Aiwass, ja te nikako ne razumem, ne znam na koji drugi nacin ti mozemo objasniti ako ne preko znacenja? :D Mozda mislis na znacenja, ali kroz sve moguce aspekte?
Po meni, bilo kakva veza Venere i 5. kuce, moze samo da se pozeli :mrgreen:
ovako.. objasnite mi najdetaljnije i najopsirnije sto mozette sl odnose .. odnose venere i bika , venere i pete kuce , bika i pete kuce.. znaci ne da mi kazete sta znaci, to znam i sam vec da mi objnasnite da bih shvatio neke stvari...nadam se da razumete moju molbu..
....ne razumem pitanje odnos venere i pete kuce?mislis ako je venera smestena u 5 kuci ili sta? i odnos bika i 5 kuce?ja mislim da ti nama objasnis sta si hteo da pitas
« Poslednja izmena: 26. Avg 2006, 14:56:53 od cosmic_girl »
Postajem vidovita :mrgreen: Šalu na stranu, tvoje je reagovanje tipično za venere u devici iz generacije neptuna u strelcu, čak i kad ove dve planete imaju širi orbis. Neptun ošamuti veneru, pa umesto da bude skromna i razumna kao ostale venere u devici, postane idealista koji čeka princa na belom konju, ili od nje napravi švrljalicu koja ide iz veze u vezu bar podsvesno tražeći spominjanog princa.... :?
hahah u pravu si ovo za princa ...hm..s tim sto vise cekam i biram i previse sam zahtjevna nego sto ulijecem iz veze u vezu :) hm..a ovo da joj nije lijepo tamo gdje je nisam bas shvatila...
ovako.. objasnite mi najdetaljnije i najopsirnije sto mozette sl odnose .. odnose venere i bika , venere i pete kuce , bika i pete kuce.. znaci ne da mi kazete sta znaci, to znam i sam vec da mi objnasnite da bih shvatio neke stvari...nadam se da razumete moju molbu..
....ne razumem pitanje odnos venere i pete kuce?mislis ako je venera smestena u 5 kuci ili sta? i odnos bika i 5 kuce?ja mislim da ti nama objasnis sta si hteo da pitas
evo da vam razjasnim. Jednom smo ja i ortak sa neta gledali neki natal.. i on je rekao Venera je vladaoc pete kuce znaci tu joj je dobro pozicionirana (gledali smo jednoj drugarici). Ok, posle toga ja citam radim .. znaci Vladaoc kuce je ona planeta koja pripada sazvezdju u kom ta kuca pocinje right?..i ja sam tako radio .. i onda otvaram natal te drugarice , setim se nashe price o istom i WTF ? nije u biku ? kako je onda vladaoc ? tu ja dodjem u konfuziju... sve u svemu resim prvo da pitam ovde.. al onda se obratim tom istom i on mi kaze da postoje takozvali "default" vladaoci i oni koji su osobni od horoskopa do horoskopa ..
zapravo ja posle nisam bio siguran da li su vladaoci fixni , osobni ili oba... zato sam vas pitao ovako uopsteno..imao sam malu konfuziju ... a i ne zamerite mi bio sam boletsan pa sam svhsta bulaznio :mrgreen:
Pa svaki znak vlada nekom kucom tako I simbolizuje ovna i mars(kao vladalac ovna) ako se nadje u njemu i prvoj kuci mozemo reci da je u svom sedistu, II bika ..itd.....e u natalu neke osobe moze I da bude npr. strelac ( znaci da je u podznaku str) i onda druga ili pocinje u strelcu ili u jarcu u zavisnosti od toga na koliko znakova se prostire kuca i u tom slucaju kazemo da prvom kucom vlada strelac ...[i][/i] uh nadam se da sam ja dobro skontala, valjda ce Andjela da me ispravi ako gresim ili nisam dobro objasnila :?
Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.
Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.