Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:03:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Srbi - negativci broj 1  (Pročitano 31264 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Citat
Hebi ga, film je ustvari parodija Amerike u Sci-Fi obliku. Ono sto je bilo na platnu, dogodilo se par godina kasnije...

много ти прецењујеш пола верховена Smile

Mozda, ali u jednu ruku kako jedno evropsko vidjenje Amerike, videli smo otprilike par godina kasnije WTC i trazenje "brain bux-a" po bespucima Avganistana. Jeste film izgleda naivno, ali samo izgleda. Film je parodija ali dobra parodija kakvu Amerikanci tesko mogu da naprave   Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.27
mob
HTC Smart
Nemac kao srpski ratni zločinac

Navukli se kao dete na lizalicu! Holivudski producenti i scenaristi su smislili novi u nizu filmova u kome će negativce glumiti - Srbi!

U pitanju je film „The Necessary Death of Charlie Countryman“, u kome će glavne uloge biti poverene Madsu Mikelsenu, Rejčel Vud, Šiji Lebefu i Tilu Švajgeru. Upravo će Til Švajger, koji je maestralno odigrao surovog Huga Štiglica u Tarantinovim „Prokletnicima“, glumiti Darka, srpskog gangstera koji u Budimpešti vodi striptiz klub. Ne previše maštoviti scenaristi su osmislili i da je Darko bivši pripadnik jedne srpske paravojne jedinice koji se krije u prestonici Mađarske od međunarodnog suda za ratne zločince. Šablon koji je puno puta viđen do sada očigledno još nije dosadio u Holivudu. Glavnu ulogu je dobio Šija Lebef, koji glumi Čarlija, običnog momka koji se zaljubljuje u Gabi (Rejčel Vud), devojku zloglasnog mafijaškog bosa Najdžela (Mads Mikelsen), pod čijom je komandom Darko. Prema scenariju, posle niza peripetija glavni lik shvata da je neophodno da umre kako bi spasao devojku koju voli. Snimanje filma bi trebalo uskoro da počne, a premijera se očekuje 2013. Zanimljivo je da su Srbi postali glavni negativci u Holivudu poslednjih godina i sa velikog platna su skoro skroz istisnuli ruske mafijaše. Ako je za utehu, ti filmovi po nepisanom pravilu ne prolaze dobro na blagajnama i kod kritičara.

Travolta, Gir, Anđelina...

Naredne godine se očekuje i premijera filma „Killing Season“, u kome će glavnu ulogu negativca imati Džon Travolta, koji igra srpskog vojnika koji želi da se osveti američkom vojnom veteranu, koga glumi Robert de Niro. Iako zvuči zanimljivo, od ovog filma ne bi trebalo puno očekivati. Potvrda za to je i film „U zemlji krvi i meda“, rediteljski debi Anđeline Džoli, koji je doživeo pravi fijasko. Jedan od retkih filmova sa Srbima negativcima koji je imao kakvu takvu prođu je „Hunting Party“, sa Ričardom Girom iz 2007, koji je dobio ocenu 6,9 na portalu „imdb“.

Izvor: Alo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

film-v.jpg
(28.75 KB, 460x280)
« Poslednja izmena: 25. Apr 2012, 14:13:16 od monk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
mob
HTC Smart
Junak iz "Harija Potera" kao srpski ratni zločinac

Na jesen će u Beogradu početi snimanje filma “An Ordinary Man”, za koji scenario i režiju potpisuje američki reditelj Bred Siberling, a koji je prema prvim naznaka bio inspirisan životima haških begunaca Ratka Mladića i Gorana Hadžića.

Siberling, koji je poznat po filmovima “Grad anđela”, “Lemoni Sniket”, te serijama “Njujorški plavci” i “Felisiti”, namerava u Beogradu da snimi priču o ratnom zločincu koji bežeći od pravde jedini kontakt sa spoljnim svetom ima preko svoje nekadašnje služavke.

Zanimljivo je da radnja filma, koji se u prevodu sa engleskog simbolično zove “Običan čovek”, na izvestan način kombinuje priče Ratka Mladića i Gorana Hadžića, budući da glavni akter filma živi pod drugim identitetom i započinje ljubavnu vezu sa ženom koja mu pomaže u skrivanju, što donekle podseća na priču o tome da je za vreme bekstva Hadžić sa ženom koja nije njegova supruga započeo novi život, te je čak dobio i dete. Scenarista i reditelj je pak insistirao na tome da je glavni lik u njegovom filmu izmišljena figura.

Glavna uloga poverena je jednom od najpoznatijih irskih glumaca Brendanu Glisonu. On je igrao u hit filmovima „Troja“ (u ulozi kralja Menelaja), “Hladna planina”, “Hari Poter”, “Bande Njujorka”, “Hrabro srce”... Glavna ženska rola rezervisana je za Ebi Korniš, koju je nedavno Madona angažovala za svoj film “W. E.”.

- Nema većeg zadovoljstva nego kada stvarate uloge za tako briljantne glumce kao što su Brendon i Ebi, a ja mislim da sam s njima dobio premiju. Čini mi se da je ostvarenje sna svakog reditelja da gleda svoje glumce kako se suočavaju oči u oči dok hodaju stazom punom neizvesnosti i prikrivenih namera, igraju se mačke i miša i očajnički rizikuju ne bi li ostvarili ljudski kontakt - kazao je reditelj o svom novom projektu.

Iako je film tek u pretprodukciji i neće stići u bioskope pre 2014. godine, producentska kuća “Radiant Films International”, koja će biti zadužena za međunarodnu distribuciju, planira da ovaj film prikaže i na festivalu u Kanu.

Izvor: Blic

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

252715_abbie-cornish-foto-afp_ff.jpg
(56.71 KB, 470x699)
252718_zabfilm01_f.jpg
(22.78 KB, 470x270)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.56
Nasi glumci idioti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
BROJ 55 (2014)


http://chetnixploitation.blogspot.rs/2015/09/broj-55-2014.html

   Gledao sam ovo čudo i pisao o njemu ovde ali ni izbliza ovako dobro kao ljudi sa ovog bloga.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
“Srebrenica“ Jasmile Žbanić bit će predstavljena na Berlin Film Festivalu


Nakon što će film "Smrt u Sarajevu“ Danisa Tanovića imati svjetsku premijeru na Berlin Film Festivalu, projekat za dugi igrani film "Srebrenica" Jasmile Žbanić bit će predstavljen na Berlinale Co-Production Marketu.
 
Film "Srebrenica“ koji je trenutno u fazi finansiranja, bavi se genocidom u Srebrenici, a baziran je na istinitoj priči Hasana Nuhanovića, prevoditelja UN-a, koji je bio stacioniran u tom gradu u julu 1995. godine. Nuhanovićeva porodica je bila među civilima koji su se tražili utočište u bazi UN u Potočarima.
 
Na konkurs Berlinale Co-Production Marketa prijavilo se više od 300 projekata, a projekt Jasmile Žbaniće našao se među 20 izabranih. Žbanić će u Berlinu imati priliku da u tri dana sretne potencijalne partnere iz cijelog svijeta, te da se takmiči za jednu od tri nagrade Eurimages Co-Production Development Award,  VFF Highlight Pitch Award i ARTE International Prize.
 
Također, Marko Šipka će s projektom za dugi dokumentarni film "Zemlja“ učestvovati na Doc Stationu. Ovo ostvarenje bavi se odnosom čovjeka i zemlje pričajući priču o starici koja u zabačenom planinskom selu, među napuštenim i srušenim kućama, pronalazi harmoniju  u samoći i prirodi.
 
Doc Station je jedan od programa za razvoj projekata unutar programa Berlinale Talents, samita i platforme za susretanje mladih i perspektivnih filmskih i televizijskih autora iz cijelog svijeta. Ove godine od 2. 761 aplikacije iz cijelog svijeta izabrano je 300 učesnika, od kojih je 40 izabrano za programe za razvoj projekata.


Izvor

  Masterpiss u najavi.

IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.116
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
Divna serija, ima je na jutjubu, izdržao sam celih 7 minuta

Turska serija, 7 celih minuta, divim ti se  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 46.0
Citat
Divna serija, ima je na jutjubu, izdržao sam celih 7 minuta

Turska serija, 7 celih minuta, divim ti se  Smile Smile

  Nemojmo preterivati. Žrtvovao sam se za kolektiv zbog sadržaja serije. Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:03:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.19 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.