Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako spojiti video kameru sa racunarom preko USB-a, da li koristiti TV kartu?  (Pročitano 6894 puta)
15. Sep 2006, 22:16:39
Ucesnik diskusija


Get rich! Or die tryin!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Swedska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 4
Ovako, imam Sony Digital Handycam DCR-PC9E, zanima me da li je moguce da nabacim snimke na kompic pa da mogu napraviti DVD od njih. Kada ga spojim sa USB-om dobijam samo opciju da prekopiram slike i video zapis ali koji je napravit na Memory stick-u. Kamera mi je starije generacije, iz 2001 godine, i u uputstvu nisam nasao nigdje to resenje.

E sad drugo pitanje, ako ne uspijem ovako, razmisljao sam da si kupim tv-kartu sa S-video ulazom (posto imam na kameri isto S-video izlaz), pa da preko tv karte nasnimim na hard disk i prebacim na DVD. Samo neznam kakva ce mi biti kvaliteta slike.
Od kartica sam razmisljao ili WinTV HVR 1300 analog/digital (130EUR) ili Pinnacle PCTV 310i (120EUR).

Ajde ako neko ima resenje za mene bio bih mu zahvalan!
« Poslednja izmena: 15. Sep 2006, 22:18:27 od S1N1S4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
kad ga prikacis na usb on ti daje mogucnost da sve sto se nalazi i u memoriji kamere i u externoj memoriju(ms kartici u tvom slucaju) prekopira na racunar...dalje mozes uz pomoc nekog video editora da radis sa doticnim klipovima sta ti je volja,nema potrebe koristiti TV kartu... Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Tojtytis Tojtaris

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 159
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
SonyEricsson p910i
a ako hoces tv kartu sigurno je da su pinakleove provereno najbolje,a kvalitet videa koji dobijas skoro da nema razlike jer ja sam uporedjivao hiljadu puta,jer sam prebacivao i preko fire wire-a i preko s videa,jedino sto je mnogo lakse obradjivati video kad to radis sa ovim prvim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
za savete za kupovinu ova tema...
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Get rich! Or die tryin!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 97
Zastava Swedska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 4
kad ga prikacis na usb on ti daje mogucnost da sve sto se nalazi i u memoriji kamere i u externoj memoriju(ms kartici u tvom slucaju) prekopira na racunar...dalje mozes uz pomoc nekog video editora da radis sa doticnim klipovima sta ti je volja,nema potrebe koristiti TV kartu... Wink

Da to znam, ali meni treba da prebacim video koji je na kaseticama. Sto se tice memorije imam samo 4 MB, jadno, a i rezolucija snimanja na memorijsku je jako mala. A imam mali milion kasetica, pa sam hteo da to sve nabacim na DVD-ove. A za obradu videa koristim Power Director, inace sam nov u tom podruciju pa neznam bas puno. Ako neko zna isto bolji program neka kaze... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
onda preko TV karte...preporuka za skystar2(da se tema ne seli gore u savete za kupovinu) pa dalja obrada preko nekog video editora(pogledati u tiop teme)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ΓΕΩΡΓΙΟΣ '90

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 817
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Motorola V3i
kupi firewire karticu, i tako povezi sa kompom... (ako na kameri imas taj izlaz...)
sa tv kartom je losa slika...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
Citat
sa tv kartom je losa slika...

naravno da nije...  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Long live rock n heavy :p

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630 zelena
proveri dal ti kamera ima USB streaming, ako ima, onda se instaliraju driveri, i uz odgovarajucj software za capture slike mozhesh prebaciti snimak sa kasete preko USB kabla [radio sam sa samsung kamerom isto stariji model, 2002 god, ne znam tachnu oznaku, bila je gazdina], program tipa Sony Vegas je dovoljan i previshe za prebacivanje.


ukoliko nemash USB streaming, a nemash ni firewire port... onda jbg na AUX na TV-kartici. [prebacivao sam sa VHS na DVD sa Pinacle TV karticama, i zadovoljan sam bio]
IP sačuvana
social share
long live ROCK n ROLL | long live zechica koja mi pomozhe Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 288
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Sto se tice softvera proveri na:
http://www.ciao.co.uk/Sony_Handycam_DCR_PC9E__5600925
Sto se kartica ako ti treba nesto malo bolje i  vise profi pogledaj na
www.videonadzor.net
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.