuć­nih po­slo­va. Mi­lan je bio naj­mla­đi od nji­ho­ve tro­je de­ce: sta­ri­ji brat Ži­van već je ože­njen, a se­stra Sla­vi­ca uda­ta i sa svo­jom po­ro­di­com ži­vi u obli­žnjem me­stu Du­va­ni­šte. Po iz­la­sku iz voj­ske, Mi­lan se le­tos pre­se­lio i za­po­slio u No­vom Sa­du.
Da­lja ro­đa­ka Tar­la­no­vi­ća, Gor­da­na, ka­že da se po se­lu naj­pre pri­ča­lo da se mla­dić ubio iz pi­što­lja.
- Šta da vam ka­žem. Ta­ko do­bar mla­dić... Ni­je tra­ba­lo to da uči­ni zbog gu­bit­ka po­sla. Mlad je, na­šao bi dru­go rad­no me­sto - ka­že Gor­da­na.

ĆU­TE DO PO­NE­DELj­KA
RU­KO­VOD­STVO "Mag­ne­tro­na" j ni­je da­va­lo ni­ka­kve in­for­ma­ci­je o stra­vič­nom do­ga­đa­ju u nji­ho­vom me­ga­di­skon­tu:
- Po­slo­vod­stvo da­nas ni­je tu, su­tra ne ra­di­mo, ta­ko da sa­op­šte­nje mo­že­te da oče­ku­je­te tek u po­ne­de­ljak - po­na­vljao je upor­no žen­ski glas sa te­le­fon­ske cen­tra­le.
 

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Odrubio sebi glavu
Mesar Milan Tarlanović (24) ubio se u megamarketu "Magnetron" posle prepirke sa šefom zbog desetominutnog kašnjenja na posao

Odrubio sebi glavu...
Milan se posle svađe vratio u prodavnicu i preklao se s dva noža tako da mu je glava visila samo na koži

NOVI SAD - Mesar Milan Tarlanović (24) iz Novog Sada, posle kraće prepirke sa šefom, preklao se juče u devet sati i 20 minuta u megamarketu "Magnetron", gde je radio. Milan je s dva noža sebi prerezao grkljan tako da je glava ostala da visi na koži!
Ovom nesvakidašnjem događaju prethodila je rasprava, pošto je Milan zakasnio desetak minuta na posao. Njegov kolega, koji je želeo da ostane anoniman, za Press je rekao da ne zna tačno da li je on iznerviran rekao da će dati otkaz ili mu je šef zapretio otkazom.
- Kako čujem od kolega, jer je šef u šoku i ne može da priča, on mu je rekao da danas ne dolazi na posao. Milan je potom otišao kući i skoro da smo svi zaboravili na incident. Onda je odjednom uleteo u market, počeo da urla i da maše noževima koje je izvadio iz pojasa, rušeći pri tome robu s gondola tako da su se svi razbežali. Jedan kolega i jedan kupac su pokušali da ga smire i da mu otmu nož, ali nisu uspeli. Milan ih je pri tome i lakše povredio - kaže on.
Kada je Milan ostao sam, vratio je oba noža za pojas i verovatno je u tom mementu ugledao policijska kola koja su pristizala. Milanov kolega mesar kaže da je tada video najstrašniji događaj u svom životu.
- Milan se nekoliko puta okrenuo levo i desno, a onda je izvadio oba noža. Istog sekunda je s obe ruke krenuo munjevito prema svom vratu i preklao se tako da mu je glava ostala da visi samo na koži. Neverovatno! Svi su počeli da vrište i beže od ogromne lokve krvi koja se razlila po glavnom holu megamarketa - priča naš sagovornik.
Novosadska policija juče nije htela da izda zvanično saopštenje, a koliko je Press uspeo da sazna, Milan je bio zaposlen u "Magnetronu" tek mesec dana i prošao je sve lekarske kontrole. Ovaj momak bio je rodom iz Ribara kraj Šapca, i u Novom Sadu je živeo kao podstanar.
Milanov kolega, koji je s njim radio u jednoj drugoj mesari, za Press kaže da je Milan bio dobar radnik, ali da je ponekad znao da prsne.
- Mada se ne može reći da je bio problematičan. Možda je bio preosetljiv jer se sećam da je pre godinu dana, kada je bio raskinuo s devokom, mesec dana bio rastrojen, a nekoliko dana nije ni dolazio na posao, pa sam ga ja menjao, ali je to prošlo. Imao je problema kao i svi koji dođu u Novi Sad jer su male plate a velike kirije - objašnjava kolega.
Borislav Maglinski, dežurni istražni sudija, nije hteo da da nikakvo zvanično saopštenje jer je u pitanju samoubistvo.
A. Pavlović

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubio se pred policajcima zbog otkaza

NOVI SAD - Milan Tarlanović (24), mesar iz Ribara nadomak Šapca, izvršio je samoubistvo u subotu ujutru prerezavši vrat sa dva noža, naočigled dvadesetak mušterija i kolega u veleprodaji „Magnetron“ u Kanalskoj 11 u Novom Sadu.

Mladić je ujutru došao u konflikt sa poslovođom zbog kašnjenja na posao i verovatno je bio otpušten. Otišao je iz prodavnice, da bi se nakon sat ili dva vratio sa dva noža za pojasom.

Prema rečima očevidaca, mladić je prvo počeo da viče i da traži poslovođu, koji se sakrio u menjačnicu u sklopu objekta. Besan, Tarlanović je porazbijao stakla menjačnice, a zatim je počeo da lomi i baca robu sa rafova. Tom prilikom jedan od radnika „Magnetrona“ je lakše povređen. Na lice mesta je ubrzo stigla policija koja je zatražila od Tarlanovića da baci noževe, međutim, mladić je u tom momentu, naočigled svih, sa oba noža prerezao sebi vrat.

U selu Ribari, gde stanuju čak 34 porodice Tarlanović, vladaju šok i neverica. Rođaci, koji su Milana znali kao vrednog i mirnog momka, spremaju se za današnju sahranu. Milanov učitelj Živadin Tarlanović kaže da je mladić bio odličan đak, koji je nakon osnovne škole izučio mesarski zanat.

- Bio je vredan i predusretljiv momak, spreman svima da pomogne. Ne znam šta se dešavalo tog jutra, ali verujem da mu je bilo teško što je dobio otkaz. Bio je vredan i siguran sam da je dobro radio svoj posao - kaže Milanov učitelj napominjući da mladić nije bio preke naravi.

U školi je bio nestašan i živ, ali se, po rečima učitelja, ponašao shodno svojim godinama. Tarlanović se pre nekoliko meseci doselio u Novi Sad. U „Magnetronu“ je radio poslednjih mesec dana, a živeo je u iznajmljenom stanu.

A. L.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Vrm, vrm, vrrrrm

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia n73
Auuuuu, chega sve ima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Posle ovoga teksta krecem na posao sat ranije. Sto je sigurno , sigurno je!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95
 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Kako li je to uspio?  Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
užas jedan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 15225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
 Smile
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.126 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.