Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pronađen leš radnice valjevske policije  (Pročitano 5455 puta)
18. Avg 2006, 11:16:09
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Pronađen leš radnice valjevske policije

VALJEVO - Pripadnica saobraćajne policije valjevskog SUP-a N.A. pronađena je preksinoć mrtva na pešačkoj stazi između nadvožnjaka pruge Beograd-Bar i zgrade „Elektrodistribucije“ u valjevskom naselju Gradac. Leš policajke otkrio je slučajni prolaznik na mestu obraslom rastinjem.

Prema izvoru iz pravosuđa, N.A. je imala prostrelnu ranu u predelu grudi, a pored tela je pronađen pištolj i jedna čaura. Još se ne zna da li se radi o ubistvu ili saomoubistvu.

Istražni organi uzeli su parafinsku rukavicu sa obe ruke N.A., a istražni sudija Okružnog suda u Valjevu Milan Aleksić, koji je obavio uviđaj, naložio je obdukciju i dodatna veštačenja.

Uviđaju, koji je trajao do ranih jutarnjih sati, prisustvovali su i veštaci republičkog MUP-a iz Beograda.

Po saznanjima „Blica“, telo je pronađeno u blizini stana u kojem je N.A. živela sa suprugom i maloletnom ćerkom.

N.A. je u valjevskoj policiji radila od 2003. godine.

„Bila je povučena i kolegama se nije žalila da ima bilo kakav problem“, kaže za „Blic“ izvor iz valjevskog SUP-a. On nije mogao da kaže da li je kod N.A. pronađen službeni pištolj.

P. V.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
SMRT POLICAJKE

Policajka Nataša Andrić (29) pronađena mrtva u blizini svoje kuće u Valjevu. Pretpostavlja se da se ubila, jer je pored njenog tela pronađen pištolj


VALJEVO - Policajka Nataša Andrić (29) pronađena je mrtva u blizini svoje kuće u Valjevu. Pored tela nesrećne žene koja je imala ranu na grudima pronađen je pištolj, pa se pretpostavlja da se ubila. Nataša je radila kao saobraćajni policajac u Valjevu, a poslednja dva meseca provela je na specijalizovanom policijskom kursu u Beogradu, koji je trebalo da se završi krajem ove nedelje.
Slučajni prolaznik zatekao je preksinoć oko deset sati leš na napuštenoj stazi između barske pruge i valjevske Elektrodistribucije, stotinak metara od zgrade u kojoj je stanovala Andrićeva. On je odmah obavestio policiju, koja je blokirala deo Valjeva oko pruge i deo desne obale nizvodno od Kolubare.
- Imala je prostrelnu ranu na grudima, a u njenoj neposrednoj blizini nađene su čaure i pištolj. Analiza će utvrditi da li je pucano iz pištolja koji je pronađen pored nje. Ona nije pucala iz svog službenog pištolja. Policija je juče pročešljala teren da bi pronašla eventualne nove tragove. Zasad se samo pretpostavlja da se ubila - kaže za Press izvor blizak istrazi, i dodaje:
- Nataša je pronađena mrtva u trenerci i patikama. Inače, u neposrednoj blizini nalazi se i staza koju koriste atletičari.
Istražni sudija Okružnog suda u Valjevu Milan Aleksić rekao je za Press da je naređena obdukcija leša i više veštačenja da bi se tačno ustanovilo da li se radi o ubistvu ili samoubistvu. Uviđaju su prisustvovali predsednik Okružnog suda u Valjevu Dragan Obradović, načelnik SUP-a u Valjevu Milenko Krstić i inspektori kriminalističke službe iz Beograda.
Poznanici i komšije Nataše Andrić ne veruju da je mogla da digne ruku na sebe ili da je neko mogao da je ubije.
- Nataša nije to mogla da uradi sebi! Nije imala nikakvih problema. Važila je za ozbiljnu i stabilnu osobu. Živela je u skladnom braku sa Dejanom, radnikom Elektrodistribucije i poznatim valjevskim harmonikašem. Oni imaju desetogodišnju devojčicu, odličnu učenicu drugog razreda osnovne škole. Nisam čula da se svađala sa Dejanom - kaže kroz suze komšinica Lj. P.
I u valjevskom SUP-u su zatečeni. Natašu svi poznaju kao stabilnu osobu i marljivog radnika.
- Nedavno smo je uputili na dvomesečni specijalizovani kurs u Beograd, koji je trebalo da se završi krajem ove nedelje. Nikada nije pravila probleme, niti se na nešto žalila. Svi smo šokirani - kažu valjevski policajci.
(B. P.)

Suprug na moru

Nataša je, kako saznajemo, došla iz Beograda u Valjevo pre dva dana i bila je sama u stanu, jer joj se muž sa detetom nalazio na moru. Poslednji put čula se sa majkom nekoliko sati pre nesrećnog događaja. Međutim, pošto se nije javljala na mobilni telefon, roditelji su posumnjali da joj se možda nešto desilo.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
U Valjevu, kod pruge Beograd - Bar, nađen leš mlade žene

Misteriozna smrt policajke

Telo Nataše Andrić (29), pripadnice valjevske saobraćajne policije, s prostrelnom ranom na grudima, otkriveno u noći između srede i četvrtka na stazi koja vodi ka njenoj kući

VALJEVO - Celokupna valjevska javnost zatečena je vešću da je u sredu oko 22 sata, ispod nadvožnjaka, na putiću ka "Elektrodistribuciji", nađen leš mlade žene. Ispostavilo se da je reč o Nataši Andrić (29), zaposlenoj u saobraćajnoj policiji valjevske Policijske uprave, a leš je nađen na zapuštenoj prečici do njene kuće.

Zasad još nije potvrđeno da li je reč o ubistvu ili samoubistvu, a kako nezvanično saznajemo, mlada žena pronađena je sa dve prostrelne rane u predelu grudnog koša, pri čemu pištolj iz kog je pucano nije službeni. Leš je pronašao slučajni prolaznik, a nađen je u blizini policijske stanice, s druge strane nadvožnjaka pruge Beograd - Bar, na putu ka Natašinoj kući.

Ubistvo ili samoubistvo?

Uviđaj, koji je obavio istražni sudija Okružnog suda u Valjevu Milan Aleksić a prisustvovali su mu i pripadnici valjevske policije, kao i zamenik državnog okružnog tužioca Milan Radivojević, predsednik okružnog suda u Valjevu Dragan Obradović i načelnik policijske uprave u Valjevu Milenko Krstić, trajao je do juče ujutru. Završena je i obdukcija leša, ali se, prema Aleksićevim rečima, do pristizanja zvaničnog nalaza ne može reći da li je reč o ubistvu ili samoubistvu.

Mnogo nepoznanica

Za ovaj slučaj, inače, vezano je mnogo i drugih nepoznanica. Nataša je završila kurs za saobraćajnog policajca, a upravo se nalazila na dvomesečnom seminaru u Beogradu i kući dolazila samo vikendom. Otkud usred nedelje, i to u večernjim satima, mnogi se pitaju, a ne izostaju ni priče da je nesrećna žena bila u vanbračnoj vezi s nekim od kolega. U svakom slučaju, kako Glas saznaje, mlada žena bila je u braku s Dejanom Andrićem, zaposlenim u "Elektrodistribuciji", a s njim i devetogodišnjom ćerkicom živela je u zgradi preko puta valjevske "Elektrodistribucije", nedaleko od mesta gde je leš nađen.

Iza nesrećne Nataše ostali su i roditelji majka Marija i otac Žikica, poznati valjevski trgovac. Kako je javila agencija Tanjug, Andrićeva se tokom prekjučerašnjeg dana nije javljala na mobilni telefon, a muž i ćerka joj se nalaze na letovanju na Crnogorskom primorju. U valjevskoj policiji takođe su zatečeni celim slučajem i nemoguće je bilo šta više saznati o celom slučaju.
B. Osmanović


Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54


Za ovaj slučaj, inače, vezano je mnogo i drugih nepoznanica. Nataša je završila kurs za saobraćajnog policajca, a upravo se nalazila na dvomesečnom seminaru u Beogradu i kući dolazila samo vikendom.

Otkud usred nedelje, i to u večernjim satima, mnogi se pitaju, a ne izostaju ni priče da je nesrećna žena bila u vanbračnoj vezi s nekim od kolega.

U svakom slučaju, kako Glas saznaje, mlada žena bila je u braku s Dejanom Andrićem, zaposlenim u "Elektrodistribuciji", a s njim i devetogodišnjom ćerkicom živela je u zgradi preko puta valjevske "Elektrodistribucije", nedaleko od mesta gde je leš nađen.


B. Osmanović


Izvor: Glas Javnosti

Ovo je najveća katastrofa kad poslje nesreće novinarski lešinari počmu da nagađaju i lijepe etikete,ali je malo bola u familiji pa još i ovo.Joj joj  Smile Smile
Mentalitet je najveća pokora.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
Jbg,mora da joj je dokurcilo da bije ljude u Valjevu,hoce malo i gore da zavodi red... Neka Joj je laka zemlja...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
proxy  ne nedostaje ni tebi priče ,odkud,šta kako,s kim i to ...jel da?
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Hoce li ovo nekada proci?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3760
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
BlackBerry 
proxy  ne nedostaje ni tebi priče ,odkud,šta kako,s kim i to ...jel da?
Ne Nidzo,nisam u tom fazonu,mislis da me interesuju ti tracevi? Maaaa daj bre... Zena je mrtva i to ne moze da se promeni... A zna se kako novine prave tiraz...
IP sačuvana
social share
Ко рескира профитира... Србија Србима, Европа Европљанима...
Heart Breaker...

U kafileriji se neprekidno ubijaju psi i to ne agresivni,
već SVI.
Štenci stari mesec, dva, veliki, mali, mešanci i rasni, bez izuzetka, posle sedam dana biće ubijeni injekcijom otrova!
U proseku između 50 do 200 pasa ubiju nedeljno!
Više od 7 000 pasa ubiju godišnje u kafileriji u Beogradu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
 Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Jed­na ra­na - je­dan me­tak
V. MI­TRIĆ, 18. avgust 2006

OB­DUK­CI­JA te­la Na­ta­še An­drić (28), sa­o­bra­ćaj­ne po­li­caj­ke iz Va­lje­va, ko­ja je pro­na­đe­na mr­tva u sre­du ve­če, oko 22 ča­sa, na sta­zi ne­da­le­ko od sta­di­o­na "Kru­ši­ka" ura­đe­na je, ali za­pi­snik još ni­je sa­či­njen. Sle­di još naj­ma­nje 4-5 ve­šta­če­nja i ta­ko­zva­ni ope­ra­tiv­ni rad po­li­ci­je pre ne­go što se zva­nič­no mo­gu sa­op­šti­ti okol­no­sti pod ko­ji­ma je ova Va­ljev­ka okon­ča­la ži­vot.
To je za "No­vo­sti" iz­ja­vio Mi­lan Alek­sić, is­tra­žni su­di­ja Okru­žnog su­da u Va­lje­vu. Pre­ma nje­go­vim re­či­ma, na te­lu An­dri­će­ve pro­na­đe­na je jed­na ra­na. Dru­gi de­ta­lji bi­će po­zna­ti jav­no­sti ka­da bu­du ura­đe­ne sve po­treb­ne rad­nje. Ob­duk­ci­o­ni na­la­zi, ka­ko nam je re­kao Mi­lan Ra­di­vo­je­vić, za­me­nik okru­žnog jav­nog tu­ži­o­ca u Va­lje­vu, bi­će po­zna­ti za ne­ko­li­ko da­na.
Nad­le­žni u su­du ne že­le da se iz­ja­šnja­va­ju da li je u pi­ta­nju ubi­stvo ili sa­mo­u­bi­stvo, sma­tra­ju­ći da bi sva­ka ko­nač­na oce­na, dok se pro­fe­si­o­nal­no ne utvr­de či­nje­ni­ce, bi­la neo­zbilj­na. Do­ko­na va­ljev­ska čar­ši­ja, ko­ri­ste­ći si­tu­a­ci­ju da sud ni­šta ne­će da "lo­mi pre­ko ko­le­na ", is­pre­da svo­je pri­če, po­seb­no onu o na­vod­nom ubi­stvu i vi­še me­ta­ka, što, po­ka­za­lo se, ni­je tač­no.
Pre­ma na­šim sa­zna­nji­ma iz is­tra­ge po­red te­la mr­tve po­li­caj­ke pro­na­đen je slu­žbe­ni pi­štolj i ča­u­ra. Ko­le­ge Na­ta­še An­drić re­kli su nam da se ra­di o is­pa­lje­nom jed­nom met­ku, i svi oni mi­sle da je reč o kla­sič­nom sa­mo­u­bi­stvu.
Sve­do­ka ove tra­ge­di­je, bar pre­ma do­sa­da­šnjem to­ku is­tra­ge, ne­ma. Okol­no­sti, ko­je su sve­mu to­me pret­ho­di­le, po­sao je na kom će in­si­sti­ra­ti kom­plet­ni tim is­tra­ge. Ne­sreć­na po­li­caj­ka, ko­ja je bi­la dva i po me­se­ca na kur­su za kon­tro­lu re­gu­li­sa­nja sa­o­bra­ća­ja u Ze­mu­nu, ni­je osta­vi­la ni­ka­kvo opro­štaj­no pi­smo. Da li se ko­me ili šta po­ve­ri­la, sa­mo su ne­ka od pi­ta­nja ko­ja se mo­gu ču­ti u va­ljev­skom na­se­lju Gra­dac, gde je ži­ve­la sa mu­žem i kćer­ki­com, ko­ja upra­vo tre­ba da kre­ne u dru­gi raz­red osnov­ne ško­le.
Svi ko­ji su po­zna­va­li Na­ta­šu tvr­di da je bi­la pri­vr­že­na po­ro­di­ci, po­seb­no ćer­ki­ci, "pa joj je te­ško pa­da­lo odva­ja­nje zbog kur­sa u Ze­mu­nu, ko­ji se od­vi­jao u Vi­šoj ško­li unu­tra­šnjih po­slo­va". Odvo­jen ži­vot, po mno­gi­ma, ni­je mo­gao da bu­de po­vod da Na­ta­ša dig­ne ru­ku na se­be, ali ni­ko ne­ma od­go­vor na pi­ta­nje - za­što je to ura­di­la?!
Is­tra­ga će, ka­ko nam je re­če­no u Okru­žnom su­du u Va­lje­vu, utvr­di­ti iz kog je pi­što­lja pu­ca­no, ko­ji je ka­li­bar u pi­ta­nju, da li se sve to me­đu­sob­no sla­že. Od ve­li­ke va­žno­sti je na­laz pa­ra­fin­ske ru­ka­vi­ce i ba­li­stič­ko ve­šta­če­nje.
Na­ta­ša je u petak sa­hra­nje­na na me­snom No­vom gro­blju.


Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
KRIJE SE UZROK SMRTI POLICAJKE

VALJEVO - Nataša Andrić (29), saobraćajni policajac iz Valjeva koja je nađena mrtva sa dve prostrelne rane u grudima, sahranjena je juče po podne na valjevskom Novom groblju. Natašino beživotno telo, pre tri večeri, pronašao je slučajni prolaznik na zapuštenoj stazi, nedaleko od nadvožnjaka na pruzi Beograd-Bar.

Istražni organi ni juče se nisu zvanično oglasili i otklonili nedoumicu o tome da li je Nataša izvršila samoubistvo ili je ubijena.

Milan Aleksić, istražni sudija Okružnog suda u Valjevu, izjavio je da mu još nije stigao obdukcioni nalaz i "da zbog toga ne može da kaže da li se radi o samoubistvu, ili ubistvu.

Nataša je završila kurs za saobraćajnog policajca i upravo se nalazila na dvomesečnom seminaru u Beogradu. Njena porodica, suprug Dejan i devetogodišnja ćerka, bili su otputovali na odmor na Crnogorsko primorje, gde ih je i zatekla vest o Natašinoj misterioznoj smrti. Andrićeva je zbog obuke u Beogradu, tvrde komšije, dolazila kući samo vikendom.

Pored Natašinog leša pronađene su dve čaure, za koje je utvrđeno da nisu ispaljene iz njenog službenog pištolja.
Nedostatak informacija pogoduje širenju raznih čaršijskih priča, prema kojima je Nataša stradala jer je bila u tajnoj vezi s nekim od kolega.


Izvor: Kurir / (J. S.)
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.