Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 01:59:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Koju grupu vise gotivite?
Red Hot Chilli Peppers
52%  (170)
Guns n' Roses
48%  (157)
Ukupno glasova: 327
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: RHCP ili Guns n' Roses  (Pročitano 36387 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Devojčice, za svoje dobro uzmi  Smile

Ajmo svi po saku bensedina...
Koj' vam djavo. Svaki put vrtite jedno te isto, i svaki put moraju ljudi da vas opominju...
Aj jednom vidis glupost, ukazes na nju i dobro... Drugi put, aj ok, 3. put... smor ali ajde mozda se opamete, ali 6546525357865372. put... dokle vise...
Batalite ili da zakatancimo, pa da i oni koji bi eventualno nesto pametno rekli (mada ovde bas i nema sta pametno) ostanu bez teme...

Postoji blablaonica, pa pricajte tamo o cemu god zelite...
Toliko od ja... Smile
Da li ste uopste procitali sta je covek rekao Smile

Izvinjavam se zbog duplog posta, ali reci to nekom drugom na ovoj temi, ne meni.

Pa niko se tebi nije ni obraćao, čovek je to rekao uopšteno, ne vidim da je bilo čiji nick napisao. Kako si se samo prepoznala? Smile

Citat
Cini se da je od aktivnih fanova Gunsa ovde jedino Boki normalan.

A posle se ljutiš kad tebe neko vređa?!? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
aman lokujte ovu glupu temu...i onako sluzi samo za proseravanje...sta god ko normalan napise biva uvucen u raspravu bez kraja  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S3
Cini se da je od aktivnih fanova Gunsa ovde jedino Boki normalan. On, za razliku od vas, ume da postuje tudje misljenje i priznao je da su Peppersi dobri.

aloo.....e,imam mesto za tebe u lazi,preko veze!
o čemu ti pričaš,molim te??
ko kaže da ne poštujem tvoje mišljenje??
Svako ima pravo na svoje mišljenje,kakvo god da je ono.
A kinjim te ovde isključivo iz razloga što se praviš najpametnija na svetu,iako to garantovano nisi!
o5 kažem,nemoguće je da smo svi mi debili,pa si ti došla da nas prosvetliš sa pepersima!
Iskontorliši svoje nagone,a bes prema nama i tastaturi isprazni negde drugde (verujem da bi ti partija keksa dobro došla  Smile)
NEmam ništa ni protiv tebe,niti pepersa,samo si toliko udavila,da nisam moga više da gledam,pa sam se uključio u prozivke!
samo još jedno pitanjce:pošto su po tvom mišljenju pepersi najbolji ikad,reci mi,zašto ih nije bilo na koncertu posvećenom frediju merkjuriju??
a??

@VoodoChile:Konačno da mi se neko prodruži ovde!
Pozz druže  Smile Smile

toliko od mene!
a sad pošto je tema definitivno pred katancem,malo propagnade:





« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 01:58:12 od Velja_Slash »
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Mrzim zimu!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4091
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
I'm back!
Nije mi jasno zasto svi napadate jednu devojku,koja Boze moj,ima drugacije misljenje od nas.'90-tih,kada bih nekome rekao da volim Gunse,ac/dc ili whitesnake,pogledali bi me kao da sam,ne daj boze lud.Naravno,u to vreme je u svim ulicama trestala islamsko-teheranska muzika.Sada se vi ponasate isto,jer ona ima drugaciji muzicki ukus od nas .Pa sta?
@RHCP4ever
Samo nastavi tako.Cvrsto se drzi svojih uveernja i ne popustaj nikome.Nije bitno ko je u pravu.Naucimo da postujemo i cenimo jedni druge.
IP sačuvana
social share
Screw You Guy's. I'm going Home.

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
Skim se vi raspravljate momci :ballbounce:RHCP 4ever rides again za jos nisi shvatila da su RHCP dosta slabi muzicari u rock svetu i previse precenjeni,treba oni jos da uce osim mozda chada on nije tako los bubnjar i najbolji je tehnicar u pepersima,90tih su imali neku energiju a sad su samo otrcani tecovani i glume neko kvazi ludilo i otkacenost Smile

ne napada niko nju nego doticna tvrdi da su RHCP vrh muzicari, svetske "babaroge" nevidjeni virtuozi izuzetni ,kompozitori kojima ce se diviti pokolenja,sama bozanstva maltene,muzicke mesaje

evo da ne bude da sam protiv nje smatram da je Slash koga toliki dizu na pijadastal sasvim prosecan gitarista u svetskim okvirima,mislim za ono sto su radili Gunsi (a to nije lose) sasvim zavrsava posao
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D520
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji Smiley
Tema je zapoceta ovom recenicom.
Zanima me koja je grupa na forumu popularnija
Prema tome mozemo da raspravljamo samo o tome ko vise voli Gunse, a ko Pepperse. Nema potrebe raspravljati o tome ko je bolji, jer su to (bez ikakve dileme) Gunsi...
Ovo nije samo moj licni stav, vec stav ljudi koji se mnogo bolje razumeju u muziku od svih nas zajedno!!!!!!

Pa da..Stvarno me mrzi da citam sto se svi svadjate sa Andjom...Glupo je, UVEK ce biti onih koji misle da su Gunsi bolji, kao i onih koji misle da su peppersi bolji.Oba benda su odlicna, znaci, ne raspravljajte se (ako se oko toga raspravljate) Smile
IP sačuvana
social share

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni i još čudnije kako često nam baš to malo nedostaje". Ivo Andrić

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 293
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
@Bauk13

Naravno da sam to rekla za Bokija, zato sto je istina. Prvo ste me vredjali, pa sam onda to rekla...

@Velja Slash

NIKADA nisam rekla da sam najpametnija na svetu, samo me nervira to sto NE ZNATE da cenite tudje misljenje i ne seri da znate, jer da je tako, ne biste se ovde raspravljali.

@Sez

Sa tobom nemam uopste sta da pricam, ne postoji tema na kojoj me ne napadas...

@Boki

Naravno da cu se drzati svojih uverenja. Smile

@Metal girl

Pusti ih, vidis da nemaju pametnija posla
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E=mc2

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1428
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 6120c
...kad neko kaze da su phcp bolji od maidena,acdc,stinga...i jos kaze da ide u muzicku gimnaziju mogu samo da se nasmejem  Smile Smile Smile
Niko nikad nije rekao ni losu rec za tebe osim argumenata a dobio je vredjanja tipa :"zalim te,seres,nisi normalan,....."
Do sad ti ni jednom nisam rekao nista ruzno ali sada ocu ---  ti si jedna neopevana  )(*&#()*&@  i *(&@@#@# i )(*@)(*#$!(!__$@_)#$
         (ubaciti psovku po potrebi Smile)                                                                                                                                   

ps--sez...u pravu si za slasha ...jeste tehnicki prosecan u odnosu na gambale-a recimo Smile ali su mu solaze pitke,melodicne i precizne + dovoljno brze i inovativne da bi se svidele masi ljudi.

i aman...LOCK ovu temu.Svi koj su zeleli da napisu nesto pametno..napisali su.Smara nas SVE garant kad se pojavi u listi tema sa novom porukom jer znamo unapred na sta se rasprava svodi.

LOCK
« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 12:34:11 od mefistoNo1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mozes danas, ostavi za sutra...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1207
Zastava Stairway to heaven-Highway to hell
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
Obozavam oba benda, ali su ipak peppersi za nijansu bolji Smiley
Tema je zapoceta ovom recenicom.
Zanima me koja je grupa na forumu popularnija
Prema tome mozemo da raspravljamo samo o tome ko vise voli Gunse, a ko Pepperse. Nema potrebe raspravljati o tome ko je bolji, jer su to (bez ikakve dileme) Gunsi...
Ovo nije samo moj licni stav, vec stav ljudi koji se mnogo bolje razumeju u muziku od svih nas zajedno!!!!!!

Pa da..Stvarno me mrzi da citam sto se svi svadjate sa Andjom...Glupo je, UVEK ce biti onih koji misle da su Gunsi bolji, kao i onih koji misle da su peppersi bolji.Oba benda su odlicna, znaci, ne raspravljajte se (ako se oko toga raspravljate) Smile
Kao prvo ja se ni sa kim ne raspravljam... Nikome se konkretno ne obracam, vec samo iznosim opsti stav. Ocigledno je da su Gunsi bolji muzicari i ovim postom se ne obracam ni RHCP 4ever, niti bilo kome... Gunsi su bolji muzicari od njih i to je cinjenicno stanje!!!!!!!!!! A kad ja iznesem ovakav opsti stav, odmah sam napadnut od strane RHCP 4ever, iako sam joj se obratio konkretno u 2 posta i nista lose nisam napisao (mada je moj drugi post bio odgovor na njeno vredjanje svakog ko voli Gunse)... A evo dokaza o tome ko koga napada, vredja i ko postuje tudje misljenje, a stalno insistira na tome.
Cini se da je od aktivnih fanova Gunsa ovde jedino Boki normalan.
Thank you very much and goodbye
« Poslednja izmena: 04. Mar 2008, 13:40:30 od Voodoo chile »
IP sačuvana
social share
De Gustibus Non Est Disputandum


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2469
Zastava Nova Pazova
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung Galaxy S3
prica se i dalje nastavlja,RHCP girl protiv svih ostalih....
tema se stavlja na katanac!
pozdrav svima,osim naravno gore pomenuoj! Smile Smile
IP sačuvana
social share




Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53 55
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 11. Maj 2024, 01:59:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.